• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin jj je to naposled 4 děti už by bylo moc...a nervy bych na to už taky neměla
17. únor 2014 v 17:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Uvidim jak se budu citit, ale spis si myslim, ze zadnou pauzu davat nebudeme... ale tak to se uvidi podle situace za 6 tydnu.
17. únor 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@lenkasaf
taky jsem ted poprve ty ovu testy koupila u maxe a je jich tam 7 ks za myslim 89,-Kc. Tak to jde. Ted jeste aby to k necemu bylo. Je sice fajn, ze zjistim kdy je ovu, ale pisi, ze stejne bezne otehotni ca 20% paru. Hm, tak to neni moc. Ale tento mesic uz by taky mohlo dojit na nas, kdyz furt cekame, ze.
17. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Tak to me mrzi, ale je dobre, ze jsi to resila. Pokud opravdu nejsi, tak at to co nejdrive dostanes, at se muzete zase snazit a jestli preci jen jsi, tak tomu ta injekce nevadi, co jsem cetla. No, uvidis behem par dni. A rikal ti k tomu neco?
17. únor 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte že podle ultrazvuku nebyla prý ani ovulace, tak jako co ta teplota, ten můj graf?
Sliznice nějakých 6mm, v pravém vaječníku nějaké folikuly. Napsala mi Clostibegyt, ale rovnou 2 tablety denně, tak nevím no.
17. únor 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak co je tu za noviny.. jdu číst pár stran zpět koukám :slight_smile:
17. únor 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ykusím si je tento měsíc koupit, uvidím. děkuji :slight_smile:
17. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 aha, tak si dopadla jako ja tenkrát, 3 měsíce po praskach jsem neměla ovu a pak jo, jen je zvláštní, že si to nedostala, jinak ty prasky ti pomuzou, mela jsem je taky, ale pak mi začla ovui, tak mi je nepredepsal :slight_smile:
17. únor 2014 v 18:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf To jsem přesně ted udělala. Paní z CK si asi myslí, že jsem blázen (dnes jsem měli podepsat smlouvu), ptala se na důvod, tak jsem jí to psala, asi pěkně kouká :wink: . Raději oželím dovolenou. Než abych se pak bála, že se mi v zahraničí přihodí nějaké komplikace. Taky si trochu připouštím situaci, že by to nedopadlo dobře po x týdnech.
17. únor 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já se moc těším, už jsem toho v životě dosáhla dost,ale mít miminko pod srdcem, to je nejvíc po čem toužím posledních x měsíců, ne-li let. Sama jsem to neměla jednoduchý, o to víc vím, že moje děti=můj poklad :slight_smile: . Ježiši, už to na mě asi jde..ty hormony :grinning: :grinning:
17. únor 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Máš krásné děti, a páreček. Tak jste to pěkně "vychytali". :wink:
17. únor 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Není to trochu brzo na předepisování Clostilu? Já ovulaci teda poznám podle teploty, ovulačních testů (používám od Dr. Max.) a hlenu.
17. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 jj je to to nejcennější co mám,dětství jsem měla příšerné,matka se o mě moc nestarala,otcim mě bil a ona se mě nezastala,nebýt babi,tak nemám maturitu,neumím vařit nic....a že se matce nelíbí,že čekám 3 a ženě mě na sterilizaci!? hm to už je i na mě a hormony moc,dotklo se mě to a nenávidím ji za to....závidí mě,že mám asi zdravé děti,které narozdíl od ní miluju a čekám 3 se stejným chlapem...ona má 3 a u ty prostřední neví s kým,tenkrát spala s celou vesnicí....fuj tajbl je mi z ní zle....ale já jsem spokojená,přítel nás miluje,stará se o nás,děti chtěl a těší se i na to co mám pod srdickem a troufám si říct,že to bude opět holčička,tu jsme chtěli oba :grinning: těhotenství je nádherný období,až cítila pohyby...a porod?..na bolest zapomenes a panatujes si jen ty emoce,jak poprvé sídlištěm poklad,poprvé ho kojis,hladis...jé já se těším a doufám,že budu rodit přirozeně,myom už neroste,poznala bych to podle bolesti a když má 3,5 cm a je nahoře,tak by kontrakce brzdit neměl a kdyby jo dám mu do huby :grinning:
17. únor 2014 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 Já si myslím že ovulace byla, kdoví.
Zeptala se, jestli chci tomu pomoct tak mi ho napsala.
17. únor 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ..škoda... ten průběj jsi měla podobný jako já v prosinci - přišla MS 50DC.. tak za dva týdny už se zas můžeš snažit, to uteče ,o)
17. únor 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Ty, normálně, Ty pořád jenom žereš :grinning:
17. únor 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaropa No tak než to dostanu, než přijde ovu... já nechtěla dítě v prosinci :grinning:
17. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem koupila GS ovu testy jsou tam 3 za 33Kč - to je docela dobrá cena,ne? začnu s testováním sice zas trochu pozdě,ale já to mám tak rozházený, že začnu vlastně včas - dneska jsem 19DC..
17. únor 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jéé, střelec je skvělý znamení :grinning:
17. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 psala jsem Ti zprávu
17. únor 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jdu si dát koupel, zatím papa
17. únor 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa pac mam hlad a to nemyvam, jdu koupit čokoládu a pak večeřet :slight_smile:
17. únor 2014 v 18:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, ještěže vás mám!! To je jak napotvoru. Normálně 2x mrcha přišla, když jsme si ještě dávali pozor a až se začneme snažit, tak stávka. Poplakala jsem si, manža to neřeší, ani mě nijak neutěšil :( Že se povede příště, že se nic nestalo.
Strašně se bojím toho Clostilu, hodně u toho hrozí dvojčata. A zaráží mě, že mi rovnou napsala dvě tablety denně.
17. únor 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 já taky :wink:
17. únor 2014 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no to je blbý,dvojčata jsou sice pěkný,ale na prvoroducku by to bylo moc...nejde to vyresit jinak?
17. únor 2014 v 19:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Můžu čekat a čekat :grinning:
17. únor 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já jsem se pro změnu dozvěděla, že manža mi odjížídí na 2 měsíce služebně do Skotska... sice má na 2x naplánovaný návrat, ale pokaždé úplně mimo ovulku... :frowning2: takže pokud to tento měsíc neklapne, tak si počkáme až do května... :frowning2: :cry:
17. únor 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak ja si to s tebou vymenim, ja bych dvojcata chtela. :wink:
No, ze ti dala dvojnasobnou davku, to asi aby treba byla ctyrcata :grinning: :grinning:
ted jsem zrovna cetla na netu, jak zenska rodila trojcata a ejhle, ono tam bylo jeste jedno. To je taky fajn zjistit to az pri porodu a doma vse nachystano "jen" 3x
17. únor 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jen 3x...kolegyně z práce nakoupeno na jedno dítě a na holku a měsíc před porodem ji řekli,že čeká 2 a kluky!By mě jeblo....radci si každý miminko odrodim zvlášť.
17. únor 2014 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek