• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia nevím:slight_smile:..sním toho dost,ale taky to pak ráno je jen záchod můj:D..dobré spalování, a váhu si držím, tím, že večer jím ještě..ale ted jsem vyjímečně dostala chut na tohle:D a je to dobré:slight_smile:už baštím druhý chlebík:-P
16. únor 2014 ve 22:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to by mi taky zajímalo,já sním za celej den 1 housku,k obědu 3 malý knedlicky a :grinning:. k večeři 2 pomeranče a proti ní jsem tlustá :frowning2:to je nespravedlivé,bohužel pribiram i z vody a vzduchu
17. únor 2014 v 06:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 teda ty máš chutě,jsem sice těhotná,ale i todle je na mě moc :grinning: tak to nevím,já radci nemám ani řidičák,nepotřebuji ho,jsou to zbytečně vyhozený peníze.
17. únor 2014 v 06:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jo a pomeranče :grinning: prostě mám na ně večer abstak a jak mám tezkej žaludek,tak sním 2 přestane mě bolet a navíc jsem těhotná po 3 a na začátku každého jedu pomeranče,jen teď se mě drží fakt dlouho....a ráno se jde krásně na záchod :wink:
17. únor 2014 v 06:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, tak přikládám pro porovnání další test. Nahoře je z dnešního dne. Stále tomu nemůžu uvěřit, počkám až čárka zesílí a oznamim novinku manželovi :grinning:
17. únor 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Vpravo je dnešní.
17. únor 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka00 jůůů, ten je krásný, tak držím palčáky ať je vše jak má být :slight_smile:
17. únor 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 Gratuluju! .-) Tak jen ať hezky sílí a vše je jak má být :slight_smile:
17. únor 2014 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 gratuluji:slight_smile:jinak kolik si dc?
17. únor 2014 v 07:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ráno všem..hlásím že jsem 31dc a mrcha nikde, už se toulá 3 dny:D
17. únor 2014 v 07:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aha,tak já si pořizovala auto kvůli práci a ted se bez něj nehnu:slight_smile:..jinak já ovoci moc neholduji,ale v sobotu jsem snědla sklenici merůněk:D
17. únor 2014 v 07:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ahoj holka, jak se vůbec vede a jak si natom?
17. únor 2014 v 07:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nejsi tlustá, čekáš mimi:slight_smile:..jinak já mám divné chutě někdy..ale včera jsem měla chut hlavně na čalamádu,koukala jsem na ně už v sobotu, ale rozhodla jsem se v neděli večer..hmmm..domáci čalamáda:D
17. únor 2014 v 08:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Ahoj zlato :slight_smile: Vede se dobře :slight_smile: Teď je toho tolik, že nevím, co kde dřív :slight_smile: Lítáme po návštěvách, v práci je toho tuna, za týden mám narozky, takže mám další dva víkendy zabité, ale těším se :slight_smile: A co se týče těhu, tak zatím o ničem teda nevím :grinning:, zkoušela jsem si tento měsíc ovu testy, tak aspoň přibližně vím, mrchu čekám zhruba zítra :slight_smile: No a uvidíme :slight_smile: Teď budeme postupně dávat náš byt dopořádku, tak už se koukáme, co by se nám kde líbilo, třeba se zadaří, jak fakt vypnu úplně, napůl jsem už rezignovala :grinning:
17. únor 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra at se neuženeš v práci..já ted mám s brigádama bídu,takže mám čas,ale zase ten čas trávím k dělání jiných věcí a s těma návštěvama to znám, to se taky nezastavíme:D..takže zítra se rozhodne, tak se uvidí, ale držím palečky..já čekám třetí den mrchu a ono nic...takže pak uvidím:slight_smile:
17. únor 2014 v 08:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Jako zas až tak kruté to není, spíš nemám čas myslet na blbosti :slight_smile: Noo zítra nebo do pár dnů, na gyndě říkal, že týden zpoždění ms bývá ještě normální, pokud není žena těhotná samozřejmě, řeší se už 14 dní a dál, ale tak už bych to snad mohla mít pravidelné :slight_smile: A nic na sobě teda nepozoruju :grinning:, takže těhu určo nebudu :slight_smile:, ale nevadí no, někdy příště se zadařit snad musí :slight_smile: A testovala jsi už? Tři dny zpoždění už bys měla mít hezkou čárku na testu, kdybys čekala prcka :slight_smile: Doktor mi říkal, že mrcha se Ti může prodloužit o pár dnů i díky stresu (čekacímu v našem případě) :slight_smile:
17. únor 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ahoj, tak uz lezim v nemocnici s diagnozou zamlkleho potratu a cekam, az se dostanu na operacni sal.
17. únor 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos Tak to je mi líto :frowning2: Drž se !
17. únor 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no, já taky nemám příznaky, mam jen malo nafouklé břicho,moc nejde vidět, a prsa mám jen zvětšené,nic mě nebolí,,atd...a navíc já jsem měla jen jednou v životě spožděnou o tří dny a to po dovolené, kde byly více jak 40tky teploty,a to jsem i šla na kontrolu,tak hned mi pichnu injekci a do pár hodin jsem to dostala..takže u mě i po vysazení ha se mě drží cyklus 28 dní..ale uvidím,já to ted už ani moc neřeším, jen ráno a večer se prohlédnu a ono nic ,ani náznak, že by se měla během pár dnů dostavit, pač v tom období nemám chut na jídlo a tlačí mě podbřišek,a zatím nic:-/..tak uvidím...testovala jsem, když jsem byla 24dc a negativ..ale to asi bylo brzy...tak jsem si řekla, že to hrotit nebudu a testnu až mrcha budu mít necelý týden spoždění..takže zítra koupím test a zkusím ho ve středu ráno v půl páté:D..tak se uvidí..
17. únor 2014 v 08:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos to je mi líto :frowning2: :cry: :zipper_mouth: ..drž se nám..a samozřejmě nám dávej vědět, jak ti je,ju?drižím palečky at to dopadne dobře a můžeš jit do dalšího kola:slight_smile:
17. únor 2014 v 08:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 krásně,vytej mezi tehotnymi :wink:zadarilo se
17. únor 2014 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, teplota ještě stoupla, jsem z toho jelen :grinning: Ale mám strašně křeče :frowning2:
www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
17. únor 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos hodne stesti a sil, at jsi brzy fit a muzes domu. je mi to lito. ach jo, proc se tohle stava :frowning2:
17. únor 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neboj, to uz das. jeste par hodin a budes vedet :wink:
17. únor 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hej, tak to si už z nás utahuješ:D...hihi..a v kolik jdeš na kontrolu:D..číhám tu na tebe:D
17. únor 2014 v 08:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos jejda holky co nám to děláte????Občas se to stane,tak po 6 ti neděli hupky na další kolo,ty jsi zase tak dlouho tehu nebyla.....je to něco,ale muselo bejt něco špatně a tak se toho. příroda zbavuje.....lepší než mít postižené dítě.Ale zase vám závidím to pracovani a čekání na 2 čárky,to už mě nepotká.
17. únor 2014 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ty jsi zvláštní přírodní úkaz a fakt nás tahas za nos.Nebo ta stoupající teplota....já už se v tobě fakt bevyznam...no držím palecky at ti na gynde řeknou,že jsi těhotná :grinning:
17. únor 2014 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 se nevytahuj , že nemusíš čekat:D pomerančová královno:D
17. únor 2014 v 08:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 až?to já do té doby umřu:slight_smile:a zkoušela si test?:D
17. únor 2014 v 08:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek