• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lupinpupin určitě,deloha se docistuje....ale dáš to a za 6 neděl už budeš pracovat.....já dneska mluvila s Babi ta v pohodě,že čekám 3 dítě,jen ta máma mě štve.Ale mě to nezajímá,děti si živím sama.Ta přednáška o tom,jak je všechno drahý a jak to chci zvládnout a co kdybych se rozešla s přítelem,byli bez práce....pokud by takhle přemýšlel každej,tak nikdo děti nemá!Fakt nechápu,mi snad závidí:grinning:
16. únor 2014 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to mám stejně, sice jen 2 dny zpoždění, ale stejné příznaky jako ty. Tak uvidíme, myslím ale, že mrcha dorazí. Čekám do úterý, pak kupuju test. :slight_smile:
16. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nevím,ale už tu běhá, jedna radost..jen ten smrad se furt drží a to jsou všude otevřená okna a klepu kosu:D..jinak já si dám zase hranolky se sýrem a tatarkou, mám na to i chut:D...jinak s tím špiněním je to normální, já když jsem byla na odebrání vzorků, jestli mi ten leiden něco nezpůsobil, tak jsem pak taky lehce krvácela..ono je to taky tím, když se pohybuješ, tak se to prý prokrvuje a krvácí to,aby se to pročistilo,za 14 od zákroku jsem dostasla čípky,aby se zamezilo zánětu a pak po 1.ms se vše odeznělo, jen má ms, byla první dva měsíce po zákroku dost bolestivá....a navíc kamarádka, která šla na to samé tak taky krvácela jednorázově po 5 týdnu...
16. únor 2014 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já ho koupim v utery a testnu ve středu..jinak vevnitř mám úplně měkko a prstík nikam neprostrčím..a mám pocit vlhka a mini bilý výtok...jinak nic mě nebolí,ani prsa,ani podbřišek, jen jsem trošku nafouklá aj prsa,ale žádná citlivost ani tlaky...
16. únor 2014 ve 13:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj taky si myslim...je to jen slabe a nic neboli...ba naopak jak se mi to spustilo, tak mi tlak v podbrisku polevil. Vis co, ono je dobre premyslet dost do predu a i na nejake blbe situace, ale ceho je moc toho je prilis...prece kdyz bys vedela, ze si treti dite nemuzete dovolit, tak by jste si ho neporizovali. Taky by me to byt na tvem miste stvalo a asi i mrzelo, ze vlastni mamka ma takove reci.
16. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hele, segra má 3 děti, pobírá sociálku dohromady 16.tis...a manžel ji jezdí jednou za měsíc na víkend domů, a dává ji jen na najem..a kdyby se rozvedli, tak min. na jednou ditě jsou dva tisíce..takže by dostavala šestku a to by měla na ten nájem..takže i bez chlapa by se to dalo zvládnout:-ú
16. únor 2014 ve 13:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Tak dovnitř jsem si nesahala :slight_smile:, ale taky mám pořád pocit vlha, tak lítám na záchod že už a pořád nic. Občas mě píchne v podbříšku, prsa mám taky větší a chuť na sladké jako blázen ! :slight_smile: A mini bílý
výtok mám taky. :slight_smile:
16. únor 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jo to se nedivim....ti je pak smrad...mi stacilo kdyz o vanocich Vaneska zvracela...jsem pak taky myslela, ze to snad nikdy nevyvetram.
16. únor 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak testni se mnou ve středu ráno:D
16. únor 2014 ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tjn..fuj..zase se mi zvedá žaludek,tak nesmíme o tom psát:slight_smile:...jinak ted přemýšlím,co zdlabnu:D...asi vyndám uzený:D ze zabijačky:D
16. únor 2014 ve 13:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 no už nemusím, právě dorazila, mrcha :frowning2:
16. únor 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf nějak extra rychle, není to jen špinění?
16. únor 2014 ve 14:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to je fakt,nejsem tak blbá,že když bych neuzivila 2 děti,tak bych do 3 nešla...ale když uzivis 2 tak 3 také :wink: říká to dost ženských.
@danielka1985 já si taky říkám,ale máma nikdy problémy neresila,my je řešíme a nemusíme se hádat,ale to prostě nepochopí,nejsmutnejsi je to,že mě to nepreje
16. únor 2014 v 16:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak jedním uchem dovnitř a druhým ven:slight_smile:
16. únor 2014 v 17:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no pořád vlhko vlhko a bum, je tu. Člověk to čekal, ale zklamání je stejně :frowning2: No nic, jedu další kolo.
16. únor 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf :frowning2: ale hlavu vzhur, jede se dal :wink:
vetsina nas tu jede dalsi kolo, tak musime stale verit
16. únor 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já vím, nejsem v tom sama a určitě to vyjde příště :wink:
16. únor 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak se psychicky připravuju na zítra... Hrůza, fakt. Děsně se bojím. Máte zkušenosti s těmi vyvolávacíma injekcemi ?
16. únor 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Tak ja nastesti zkusenosti s tim nemam, takze neporadim.
Ale chci ti poprat hodne stesti a doufam, ze budes odchazet s temi nejlepsimi zpravami.
Tak jsme vsichni napnuty na zitra s tebou. Kdy ze nam to tu napises? :grinning:
16. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 nic to není, já na to byla jednou a do 3 dnů mi mrcha přišla.
16. únor 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Kam se vlastně injekce píchá? :grinning:

@donia zítra jdu až ve tři odpoledne, takže do 16 hodiny budete vědět :grinning:
16. únor 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 držím palčáky, abys zítra psala, že ta mrška v dalším měsících nepříjde ,o)
16. únor 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivet1987 do zadku
:slight_smile:
16. únor 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný nedělní večer, holky :slight_smile: Já jsem dneska testla ráno znova a zase nic (stejně jako v pátek večer)... Tak asi fakt trpím na vsugervané příznaky - a to se snažíme teprve druhý cyklus a vlastně jsem děti nikdy moc neřešila. Ale dalo se to čekat, že // nenajdu, když podle testů nebyla ovulace :frowning2: Tak mě asi návštěva na gyndě nemine. Já doufala, že testy lhaly, 16 DC jsem měla "bílek", ale asi nic. Dnes už jsem 35 DC a jsem zvědavá, kdy dorazí mrcha. Kdyby to bylo jako posledně, tak mám ještě asi týden... Bohužel, měla jsem čekat, že 15 let užívání HA bude mít následky... Navíc je mi 34... :frowning2:
16. únor 2014 v 18:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Mně je taky 34 !! Jsem ráda, že nejsem sama. Ale HA jsem nikdy nebrala a děti jsem začala řešit až teď, kdy je konečně partner, který je chce taky. Tak uvidíme.
16. únor 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě se chci zeptat, ten Kontryhel.čaj se má pít od začátku nebo konce mrchy ??
16. únor 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf To já jsem s partnerem už přes deset let a loni jsme se vzali. Ale byla jsem vždycky v těchto věcech spíš taková "opožděná". Navíc taky v tom sehrála roli i vážná nemoc, že jsem to odkládala. Ale uvidíme, věk není taky všechno... Máš plno mladých holek, který mají problémy... Akorát pak v našem věku už není moc čas je případně řešit bohužel. Tak uvidíme. A jak dlouho se snažíte?
16. únor 2014 v 19:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak to je mi líto, ted si i mě nahnala strach, že se více bojím testovat..jinak já ještě mršku nemám, a zítra je můj max. cyklus, za celý můj život, tak jsem zvědavá...a pokud nepřijde, tak tu středu zkusím testnout:slight_smile:a pokud bude negativní, tak se picnu, pač tímpádem budu další max. cyklus na počítání a čekání:/
16. únor 2014 v 19:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj..já mám:D..po dovolené jsem ji měla opožděnou o pár dnů a šla jsem i na kontrolu, a píchl mi včeličku a ten den se mi rozjela:D..jen to štípne:slight_smile:..ale držím palce at je to mimi a ne něco jiného:slight_smile:jinak Ti hlásím, že u mě mrcha se ještě nehlásila,tak uvidím do zítra:slight_smile:
16. únor 2014 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 a kolik dní máš spoždění?..jinak taky mám bílý výtok:-/
16. únor 2014 v 19:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek