• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lenkasaf kontryhl se pije od začátku do ovu pokuď chceš otěhotnět :slight_smile:
16. únor 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 v pohodě, není všem dnům konec ! Jdeme do dalšího kola. A ty se neboj, bude to v pohodě, holky ti tady píšou, že jsi těhotná už dávno, jen o tom nevíš, tak vydrž a ve středu se testni a uvidíš // :slight_smile:
16. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok děkuji
16. únor 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jééé o jídle raději ani nemluv...je mi nějak blivno :-/ jsem spleskala u našich kde co a pak dvě hodiny po D1 to pěkně protřepalo :-/
16. únor 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf není zač, také jsem začala tento měsíc pít, tak ať se činní :grinning:
16. únor 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 snažíme se asi od toho listopadu, prosince a teď od ledna jsem si koupila ovu testy, měřila teplotu a stejně k ničemu, Takže se jde dál. Je fakt, že ty ovu testy jsem dělala hned po ránu a to se nemá, takže mi testy vyšly vždy negativně, tak ani nevím,kdy jsem měla ovu. Tento měsíc to budu testovat celý měsíc a až později, ne hned po ránu.
16. únor 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, snad to bude k něčemu, když už je tak hnusný :grinning:
16. únor 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoušel někdo jógu? myslím před otěhotněním, případně i v těhotenství? má opravdu takové léčivé účinky??
16. únor 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já si už i celkem zvykla, bude hůř :grinning:, zkusím i grepový juice :grinning: a to je hnus :frowning2:
16. únor 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Nevím jistě, jestli to bylo na mě :grinning: To je právě to, že ještě ani zpoždění nemám - poslední cyklus jsem měla dlouhatánský (42 dní - bylo to po vysazení HA; a teď jsem 35 DC), spíš jsem teď měla poslední týden různé "příznaky", které by teoreticky mohly "navazovat" na domnělou ovulaci 16 DC (to jsem měla hlen a pobolívání v podbřišku, nicméně ovu testy negativní celou dobu). Vím, žes tu psala, že jsi neměla ovu nějakou dobu. Chtěla jsem se zeptat, co jsi na to dostala?
16. únor 2014 ve 20:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf máš pravdu, po ránu určitě ne, ideální je odpoledne a tak 2hodiny před tím nepít,aby se to moc nenaředilo.. držím palce!
16. únor 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já testuji od 10DC a většinou kolem druhé, nemělo by se před tím pít, aby nebyla naředěná moč a já mám ty dva měsíce co jsem testovala čáry jak dálnice :slight_smile:
16. únor 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf Já jsem vysadila na začátku prosince a už jsme se docela snažili často, ale nic jsem nehlídala. Teď ve druhém cyklu jsem právě zkusila ovu testy - a myslím, že docela poctivě - začala jsem už 9 DC (takže skoro hned po mrše - tu bohužel mívám celý týden) a testovala jsem denně až do teď, jak cvok. Každý den večer. Pití jsem se předtím snažila omezit (i když ne vždycky se to povedlo ideálně). A pořád jen slabounká druhá čárka :frowning2: Tak zkusím doktora, co on na to...
16. únor 2014 ve 20:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok grepový juice ? Ten taky pomáhá ?
16. únor 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Tak to závidím... Já testovala okolo18 - 19 hod. Nechodím moc brzo z práce.
16. únor 2014 ve 20:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no, že bych byla exemplář, které se neobjevuje hcg v moči?..jsou to jen2%, a takový exot zase nejsem:D...tak hurá do dalšího kola, a zkus to pojistit jednou za dva či tři dny mazlením..taky jsme to praktikovali od mé poslední ms:slight_smile:
16. únor 2014 ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to nevím, jestli to dám s tím pitím, piju docela hodně nealko a budu se to muset pohlídat.
16. únor 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf co jsem četla, tak pomáhá na ovu hlen a po ovu zase ananasový, ten je na uhnízdění :slight_smile:, tak hurá do něj, začínáme pít v úterý :grinning:
16. únor 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf Tak ti přeju, ať ti teď testy ovulku ukážou! A pak hned // na těhu testu :slight_smile:
16. únor 2014 ve 20:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 tak to chápu, ale třeba ty testy na tebe nereagují, slyšela jsem to od hodně žen :frowning2:
16. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, přítel je na to připravený, snad neodpadne a vydrží to :grinning:
16. únor 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Děkuji, tobě taky !!!!
16. únor 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, mě už je taky blivno, šla jsem na návštěvu za kámoškou, domluvit se ohledně kluka, kdy ho mám brát ze školy, dostala jsem kousek pizzy, a jak jsem jela domů, tak jsem se málem poblinkala, a navíc mě tlačí podbřišek trochu, bud to jsou střeva nebo nevím, ale zatím mrcha vyčkává:D...jinak ti nezávidím na d1, vždy když jsem jela tamtudy za segrou, tak se mi v autě spustila pojistka , kvůli nadherné silnici a max. jsem jela 80tkou, a navíc byla sranda když jsem začla předjíždět autobus a já viděla, jak mi svítí pojistka a snižuje se mi rychlost na osmdesát, pak jsme musela blikat zpět, a jet ke krajnici,vypnout a nastartovat,ti za mnou museli mít radost:D
16. únor 2014 ve 20:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 já jsem na ovu nic nedostala, gyndař mi říkal, že to je normální jev po dlouhodobém užívání ha, a že většinou se čeká půl roku a pak to řeší tím, že ji vyvolá, co vím, tak se dává injekce, možná jsou i prášky na to,nevím...mě se rozběhla po 3 měsících a měla jsem ji na dvakrát v cyklu..jediný co jsem neměla rozhozený byla ms, byla pak zase furt po 28dnech..a jinak ovu se mi ustálila až po dvou měsících..každý to má jinak, někdo vysadí ha a má hned ovu, a navíc testy na ovu jsou orientační,ale taky se na to nedá spoléhat...třeba si ji měla,a ani si o tom nevěděla..
16. únor 2014 ve 20:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Jinak taky uvažuju, že bych teď začala měřit BT, ale nejsem si jistá, jak budu zvládat měřit i o víkendu ve stejnou dobu... Navíc máme jen takový digitál, který mi přijde, že ukazuje úplné blbosti (alespoň soudě podle loňské virózy). A manžel bude určitě myslet, že jsem cvok a že to přeháním :grinning: Navíc si říkám, jestli mě to nebude stresovat.
16. únor 2014 ve 20:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no, já jsem taky myslela, že odpadne a ono nic, ten můj je linej a stačí mu jednou týdne, a já furt škemrala..tak jsem mu řekla, že pokud chce mit ditě, tak musí máknout a to jednou za dva či tři dny:slight_smile:..no a od 19.ledna se snaží:D, což koukám i já:D...jen jsem mu pak naznačila, že by měl končit on na mě a ne já na něm:D(ale s tím jsem moc nepochodila:D)
..
16. únor 2014 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Můj manžel by se zase nejraději snažil denně, ale vysvětlila jsem mu, že je lepší obden, což se přiznám, že i to je na mě už docela záhul...
16. únor 2014 ve 20:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Aha, tak to jsem zvěadvá, co řekne doktor mě. Snad mi aspoň udělá sono a koukne na vaječníky.
16. únor 2014 ve 20:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 to by měl dělat jednou za rok min a to kompletní kontrolu i s cytologií...mě dělá třeba jednou za půl roku, naposledy v řijnu, a řekl mi, že je vše v pohodě, šla jsem tam k němu kdy jsem měla 10dc, což je ideální doba, pač to zhruba jde už vidět něco na vaječníku..řekl mi, že vše mám ok, a že se můžu snažit, kdy chci..tak pak o vánocích jsme do toho šli, ale mazlení bylo jednou týdně, takže, potom jsem mu tamto řekla.. a od 19tého se činní...
16. únor 2014 ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Třeba už to vyšlo a nebudeš to už muset řešit. :slight_smile: Já tomu svému taky řekla, že co 2 dny bude muset máknout, tak se snaží, ale yatím výsledky žádné :frowning2: chce to čas.
16. únor 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek