• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
tak jsem dneska mojí máme oznámila,že čekáme zase miminko......to byla přednáška na půl hodiny jak je všechno drahý a že jsem se zblaznila,zkazila jsem ji celej život a bla bla bla.....ty jo kdybych nebyla ve 12 tt,tak mě opět žene na potrat...proč mám mámu takovou...... :frowning2: ale co mě je to jedno,prej jak to budu dělat až nebudu mít práci,rozjezdu se s přítelem a ty keci.....no dost,se tomu jen smeju jak je trapná.
15. únor 2014 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle mesic si ty testy delajii fakt co chteji :grinning:dnesni a muj posledni test dalsi az koupim :-/ asi vadny test :frowning2:
15. únor 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jsem to chtěla začít hledat na netu, tohle je ideální popis - děkuju!!! :slight_smile: jste super holky, díky za to :slight_smile:
15. únor 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 vůbec ji neposlouchej - je jí do toho hov*no... nechápu, proč se do toho montuje.. je to Tvůj život, Tvoje děti.. měj fajn den a zapomen na tyhle kecy.. :slight_smile:
15. únor 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 asi jo, a kolik dní meškáš, a jaké máš dc?
15. únor 2014 v 11:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky,posilam slunicko.Drzte se tu.
15. únor 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ms ma prijit zitra/pozitri. Ovu test pozitivni 5.2 a sex 4.2 a 7.2
15. únor 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vedle toho je ted po limitu i mini dusik a uvidim
15. únor 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidite ho? Ale je to divny no :frowning2: ze to je rozpity :frowning2:
15. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 aha, no já dělala test dva dny před vynecháním a nic..a ted mám spoždějí:slight_smile:ale vyčkám týden, tjn nejdřív test udělám ve středu či čtvrtek:slight_smile:pokud mrcha nedorazí dřív:slight_smile:
15. únor 2014 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme jak výjde další no :-/ to je týrání žen :D takové čekání :D
15. únor 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 :D..to vydržíš:D
15. únor 2014 v 11:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 přesně, MUSÍŠ to vydržet :grinning:
15. únor 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa když něco vím ráda poradím...kdyby něco ptej se...jsem těhotná po 3 :wink:
15. únor 2014 v 11:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa já vím,ale člověk je citlivější,ale počítala jsem a tím a říct jsem ji to musela...spadl mi kámen ze srdce,ještě že od ní bydlím 120 km a vidím ji párkrát za rok :grinning:
15. únor 2014 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to verim, ze te mrzi, ze nesdili tve nadseni, ale nic s tim nenadelas. hlavne, ze jsi spokojena ty. ja uz se treba tesim, az budu jednou babicka jak si budu uzivat miminek vnoucatek. tak doufam, ze se to mezitim jeste postesti i me. no nevim, nejsem divna? :grinning:
15. únor 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa ja jsem s koupanim sekla...jelikoz mam rada doopravdy horkou koupel, tak jsem nechtela nic riskovat adala si vzdy jen kratkou sprchu....myslim, ze se to da tech 9mesicu vydrzet. :wink:
15. únor 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jeee to je mi lito s tou mamkou...nic si z toho ale nedelej. Raduj se z mrnouska a nemysli na to. My ti mrnouska moc prejeme!!!
15. únor 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 už mě to nebavííííí
15. únor 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 Mela jsem na testu totez, nicmene menstruace pak prisla. Myslim, ze je to chyba testu ci vadny test. Take jsem tu prvni carku mela takhle nizko u toho papirku Max. V pribalovem letaku pisou ze ta testovaci carka se music zobrazit vys. Snad se ale mylim ;).
15. únor 2014 v 16:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocourek123 jje je tam ale i duch tam kde ma byt (zde to nejde videt.) Tak to mi dava trochu nadeji....
15. únor 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já mám také ráda horkou koupel - 9 měsíců to vydržím, ale už se snažíme o mimčo delší dobu, tak mi šlo o to, jestli koupel může ovlivnit třeba i ovu, co myslíš lupinpupin :slight_smile: jinak jsem ráda, že je Ti fajn - když jsem já měla po zákroku a probrala jsem se z narkozy, přišla jsem si jak kdybych se znova narodila - prostě se vše musí zapomenout a jít dál. Každý krok co uděláš (i když je to z nemocnice..) Tě přibližuje k tomu Tvému vysněnému štěstí .-) :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 doufám, že nevadí, že se budu vždycky ptát, když to něco zrovna budu řešit - možná se budu i opakovat :grinning: protože jsem lenoch lenivá a když od Tebe tu zprávu z dneška nenajdu, tak písnu :dizzy_face:
15. únor 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ale já se taky těším na to až budu bába i kdybych měla 9 vnoučat,hlavně aby byli zdraví :wink: je to její věc,pro děti je nejdůležitější máma s tátou,a ne bába,která vidí děti 3x za rok a dělá jako kdyby mi děti zivila.
15. únor 2014 v 18:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer děvčata:D...hlásím, že mrcha furt nikde..a jinak koukáte na hokej?
15. únor 2014 v 18:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 čučim chvíli hokej, chvíli net :slight_smile: to dáme! :slight_smile:
15. únor 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já vím a jsem za vás ráda,člověk si tu může i postěžovat a nikdo ho tu nebuzeruje.Ty se taky zachvili budeš těšit že 2 carek....já s tím počítala,že mě zjebe,proto jsem ji to řekla ve 12 tt a navíc na svátek a prej jsem ji zkazila celej den :grinning: no já si ulevila,ale mrzí mě to :frowning2:
15. únor 2014 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jednou se to vyřeší...ale vypadá to,že to bohužel zítra dostaneš :frowning2: ach jo...
15. únor 2014 v 18:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa určitě a nevadí mě to,jen se ptej jestli něco nevíš,já fakt ráda poradím....jsem ráda,když můžu někomu pomoct.
15. únor 2014 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ale, rodiče si nevybíráme..a navíc sice má tyhle kecy,ale jen počkej až se malé narodí:D
15. únor 2014 v 18:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek