• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verik2 mohlo dojít třeba prvne k falešné ovulaci a pak k normální, proto ty teploty.. ..jinak boli me cele tělo, stehna a lýtka, ale nepamatuji si, ze bych se extra namáhala :(
14. únor 2014 v 16:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Já mám 28.2. narozky, tak bych skoro zkusila vydržet až tam :slight_smile:...ale to je jen teorie :slight_smile:
14. únor 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky je mi nějak divně.... už druhý den mám takové zvláštní bolesti v podbřišku... jsem 21DC a asi 5. den po ovu.. pořád utahaná... achjo.. už přemýšlím, jestli si to nějak nevsugerovávám a nehledám v tom něco, co vůbec není...
14. únor 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ahojky, dekuji, ja jsem zatim v pohode, nic mi neni az na to, ze jsem onemocnela. Drzim Ti palecky, aby vse bylo v poradku
14. únor 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ale jindy ani nebyl hlen ani ovu bolesti a i čipek byl. tak já nevím.
Dnešní test zase jen bílá vytlačena čarka :grinning:
14. únor 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 takových nás bude víc .... :frowning2:
14. únor 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám strašnou depku , brečím a je mi smutno. Navíc v pondělí se mi rozplyne naděje.
14. únor 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jak blazne, netestuj každý den:slight_smile:zkus to v neděli, no ja taky tento měsíc nezpozorovala žádnou ovu,tjn. Třeba jak si přejes byt v tom, tak tělo dává falešné příznaky :(
14. únor 2014 v 17:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 ale notak a kdy ti chodí média?
14. únor 2014 v 17:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ja jsem si to taky hledala v tabulkach... Tak uvidim. Porad verim tomu, ze to mam posunute a rikam si, ze nadeje umira posledni. Dnes je mi navic cely den nejak divne - jako kdyz me nekdo prasti do hlavy... Zda se mi, ze uz jsem uplnej psychous - nakonec si jeste vsugeruju priznaky :frowning2:
14. únor 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Dekuji za podporu! Co se tyce ultrazvuku tak vubec netusim, jestli ma kvalitni... je to moje prvni tehotenstvi, tak vubec nemam srovnani, ale myslim, ze k nemu chodi holky cele tehotenstvi, tak je asi celkem vybaven. No uvidime... jak pises - nadeje umira posledni a ja zatim porad jeste chci verit, ze to mam proste jen posunute.
14. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2014 v 18:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos určitě,ani se neví kdy jsi otehotnela a pak první 4 tt je vidět jen plodovej vak....mě teda píšou 12,ale ve skutečnosti jsem 11.A navíc mě se jednou povedlo otěhotnět přes mesicky...ale hormony máš v krvy vysoké,bude to v pořádku a uvidíš delajici se fazolku....
14. únor 2014 v 18:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msadiq jí už je mi líp,dneska jsem i utrela prach a dělala se s domacima knedlikama :grinning: jen tu únavu premoct a můžu něco dělat a jen mě bolí hlava
14. únor 2014 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no jen aby :wink: uvidíš jak to s tebou dopadne...
14. únor 2014 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jak jen aby?
14. únor 2014 v 19:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašně se bojím :( Za celý život se mi nestalo aby mi mrcha meškala. Myslíte že to může být vliv antikoncepce? Ale vysadila jsem 1.11., měla to být třetí mrcha, předtím bez problémů. To už přece prášky nemají vliv?
14. únor 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no to bys mohla vydrzet :slight_smile: Jeste ze nejsi narozena o den dele a v prestupnem roce, to bys je mela jen jednou za 4 roky :grinning:
14. únor 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no hele, zmeny nalad k tomu taky patri :wink: Moc bych ti prala, abys byla, to uz si za to cekani zaslouzis. Tak uvidis v pondeli.
14. únor 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No jasně :grinning: Posuňte čas! Ale ona řekne smůůůla :grinning:
14. únor 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Vis jak to je, nadeje umira posledni. Tak doufej. No kdyby nahodou ne a byla to nejaka porucha, tak zase lepsi, abys to vedela co nejdrive, nez furt cekat a cekat... to je umorne.
14. únor 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 taky se často cítím těhotné a zatím nic. :frowning2: snažíme se od září. Ovu testy nedělám, necháváme tomu volnost, ale už mě to strašně štve. :frowning2: doufám, že se vám to povede co nejdřív!
14. únor 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Některé holky říkaly, že začaly třeba mít problémy po vysazení až později, ale věřím, že to nebude tvůj případ! Já jsem to dneska nevydržela a před chvílí jsem testla - a sněhobílo... Přitom je mi fakt divně poslední dny (prsa, nevolnost, pachuť, únava). Dnes jsem 33DC, ale minulý cyklus jsem měla hodně dlouhý (42 dní). Původně jsem chtěla počkat do rána, jenže jdeme zítra fandit neteřince na soutěž, tak budeme brzo vstávat a bude spěch a já tam navíc nechtěla jít rozhozená z testu. Tak se teď aspoň můžu utěšovat, že to bylo tím, že jsem použila večerní moč :grinning: Jsem ale z toho všeho zmatená...
14. únor 2014 v 19:27  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 noooo, mývám to celkem pravidelně - 29-31 dní, takže snad ještě čas... no uvidíme...
@sunnurse my teda zatím od prosince, ale nikdy jsem HA nebrala, tak jsem tak nějak čekala, že to půjde rychleji :frowning2: Mám teď fakt nějaký splín, jsem učitelka, mám prvňáčky a říkám si, jak mě štve, že vychovávám cizí a ne svoje :frowning2:
14. únor 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 * mívám... :sweat_smile:
14. únor 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice aha, to jsem vůbec nevěděla, že se to dá takhle poznat. To je škoda, že tam nemůžeš...bys aspoˇvěděla co se stalo.
14. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 uvidíš...taky čekám:slight_smile:
14. únor 2014 ve 20:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos ale nejsi, já uplně přesně vím jak se cítíš! Přemýšlíš jak asi by to mělo být a jak to doopravdy je. Na jednu stranu se utěšuješ, že je vše o.k. a na druhou si zase připouštíš tu špatnou variantu a chvilku myslíš na tu a chvilku ne tu....je to tak? Aspoň já jsem to takhle teda měla...
14. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, víte, že vám i závidím tyhle starosti....já jen čekám co vlastně ted bude a kdy mrcha dorazí...což dorazí,ale za dlouho a jestli budu mít zase normální ovulaci jak jsem měla, či neměla...no nevím, bude to dlouhé čekací období :unamused:
14. únor 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin neboj, i u tebe bude zase svitit slunicko :slight_smile:
14. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek