Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
danielka1985
15. únor 2014
@jaropa musíme to dát🙂
jaropa
15. únor 2014
@verik2 tak ještě jedna věc, před ovu byl měl být jaký tok - bílý krémový? .-) a pak čirý?
jaropa
15. únor 2014
@danielka1985 jeden gol nic nejni, musíme jim dát náskok 🙂 ty šance tam máme veliký !!!! 🙂 jedeeeem
ivet1987
15. únor 2014
@verik2 Mně by se i konečně ulevilo kdybych to dostala 😃 Jen teda cyklus rozházený a dál nevím kdy hledat ovulku do budoucna 😃
danielka1985
15. únor 2014
@jaropa musíme, když má jágr ty narozky😃
jaropa
15. únor 2014
@danielka1985 je to kolík - ve dvaačtyřiceti - fakt klobouk dolu 😃 borec 🙂
jaropa
15. únor 2014
@danielka1985 dneska se cejtiš pořád stejně? žádná změna?
jaropa
15. únor 2014
@ivet1987 třeba se Ti to rozhodilo jen na jeden měsíc ... pokračování může být pravidelné .. 🙂
lupinpupin
15. únor 2014
@jaropa jo tak to nevim.... ja to vzdy resila az pak pri zjisteni....
lupinpupin
15. únor 2014
Ahojky holky, tak my jsme dneska u nasich a reknu ze ta cesta me nejak unavila...pak jsme cele odpoledne sedeli u babicky a boli me pekne podbrisek....idealni stav pro me je v leze...tak odpocivam.
teok
15. únor 2014
chjo, chjo ženy, já chci mimino 😃, to zviřátko co tu kolem běhá je už dospělech chlap 😞, vím, že si druhé budu užívat víc, strašně rachle vyrostou a nikdo to nevrátí 🙂 😞, vždyť jde v dubnu na zápis do školky už :-o
verik2
15. únor 2014
@danielka1985 bohužel se to nezmění,nikdy se to po porodu nezměnilo,ba možná zhoršilo...nikdy neměla mateřský pud,asi jí vadí,že svoje děti miluju a chci.
verik2
15. únor 2014
@jaropa jj byly kremovy hustý,jak mile je průhledný a táhly,tak je zrovna ovulace,abyvspermonici prošli,tak musí být ridci výtok 😉
verik2
15. únor 2014
@ivet1987 jo já taky nikdy nepostrehla otehotnela jsem ani nevěděla jak...zkuste tuleni dneska a tak 2-3 dny po menzes...já otehotnela buď přes menzes a nebo hned po ní...přitom bazalni křivka říká ovulku v polovině cykly
danielka1985
15. únor 2014
@jaropa vůbec žádná, jen po ránu mám pocit, že to dostanu,ale pak jdu na velkou a je to ok a někdy mě zatlačí či píchne v podbřišku,ale to můžou být střeva..jo a citím se taková vlhká,ale když jdu na wc, tak nejsem a mám slaboučký bílý výtok..jinak nic..ani nemám nafouklé břicho..zítra odpo koupim test a zkusím v pondělí,pokud mě mrcha nepředběhne a když nevyjde, tak ve středu, a když taky ne, tak pak po 3.3. půjdu na gyndu🙂..jsem si to už naplánovala😃
danielka1985
15. únor 2014
@lupinpupin tak zítra budeš ležet se mnou a relaxovat, a vanesku hodíš tatinkovi na krk..😃
verik2
15. únor 2014
@jaropa jj oni nás už neubrusli,už stavkujou,pouští puky,ale musíme vyrovnat!!!!!!
danielka1985
15. únor 2014
@verik2 tak to je mi líto, ale musí tě hřát, že si lepší rodič, než mama..popravdě, já taky s mámou nemám moc dobrý vztah😕(
jaropa
15. únor 2014
@danielka1985 jestli jsou to jenom střeva, tak je to dobrej výsledek 😃 to jsem na Tě zvědavá, co z toho nakonec vyplyne 😉
jaropa
15. únor 2014
Holky, pro dnešek končím, mějte krásnej večír 🙂 snad to dneska vyhrajem, zítra ahoj!
danielka1985
15. únor 2014
@jaropa tjn...ale i tak to je divné, pokud mrcha dorazí, tak to bude po druhé co nebudu mít žádné příznaky, že mrcha se blíží či, že je😃..uvidíme😃...jo a mám furt hlad..ale to je asi tím, že jsem přestala kouřit😃..a jak měsíc už nehulím,tak mám dvě kila navíc..ale nejde to nikde vidět, jinak bych se nevešla do kalhot😃
vercik83
15. únor 2014
@jaropa před otehotnenim nevadí,já se taky koupala.potom bych se spíš sprchovala....
verik2
15. únor 2014
@danielka1985 jé na jednu stranu mě to mrzí a i těší,nejsem v tom sama...navíc máma si za všechno může sama.
danielka1985
15. únor 2014
@verik2 tjn..proto, říkám že si rodeče nevybereš...díky tomu mám s tatou dobrý vztah..moje máma nebyla můj vzor, vychovávali mě sourozenci🙂
lupinpupin
15. únor 2014
@danielka1985 jj uz se tesim jak se doma natahnu.....prece jen doma je doma 😃
verik2
15. únor 2014
@danielka1985 jj přesně vím to,tátu mám taky dobrého a nebýt mámy my mámy,tak jsem neudělala maturitu,máma se o mě přestala starat a divila se,že jí neposloucham....ale ne nadarmo se říká,ze vše zlý je pro něco dobrý,já jsem dítě stesteny,teď mě vše vychází a máma???ta at si dělá co chce,nezajímá mě to!
danielka1985
15. únor 2014
@lupinpupin to ti věřím..já budu jen ležet, jíst a koukat se na tv😃..a nic se mnou nehne😃
jdu hajat holky, tak dobrou🙂
danielka1985
15. únor 2014
@verik2 dítě štěstěny?tak to se máš..já mám spíš ted poslední dobou furt smůlu:./
donia
15. únor 2014
@teok bud rada za zapis do skolky, my ho ted meli uz do skoly. jo, leti to silene. prave proto si chci uzit zase male mimi.
verik2
15. únor 2014
@danielka1985 jednou se to otočí a já si své vyzrala v dětství 😞