• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@golymetr přemýšlím kdy začít pít, mívám pozitivní test 14DC, tak asi 9DC začít, ne? a kolik piješ? Je to hodně hnusné???
17. únor 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aha, tak to držím palce,aby bylo vše ok. Mě braní krve nevadí...jen na příjmu v nemocnici mi to brala jehlou jak na prase...to byla pěkná roura...tak to bylo nepříjemné,ale jinak dobré....a co teda tak mi pak vadí vždy ta blbá kanila v ruce...s tím se tak blbě všechno dělá...
Jinak děkuji za optání, dnes je mi lépe, krvácení se umírnilo...dopoledne jsem jen špinila a po procházce zase malinko zakrvácela...jasi jak je děloha clá prokrvená ještě z toho těhu,tak při větší námaze zakrvácí...jinak dobré...a příští středu jdu na kontrolu,tak tam se ukáže.
Jinak tulení bude po šestinedělí,ale snažení nechám až na konec dubna, začátek května...teda to si pořád říkám,ale uvidíme jaká bude realita :sunglasses:
17. únor 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Děkuji. Pokud to těhu nebude tak už těm pidi duchům nevěřím, protože je mám od soboty 3- sobota quick a dneska quick a pepino ...
17. únor 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin že by se zadařilo v květnu, měsíci lásky :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to by mě taky bylo:slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 uvidíš, ale také jsem měla duchY a prd z toho :frowning2:, task snad u tebe to budou krásné //
17. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok heh, ja moc vitamínum nedám:(
17. únor 2014 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 mě bylo líto dávat za digitální 160,- když na 2proužky jsem dala 40,-...tak zkusi jiné než od toho mamatestu...
17. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok začala jsem pít v sobotu a piju tak 3dcl do ovulace,mívám jí tak 12-14DC,nejni to moc hnusný mě chutnají grepy
17. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 tak to je super ne, jen musí silit:slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr no, mě právě nechutná, tak to bude děs, slyšela jsem, že stačí 2DCL :slight_smile:, tak snad jooo :grinning:
17. únor 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já to zkouším, pač mě špinění moc trápilo už dřív a bohužel to řeším až teď no :frowning2:
17. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 hele když jsem dělal testy od maxe a pak jeden od pepina, tak ten pepino vycházel o fous slabší. Tak jestli je i na pepinu,tak si myslím,že prostě bude sílit, jen to chce vynechat pár dní mezi...hcg narůstá po 2-3dnech a tak i rozdíl na testech je vidět po 2-3dnech...vydrž a za chvilku budeš mít dálnici :wink:
17. únor 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to nevím...budou to ale 3měsíce od zákroku,tak si říkám, že je to časově tak nějak ta zlatá střední cesta...uvidím teda jak mi bude hlavně vycházet ovulace...ted jsem jí mívala začátkem měsíce,tak uvidíme kam se mi posune a zda bude...
17. únor 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok zkus na špinění ascorutin....ten jsem brala když jsem špinila mezi MS a i ted v těhu když jsem špinila...posiluje cévky, žilky a ty pak nepraskají a nešpiníš... :wink:
17. únor 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já zatím zkusím to Béčko, byl mi doporučen, nemůžu si zase tak vyskakovat s léky, nebo to je vitamín? musela bych už za dr. a to zatím nechci :slight_smile:, já doufám, že mi pomůžou vitamíny :slight_smile:, jen po listovce se to hodně zlepšilo :slight_smile:, ale ta není všemohoucí, že :grinning:
17. únor 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos myslím na tebe, snad už to máš za sebou a bude dobře a zítra šupky dupky domů.
Co jsem koukala na statistiky,tak takhle bohužel končí každé 4 těhotenství...to je si myslím hodně vysoké číslo...a je teda pravda,že tady se to u nás střídalo jedna za druhou se zamlklím těhu...
17. únor 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok zkus to pročíst... http://www.lekynainternetu.cz/p/ascorutin-50-tbl/
nejlepší je, že píšou, že těhu ho můžou užívat až od 4.měsíce,ale přitom ho dávají hned od začátku...
17. únor 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ale to je stejně na předpis, ne?
17. únor 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok není, je to i volně prodejné
17. únor 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a teď koukám, že ho mám doma, loni mi ho napsal dr., ale já o nedlabala :grinning:, říkal, že by se to mělo zlepšit, kecal :grinning:, tak jak jsi ho brala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok chi chi, ty si teda pacientka :slight_smile:
Já jsem ho nejdřív brala 3x1tabletku a pak když to nezabralo,tak jsem měla zdvojit dávku 3x2tabletky...
17. únor 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin neměl říkat, že se to spraví samo, bych to jinak dabala :frowning2:, vyfotila jsem to, ale nahrávám na telefonu, snad je to co máš ty :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kujva, nenahrála se, tak znova :grinning:
17. únor 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin je to ono???
17. únor 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj to je ono :grinning:
17. únor 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin takže, když začnu špinit, tak ráno, odpoledne a večer 1tabletku, ju?
17. únor 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no já tenkrát čekala že se to také napraví samo a ono nic, tak jsme zkusili změnit antikoncepci a dal mi ascorutin a bylo to dobrý.
17. únor 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ne, nečekám, mám dusiky na tehu testech
17. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já antokoncepci nebrala a měla jsem to po konyzaci, ale dr. mi říkal, že bych neměla špinit, že je vše o.k., ale byl tam jiný než můj :frowning2:, což mě naseránkovalo, že mi nikdo neřekl, že jdu k jinému dr., ale teď jsem přešla a mám klid, sice jsem byla pf z pana doktora, že i mi i tlak vyskočil, ale snad bude dobrý, chválí si ho a nemusím dojíždět :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek