• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@teok přesně tak 1-1-1. Já jsem to mám za to tenkrát začala brát nezávazně na tom zda jsem v to období špinila...a vše vybrala a ted jsem to taky brala od toho špinění a v okamžiku kdy se mi to zhoršilo,tak jsem dávku měla zdvojnásobit...ale ted mi to bylo na prd...problém byl jinde :unamused:
17. únor 2014 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin už mám koupené,prodávala mi je těhotná lékárnice, snad je dobré znamení
17. únor 2014 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin jo vidíš a berou se po dobu špinění jen? a jak dlouho si čekala než jsi zdvojnásobila? nerada bych si ještě ublížila :grinning:
17. únor 2014 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak uvidíš. Třeba pomůže...No ono to bylo při antikoncepci co jsem brala vlastně od 16let...po porodu jsem pak brala jen tu při kojení a pak jsem se na to vydlábla a neberu nic a to má člověk klid největší.
17. únor 2014 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok já jsem prostě vybrala celé balení....a čekala jsem 2dny pak jsem zdvojnásobila...
Hlavně opatrně ty s tou RS...
17. únor 2014 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no právě proto zkouším prvně vitamíny :grinning:... jednou jsem si ten prášek vzala, jeden a měla jsem tak silnou MS a bolestivou :grinning:
17. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok ten ascorutin?
17. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jooo, nevím zda to bylo jím, ale byla to síla, ale zase sem nešpinila :grinning:, proto jsem to vlastně taky nebrala :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak zkus čisté céčko...kupuju ho v drogerii dm, je v sykém prášku a je to fakt jen čisté céčko. Dáš si jednu odměrku (ona je to teda pidiodměrka) do pití a máš klídek... Dávám to i malé když vidím že na nás něco leze,tak aby jsme bacili bacila :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok myslím si, že ale jeden prášek nemůže mít takovou reakci ne? to to ani tělo nepozná že sis něco vzala ne?
17. únor 2014 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin nevím zda to byla reakce na prášek, ale pak sem si ho nedala, sem to neřešila dřív, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale teď mi bylo doporučeno béčko, tak zkusím to :slight_smile:, dala jsem si víc jak mi řekli a i by to mělo pomoci k těhu :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jj béčko je taky dobré...jen někdo po něm nabírá...brala jsem ho po tom pásovém oparu a byla jsem z toho nafouklá...
17. únor 2014 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Ahojky, jojo uz mam po zakroku. Vzali me uz kolem pul desate, tak jsem nastesti nemusela dlouho cekat. Ted uz jsem byla i ve sprse a dostala svacinu. Okolo 14. hod se na me prijde podivat dr. A kolem treti uz by me pustili domu - tady u nas to jde rychleji, za coz jsem rada. Uz se tesim domu! Jinak mas pravdu s tou cetnosti, tady mi rikali, ze kazda pata tehotna ma zamlkle tehu :frowning2: Moji mamku to dokonce potkalo trikrat, tak doufam ze nebudu po ni a svou smulu uz mam timto vybranou.
Holky nebudu odepisovat kazde jednotlive, ale moc vam vsem dekuji za podporu a slova povzbuzeni a ze srdce vam preji, aby vas po nalezeni // cekaly jen prijemne starosti!
17. únor 2014 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jejda, to mi nikdo neřekl :grinning:, ale uvidíme, tak až dojde, koupíme Céčko :grinning:
17. únor 2014 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka00 aha, tak to na tu dovolenou ještě asi raději počkej a pak se domluv s doktorem.
17. únor 2014 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok aha, tak se ti to snad zlepší :slight_smile:
17. únor 2014 ve 13:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikipos jé, no tak to je super, že by tě pustili už dnes domů...přece jen doma je doma. Hlavně odpočívej! Ještě mě prostím tě zajímá co ti řekli doktoři za jak dlouho se můžete zase snažit?
17. únor 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jj, holčina co byla semnou v nemocnici říkala, že dokonce než snědla jedo balení měla 5kg nahoře...že s tím musela seknout, že by byla jako balon...ale na každého to působí zase jinak...
17. únor 2014 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Mam hlad, jdu papat :slight_smile:
17. únor 2014 ve 14:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka00 v 1 trimestru rozhodně nelilat,kamarádka o mimi přišla kvůli těm tlakům,tak nevím...a sperio...zda jsi chytlava stačí málo,kamarádka měla přítele,ten ji řekl,žepodle spermia je neplodnej a ona otehotnela,a vajickuvstaci 1 na oplodnění :wink: příroda to tak chtěla,je to dar a uvidíš,že vše uteče tak rychle,že budeš mít mimco v ruce a budeš na to koukat jak na zázrak...tes se z toho,těhotenství je nadherne období.
17. únor 2014 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 buď v klidu,stačí,že jsme nervózní my :grinning:
17. únor 2014 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin já bych řekla že dřív,že to nevydrzis...uvidíš,hlavně že to vereš dobře,1 dítě zdravé máš,tak problém nebude a zachvili se budeš radovat z miminka...mé to utíká děsně,jen mě štve,že máma se mnou tu radost nezdili,ba naopak prej bych se měla nechat sterilizovat!Vrchol drzosti,jak si to může dovolit říct?To si vůbec neváží toho,že mám zdravý děti a jsem spokojená...no závidí,sama si život zkazila a teď jen heka...no má stejnou výšku co já jen já mám 80 kilo a jsem po 3 těhotná a ona už bude brousit 150 kilo...ale může si za to sama,to co já sním za celej den má k snídani a kde máš oběd a večeři a v 10 hodin sladky....její boj,já vím,že obezitu máme v rodině,Ale zatím mám jen nadváhu a držím se...ale jevit těžký no..stitna zlaza a pomalý spalování a byla bych jak koule....nenadělám nic :frowning2:
17. únor 2014 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jo přesně 3x denně,já ho taky brala a po týdnu zabral,mě pomohl brzo a rychle.
17. únor 2014 ve 14:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska teprve 9 DC a mám už bílkovitý hlen (ale spíše hustější) od zítra začnu dělat ovu testy .... četla jsem že Gynex může ovulku posunout ... tak budu hlídat ať ji nepromeškám :slight_smile: ... tento cyklus vůbec netuším kdy ji čekat :slight_smile:
A Ivet piš už ... jsem jak na trnííííí !!!! @ivet1987
17. únor 2014 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova ja jsem 10 DC, tak jsem zacala s ovu testy uz vcera. No, abych neco nepromeskala :grinning: Jsem je nikdy nedelala, tak abych byla pripravena.
17. únor 2014 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia a jaké si kupujete holky ? Taky od Maxe ?
17. únor 2014 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Tak jsem zvědavá kdy se jí dočkáme ;) já doufám že to stihne před víkendem nebo až po ... o víkendu se s manželem asi moc neuvidíme ......
@lenkasaf byla jsem u Maxe a maxe neměli :grinning: tak mám nějaké jiné ;)
@monikaklosova no já minulý měsíc taky měla jiné, tak mě napadlo, jak tady holky píšou, že u Maxe to mají dobré a kvalitní, tak jeslti myslí jen ty těhotenské nebo i ovu. Zkusím se zeptat u nás a příští týden taky začnu testovat ať jí nepromeškám, opět :slight_smile:
17. únor 2014 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf nevim ja ovu testovala pokaždé jiným, prostě těmi co měli v lékarně - u Maxe je podle mě u tě ovu hlavně výhodná cena za kus. Pepino třeba u nás stojí 180,- a je jich tam 5 - já mam z maxe nějaké za 79,- a je jich tam taky 5 .....
Holky řešili Maxe (kvalitu) hlavně u těhotenských testů
17. únor 2014 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek