• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@v_alkyr_a tak to jo...já myslela, že celý měsíc :grinning: to by bylo :grinning:
6. pro 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to doufám, že práce nebude :grinning:
6. pro 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verlis1 jsem kousek od brna :slight_smile: odkad ty?
7. pro 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmarsik to mas pravdu, ale nemyslet na to je pro me teda uplne nemozne :D jsem netrpeliva :slight_smile: ale pockat na toho drobka se vyplati :slight_smile:
7. pro 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky vsem! Jak jde snazeni? Mam 17 DC a boli me bricho jako bych to mela dostat, strida se to s bolesti vajecniku- obcas si musim i sednout.. Mam 3 dny po ovulaci, snazili jsme se vydatne, tak snad to k necemu bylo.. To cekani je neco :slight_smile: prvne clovek ceka dve carky na ovu testu, pak ceka na MS( nebo spis neceka) a pak zase na dve carky na mamatestu... :D snazilky cekatelky :D
7. pro 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka to mas pravdu...nemyslet na to je tezke...kolikrat si rikam co kdyz uz tam nejaky drobecek je...ja si treba nejak vubec nevybavuju jestli me neco takhle bolivalo a nebo ne...no cekani je hrozne na ty dve carky...snad se vsechny brzy dockame. :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky Všem :slight_smile:, my se snažíme od Listopadu.. :slight_smile:, ale na poprvé se nezadařilo, dnes jsem 2DC.. :/ :slight_smile: Tak že jedeme od začátku .. .),ale zjistíme to až začátkem ledna zda se zadařilo nebo ne... :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denculinka tak drzim palce na dalsi pokus, urcite se podari :wink:
7. pro 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jen v to doufám... :slight_smile:, akorát mě štve že se to nedozvíme ještě v prosinci,ale až v lednu .. :slight_smile:, ale pokud budu mít Ovulaci dříve jak tentokrát a né až 19DC tak by to mohlo už být ke konci prosince vidět jak to dopadlo... ;)
7. pro 2013 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka ty si delas ovu testy? Ja je nikdy nezkousela...jak to funguje? Proste kazde rano se udela test a bud je lozitivni a nebo negativni?
7. pro 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se snažíme od listopadu a zatím nic, mrcha přišla a te´d si říkám asi to tak mělo být, protože jsem fest nemocná a kdybych byla v tom, tak nevím jak bych to bez prášků přežila.... :grinning:
7. pro 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 to je mozne, ze si mela v sobe nejakyho bacila a proto fo nevyslo...ted se uzdravis a vyjde to uvidis :wink:
7. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Ano ano dělám si Ovu testíky :slight_smile: Jinak testíky Ovu se nedělají jako těhtoenské ráno, ale většinou až mezi 14-18h .. :slight_smile:, a nejlepší je když před testem tak 3h nepiješ, a nečůráš, aby ta moč nebyla tolik ředěná... :slight_smile:
Já ti řeknu jak to dělám já ... :slight_smile: - Každý den si dělám Ovu test větinou okolo 15h, protože tak se vracím z práce..Většinou o půl 1 se naposledy trochu napiju a jdu se vyčůrat, a pak se to snažím vydržet až domů, a jdu na záchod ,poté si udělám Ovu test, a čekám, pokud se neobjeví dvě stejné //, tak je to negativní... Schovám si ho, a dělám ho druhý den úúúplně stejně.. :slight_smile: Dokud tam nejsou dvě stejné //... Až když tam jsou tam vím že mám tak necelý 2dny a trochu na snažení.. :slight_smile: (mě to tentokrát vyšlo v pátek, tak že jsme na to hned vlítly :D, i v sobotu,a chtělo by to i v neděli, ale to jsme musely pryč, tak že jsme už a to neskočily...:D..) Tak že asi tak ... ;) :D
7. pro 2013 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin - můj bacil má jméno, je to kolegyně z práce...jak jinak než nezodpovědná....
7. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka ah, tak ze bych si taky zkusila ovu test....do doby nez jsme se rozhodli na druhe mimi jsem to mela pravidelny 28dni a pak najednou jen 21 a pK zas 36....tak ted mame 14 dni snazeni :grinning: a pri tech 36dnech by nam to vychazelo na nedeli pondeli a utery...tak s tim testem by to bylo jednodussi...tak jsem zase o neco chytrejsi..diky :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 tak to uplne nesnasim! Manzelovi v praci udelali novou klimosku a prisel mi domu taky celej nachrchlanej...tak cekam kdy to chytnu ja a mala... :frowning2:
7. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Není zač, ráda poradím když vím ;)
7. pro 2013 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin - nejlepší na tom je, že 2 dny ani nemohla mluvit, jak byla po termálech nachcípaná,klidně roznášela bacily, pak zůstala 2 dny doma, prý aby nás nenakazila, ale v pátek zase dolezla, aby své dílo dokonala, mé druhé kolegyni bylo zle už ve středu, mě ve čtvrtek, myslela jsem, že to přejde, ale poté co se doplazila, tak mě v pátek dobacilovala a dnes ležím a jsem ráda, že jsem ráda, kdybych byla těhotná, tak bych ji už něco řekla...ještěže se v úterý stěhuje od nás z kanclu...
7. pro 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám cca jednou / dvakrat za rok problem, ze mi neprijde menstruace a treba 50 DC musim na vyvolávačku. Dnes jsem 39 DC a stále nic (naposled na vyvolavacce jsem byla nekdy v lednu a od te doby do ted jaks taks pravidelna menstruace). Nyní mám tehot. testy negativní... může ted proběhnout ovulace jakoby v novém cyklu když v předchozím cyklu nebyla menstruace??? Ale asi je to nesmysl, pac ovulace asi musi prijit jedine po menstruaci a tu jsem mela pred 39 dny..
7. pro 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 to je hrozne jak jsou neohleduplni lidi...chjo...
7. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 juuu, tak to vubec netusim :unamused:
7. pro 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste mam jeden dotaz..v listopadu jsem si delala ovu testy asi 10 dni v kuse a nic a ted jsem ani nedostala MS :( je to tak vzdy, ze kdyz neni ovulace, tak neni ani MS a musi se na vyvolavacku?
7. pro 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka tak jsem koupila ovu testy a hned jeden udelala a jsou tam dve carky...ta jedna teda slabsi, ale je, tK zitra zkusim druhy test a zkuyime nedele, pondeli, utery zadelavat, tak snad se zadari :wink:
7. pro 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No jako že ducha jsem tam měla skoro pořád... :slight_smile:, dokud tam není opravdu ta druhá vyrázná tak to nic neznamená... :slight_smile: musí být více viditelná než ta druhá ... :slight_smile:
7. pro 2013 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka duch to neni...je to o fous slabsi jak ta druha....
7. pro 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky! S tema ovu testama je to slozite. Rano muzes mit test negativni, vecer pozitivni a rano zase negativni- takze to propasnete :( a co ta metoda s hlenem-bilingova asi. U me to na poznani prichazejici ovu funguje :slight_smile:
7. pro 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka A ta metoda hlenem je jaká? :slight_smile:
8. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Aha aha, tak to pak zřejmě je pozitivní... ;)
8. pro 2013 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka Ale co jsem slyšela, tak se ráno testy dělat nemají.. Že nejvíce pravdivější jsou v době většinou mezi 14-18h ... :slight_smile:
8. pro 2013 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky včera můj večer byl krutý... :( Dnes jsem 3DC... Ale včera jsem nevěděla zda to půjde spodem nebo vrchem... :(, bylo mi tak zle, motala se mi hlava... A byla jsem hrozně unavená... :( fůůůj takový večer to bylo doufám naposledy... :(, a takové křeče do břicha... :(
8. pro 2013 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek