• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@monikaklosova také mám zásoby v lednici :grinning:
16. únor 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaropa no super, normálně mám 59,ale mám 178...a ted mám 61:-/...a nejhorší je, že nic větší jak S nemám, takže asi začnu dokupovat...
normálně bych ted žrala, snědla jsem 5 kousků buchty a ještě mám hlad..kručí mě v břiše:D...a to se nestává, pač i před ms, jsem hotová a nemůžu moc jíst..takže je možné, že se mi to spozdilo, pač bych poznala, že moc nemám hlad,když se to blíží
16. únor 2014 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa měřím od 6 DC ( od zkončení MS) chci měřít tento měsic proavidelně.... (poprvé) před tím to bylo jen sem tam .... a to je prd :D
16. únor 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa taky doma nemáme teploměr:D...pes rozkousal digital a od té doby jsme byli liní ho koupit zase:D
16. únor 2014 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak ti přeju, aby jste byli zdraví a vse dobře probíhalo. Nemůžu tomu uvěřit, že by se mi už konečně splnilo moje přání.. :slight_smile:
16. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova dekuji, snad bude sílit a nic se nepokazi :slight_smile:
16. únor 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to nevíš zda se v tobě něco klubat bude či nebude,uvidíš v pondělí,dej hned hlášení
16. únor 2014 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Ty jseš docela čára :slight_smile: já mám asi o dvacet centáků mín :grinning: ne, vlastně NE - mám přesně 163,5 cm :grinning: honím každej milimetr, taky nemám přesně pade, ale o ty dvě kila víc - ale hadry mi taky sedej stejně - řikám, to jsou ty vlasy..... teploměr jsem rozšlápla při stěhování dva roky zpátky a od tý doby ho každej tejden "kupuju" :grinning:

co máte za psisko? jakmile uděláme plot, těším se, že taky budem hledat psíka
16. únor 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to jsem na Tě zvědavá, jestli to dodržíš - až koupím teploměr, zkusím to taky :slight_smile: ale chce to kázeň, co :grinning: to vůbec není ideální
16. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa jj přesně :grinning: není to tak jednoduché jak to vypadá :grinning: :grinning: tak uvidime jak mi to půjde ;)
16. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 jj nadesel tvůj čas....já tomu taky v prosinci nemohla uvěřit...vždy jsem věděla,že test bude pozitivní,pokaždé jsem to poznala dřív....jen teď v prosinci hned na začátku,gyndar jste neplodna a pak hm,vidím začínající těhotenství a čuměl na mě jak na exota....občas se to stává,když to člověk nejmíň čeká a hups kyne...držím palecky,roste v tobě novej život...
16. únor 2014 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 nesmíš vůbec přemýšlet nad tím, že se něco pokazí, jen mysli pěkně pozitivně ,o) co se má stát, stane se ,o) hod vše za hlavu a užívej si těhu :wink:
16. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985
@jaropa No teda já si připadám... Mých 159 cm a 57 kg :grinning:
16. únor 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak to já mám 172cm a konečně 62kg :grinning:, nějak se ty těhu kila držela :frowning2:, ale když jsem jim ukázala, že mi to je fuk a koupila jsem si nové rifle pod stromeček, tak šli hned dolů a rifle jsou ve skříni :grinning:
16. únor 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to je uplně akurátní, ne?! když jsem se vrátila z Německa, tak jsem měla 65 kilo a výška teda kupodivu zůstala :grinning: (je pravda, že už je to 9 let zpět a já to na sobě vůbec neviděla - ale moje máma se trochu zděsila, když jsem přijela na návštěvu po 3 měsících :grinning:) Prostě hadry rostly se mnou :grinning:
16. únor 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok aaach moje vysněná výška!!!
16. únor 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaropa holky, už asi nevyrostu, ale můžu se pyšnit titulem - "nejvyšší žena z celé rodiny :grinning:" - z celé své široké rodiny :grinning:
16. únor 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 dekuju za dobrá slova a odporu :wink:
16. únor 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 podporu, omlouvám se, píšu z telefonu :grinning:
16. únor 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 v pohodě taky píšu z mobilu,beru to to :grinning: komp už jsem nezapla pěkně dlouho :wink: tak je to lepší...ale věř mi,všechno bude v pořádku.
16. únor 2014 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 tak já mám rychlé spalování, teda měla, před dvěma lety, jsem měla 57kilo a když mi bylo dvacet, tak jsem měla padesát, ale to jsem furt sportovala a měla jsem problém se žaludkem, dědičné..takže jsem se došplhala na 59 a byla jsem ráda..při mé výšce mohu jít až do 70kil:D...hihi
16. únor 2014 v 11:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a navíc mi velikosti zůstavají..kalhoty S a trička XS, at už jsem vážila padesat, či ted 61...a doufám, že to klesne, dneska si dám kinecta a budu cvičit:D
16. únor 2014 v 11:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mám asi nemocného psa:-/..šla jsem za ní, že ji vyvenčím, a ona posraná ležele na zemi a knučela..tak jsem ji hodila do vany a začla uklízet..no fuj, to byl smrad, taky jsem se z toho poblila..a ted nám smrdí, celý byt, :frowning2:
16. únor 2014 ve 12:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 tak dusik tam je...ale s mamatestem nemam zkusenost...kupuju u maxe ty jejich, ty falesne pozitivni nejsou. Drzim palce, aby zesilil.
16. únor 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985

tak hlavně to zvládněte všichni, at vše dopadne OK. Jdu ven na prochajdu, mějte se zatím prima
16. únor 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ahojky, tak super, ze je dalsi den bez mrchy!!! A co sis dala dobreho?
16. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin 6ks bábovky,a dost sladké..a mám zase hlad...
16. únor 2014 ve 13:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jeee, tak at jste brzy fit! Nesnedla neco spatneho?
16. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 teeeda to sis dala. Me mamka udelala k snidani chlebiky s medem mnnnaaaam a pak jsme jeli k prababicce, ta mela vybornou buchtu, tak jsem se zase napucla a nakonec obidek...ted tu lezim prezrana jako prasatko :grinning:
16. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vas holky vsechny zdravim!!! Vcera me bolelo bricho, zachod mi pomohl a pak jsem zacala lehce krvacet a uplne se mi ulevilo. Zitra budu volat k doktorce a objednavat na kontrolu, tak se i poptam jestli to tak muze byt, ale v nemocnici mi rikali, ze slabe krvaceni a nebo spuneni je v poho, tak snad vse bude ok.
16. únor 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek