• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin co znám kamarádky po potratu,tak do 6 ti neděl první mrška a pak už pravidelně jak byly zvyklí...takže se neboj,po 6ti neděli by jsi měla i ovulovat a tudis otehotnet,vajecniky naskočí hned
14. únor 2014 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin vydrž prdka, vydrž..je to několik týdnů a mršku dostaneš..:slight_smile:a ohledně ovulace se nemusíš bát budeš ji mít:slight_smile:...a já jdu hajinkat::slight_smile:
14. únor 2014 ve 20:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristynaa2 Tak to věřím, že je pro tebe těžký :frowning2: Mě už stačí vidět maminu s kočárkem na ulici.
14. únor 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Jo je to presne tak jak pises. Optimismus se strida s pesimismem, kdy premyslim presne o tom samem, co popisujes v dalsim prispevku... Ale neboj, my to nejak zvladnem :wink:
14. únor 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin No jo skoda,ale alespon si odpocinu a prijdu na jine myslenky :wink: jsem uz z toho kolotoce hrozne unavena :frowning2: a pokud k ovu nedoslo,tak s tim stejne nic neudelam :frowning2: takhle mam treba jeste nadeji,ze se treba povedlo...
14. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice tak to mas naprostou pravdu, chce to se zamestnat necim jinym, hlavne hlavu, protoze to je stejne k nicemu stale na to jen myslet. A samo to jde dost tezko, takze nejlepsi lek - zamestnat se necim jinym. Take jsem rada, kdyz nekam jdeme nebo se neco deje, ze clovek smeruje myslenky uplne nekam jinam.
14. únor 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnurse přesně vím o čem mluvis,já dělala na poště za přepážkou...v Praze,takže lidi dost a jen co jsem zjistila,že jsem těhotná,tak snad všechny maminy chodili s těma miminkama ke mě na přepážku a mě bylo smutno,že to děťátko už mají na světě,dat mu pusu,pohladit ho....a já 1 měsíc těhotenství,vše přede mnou,nevěděla jsem co mě čeká....np teď si to užívám až na ten nolavej kříž,ty záda mě upadnou,ale chce na to nemyslet,hodit to za hlavu,vím lehce se to říká,ale já teď jak neotehotnela hned,tak jsem z toho byla hotová a myslela na to asi víc a otehotnela až v době,co mě.bylo řečeno,že jsem neplodna...zkrátka jse m chtela počkat s mimcem,abych rodila třeba v březnu a bum a už začnu kynout...za 2 měsíce břicho asi neschovam.... prostě nemyslet na to.
14. únor 2014 ve 22:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na nějakou obu se loučím, za dvě hodiny mi letí letadlo do teplíčka...držte palečky, třeba se už vrátíme tři :slight_smile: Doufám, že mi za týden někdo podá zprávu, co je tu nového, jak dopadly čekatelky, jakse vede snažilkám i těhulkám...mějte se pěkně a pevné nervy :slight_smile:
15. únor 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice krásnou dovolenou a odpočni si :slight_smile:
15. únor 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice uzivej teplicka a vse ostatni hod za hlavu (aspon na ten tyden :wink:
15. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes 16 DC, ale vzhledem k tomu, že jednou mrcha přijde za 30 dní a jednou třeba i za 50 :slight_smile: (i když to byl možná i trošku stres v práci a zkoušky), tak jsem na to zvědavá tento měsíc! IVET1987 i DANIELKA1985 zatím pořád nevíte,holky? Už aby jste zašly k dr. .-) nás tu napínáte všechny!

Holky, jak jste si psaly o čípku, v jakém "stavu" má být při ovulaci? Nebo se mění jen po a před MS? Díky a mějte prima den, J.
15. únor 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice přeju hlavně relax ,o)
15. únor 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jedna otázka :slight_smile: myslíte, že vadí teplá koupel každý den? Já se bez ní asi nedokážu obejít, ale jestli by to mohlo ovlivnovat třeba ovu, tak si tam dám zákaz vstupu :rolling_eyes:
15. únor 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne..tak jak se dnes máte, já jsem další ráno bez mrchy a už mám nějak 30-31dc(dle zvláštní předchozí ms)..a normální cyklus mám 28-31:slight_smile:..
@jaropa pořád nevím, test budu dělat až přiští týden, pokud mrcha nedojde:slight_smile:mohu mít třeba spoždění,ale to se mi nestává, mám to pravidelně 28dc ale min. rok po dovolené u moře se mi to spozdilo a došla mi až 31dc:slight_smile:..tak se uvidí:slight_smile:
15. únor 2014 v 10:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páni, že bych se dočkala a nemusela k doktorce? :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
15. únor 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak jestlis minulý měsíc na dovče nebyla, tak by to mohlo být na skvělé cestě :slight_smile: :slight_smile: !!
15. únor 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa čípek má být měkký krátký a otevřený při ovu
15. únor 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 díky! díky moc :slight_smile:
15. únor 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no vidis, to vypada slibne :wink:
15. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa nenen..jen jsem měla divnou mrchu, takže nevím jestli mám brát dnešek jako 30 či 31dc:slight_smile:..uvidíme v týdnu:slight_smile:
15. únor 2014 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hihi...to se ještě uvidí, domluvím té tvoji mrše at si dá pauzu:D
15. únor 2014 v 10:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co myslíte ta teplá koupel každý den? .-) hlavně néé, že nééé :grinning: nebo myslíte, že jooo, že by mohla škodit? :-/
15. únor 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Jo jo, asi přestávám měřit teplotu :grinning:
15. únor 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tjn..jen mi nic není, ráno jen mám divný pocit v podbřišku,ale to může být tim, že potřebuji na velkou pak:D...a jsem trochu hladovější,ale to je tím, že máme prázdnou ledničku a musím jit vždy nakoupit:slight_smile:
15. únor 2014 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa já miluji teplou sprchu i koupel:slight_smile:a když jsem to řekla gyndaři, tak mávl rukou, a že je to babský kec, že by prej pak nebyli lidi plodní v horkých oblastech:D
15. únor 2014 v 10:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hihi,,no, to je na tobě,ale dle mě to je divné a myslím, že teplota je pomůcka,ale nedá brát jako rozhodující
15. únor 2014 v 10:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 :grinning: supeeer! Jdu si dát vanu, včera jsem byla v O2 areně a dojela jsem domu v šest ráno, takže se musím trochu vzpamatovat :grinning:

Ivet1987 když Tie teplota klesla, to znamená? Nejsem zběhlá... ,o)
15. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa cipek v ovulaci je tvrdý,pootevreny a dopredejc,v době menzesu se stáhne dál je tvrdý a zavřený,v těhotenství je zavřený,vzadu a měkký jako rty :wink: ale to až po měsíci těhotenství,dřív je jen zavrenej a tvrdej...
15. únor 2014 v 10:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ajaj dost klesla :frowning2: holka to je blbý todle...ach jo
15. únor 2014 v 10:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa jinak bazalni teplota je po mesickach nízká,pak v době ovulace stoupá a před menzes razantně klesne.Mě třeba 2 dny před menstruaci klesne.... a v těhotenství neklesá a drží se stále nahoře.Ale není to přesný já otehotnela 4.12 a teplota stoupla až 16.12 dost se zpožděním,dle ní ovulace měla být o dost pozdejs.Měla jsem to celý divoký
15. únor 2014 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek