• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@ircas1978 - od listopadu
4. led 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnesní test,co myslíte?
4. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 - myslím, že to bude ještě silnější...
4. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 taky si myslím, že ještě zesílí:slight_smile:
4. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 zítra tam bude dálnice :grinning:
4. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zkusím jeste vecer....a uvidime :slight_smile:
4. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No jelikož mám cyklus 25-26 dnů, tak každý další den kdy ovu nepřichází, je čím dál nižší riziko, že by se případně mim vůbec stihlo zahnízdit. Ted jsem 15DC, takže 10 dnů LF a nevypadá to.......takže to vůbec nevypadá dobře :( Budu muset za doktorkou, jestli se s tím dá něco dělat, takhle se jen tak nedočkám :frowning2: :frowning2: :frowning2: A to jsem pila od prvního dne kontryhel v naději že mi to LF prodlouží. Ach jo holky, snad se i mě podaří, ted jsem v depresi :(
4. led 2014 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n jsem na tom uplne stejne, také mám králkou LF :o( a ted zas spinim, takže ms pricházi a nadeje odchází. vetšinou tu holky pisou o nejakým gynexu, žeten to prodlužuje. tak nevím, zda to mám zkusit.
4. led 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Nevím jestli tohle někam vede, člověk se chytá čeho může, jednou takový preparát, takový čaj, pak něco jiného, snažím se sama pomoct svému tělu ale vlastně o tom skoro nic nevím. Akorát jestli mi moje doktorka řekne, že všechno ok, at počkám, tak se zblázním :frowning2:
4. led 2014 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n já ho zkusím, ted jsem o něm četla a myslím si že je dobrý i normálně, a hlavne me prodlouží tu LF :o) no nic ted se mi sice nezadařilo tak snad příště:o) hlavně to Miško nevzdávej a ty jsi ted na tom jak taky máš ted mršku?
4. led 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@monikaklosova
@ivet1987
tak holky a je to tady, takže prosincove snažení nám nevyšlo, tak už se chystám na lednove:o) zkusím si koupit ten gynex a uvidíme, čelta jsem o nem a libi se mi i normálně né jen kvuli těhu.
4. led 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze s mrchou je nas tu ted vic, tak aspon budeme plodit spolu :grinning:
4. led 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj to doufám :o)
4. led 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle k čemu ten gynex je?
4. led 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já to chcihlavně kvuli prodloužení LF a víc si přečti v odkazu je na hoooodne věcí:o)
http://www.vitalita.cz/gynex?v=10932
4. led 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle mox děkuji, prostuji ;)
4. led 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nemáš za co, hlavne at to pomuze. :grinning:
4. led 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle tak to určitě ;)
4. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Kouknu na ten Gynex, ale koupila jsem si i Femibion na radu kamarádky, ale ještě jsem ho neotevřela.Já jsem 15 DC a menses bych měla dostat až kolem 16.1., takže uvidíme. S manželem se snažíme pravidelně, takže naději tomu dávám. Asi se pokusím zaměřit na něco jiného, potřebuju upravit domácnost - tapety, obývák atd., zařídit spoustu věcí. Začnu chodit na pilates a jogu a třeba se vnitřně uklidním a ono se to srovná samo. Akorát je blbý, když mám v sobě vnitřní pocit, že mě se to těhotenství snad stát nemůže, že si nedokážu představit ten okamžik, kdy na testu // budou. Nesnažíme se manželem poprvé, před svatbou, což jsou 2 roky zpět jsme se taky snažili cca 4 měsíce než do toho vlezla nová práce. Třičtvrtě roku nepoužíváme ochranu, ale milovali jsme se docela málo - nechali jsme tomu volný průběh, ale byla menší krize a já workoholik takže neúspěch v tomhle období připisuju tomu. V podstatě se teda "snažíme" už docela dlouho a psychiku nemám asi 100% srovnanou :frowning2:
4. led 2014 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n já věřím v pozitivní myšlení a na takovéto myšlenky v mé hlavě není místo:o) vidím tam jenom ty hezké, které chci přitáhnout :o) a také přitáhnu. já jsem po psych. str srovnana a vim co chci a pujdu si za tím a jednou se dočkám a ty také!!! hlavu vzhuru já ji dnes musela taky zvednout, když ms dorazila :wink:
4. led 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n a ten femibion jsem brala jeden měsic v srpnu a docela jsem nakynula :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem pak prestala brát a tento mesic jsme šli do snažení bez ničeho a nevyšlo to taky :unamused: přítel má ale sedavou práci tak snad je nemé pomale :grinning:
4. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle je škoda, tak nevyšel prosinec vyjde leden :slight_smile: držím palecky.... :slight_smile:
4. led 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jo určitě jo:o) musí:o)
4. led 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky já jsem hodně optimistický člověk a budeme se snažit teprve poprvé, ale neúspěchy ostatních mi berou dobré myšlení :grinning: No věřím, že to půjde snadno a po neúspěchu se nebudu hroutit.
4. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tohle je jeste negativni, ale myslim, ze zitra bude pozitivni...carka musi byt stejne silna a nebo silnejsi jak kontrolni...pokud zitra budes mit pozitivni, tak idealni je pozitri se na to vrhnou :wink:
4. led 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak to je mi moc lito, ze dnes dorazila MS vypadalo to fakt nadejne...tak drzim palce do dalsiho kola.Jak pises je nhodne dulezite mit srovnane myslenky a ono to pujde.
Jinak my se dnes snazili, tak uvidime jak tento emesic dopadneme.
4. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin plně doufám a věřím že Vám to klaplo a já budu i s ostatníma hned v závěsu:o) už se moc těším moc moc moc:o)
4. led 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neboj:o) žádný neúspěch nebude :wink: a když tak se to povede příště :wink: hlavně at ti vydrží ten optimismus!!!!a dobré myšlenky.
4. led 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle nevidim duvod, proc by to neměli jit :grinning: ale takto jste do snažení vstupovaly určitě všechny.
4. led 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj já si myslela že to bude hned :grinning: a ono 3ti pokus a nic :grinning:
4. led 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek