• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verik2 tak radši si budu vařit caj a kakao :grinning:
18. únor 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin njn, dc myvam 28-31 a je 32 dc, jinak furt mám hlad, nic mě neboli, a cipek je taky divnej
18. únor 2014 v 09:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 k tomu nachlazeni, tak jestli te boli v krku, tak se prodava tusim septisan a ten se muze v tehu i pri kojeni, na rymu nejakou morskou vodu a cajik. Me teda tenkrat byl zazvor doporucen, ale jen hrnicek za den. Ted bych do nej asi uz nesla.
18. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin rohlíky se sýrem, ale musim pro ně, šílené mi kruci v břiše
18. únor 2014 v 09:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak mi sem dones nejaky...Vaneska si dala jogurt a ja zatim prd....jdu neco pohledat.
18. únor 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ale to neznamená že když ho budu brát teď tak příští cyklus bude ovu bez něho, nevím no.
18. únor 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin :slight_smile:jdu pro rohlíky
18. únor 2014 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985. já teď posledně taky neměla příznaky a test pozitivní,teda duch až 34 den...
18. únor 2014 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nedalo mi to tak jsem si říkala, že pokud tam nic nebude dneska tak duchové jen straší, ale je tam zase duch (pepino) a o něco uplně malinko silnější jak včera ale furt se to nedá považovat za 100%tního aspon ducha kde bych si byla uplně jistá tak uvidíme zda zas posílí a ms nepříjde....
18. únor 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já pracuji v kanceláři, takže více méně 8 hodin sedím, takže by to neměl být problém :slight_smile: Jinak teda koukám, že informace od doktorů se dost rozchází. Ale myslím si, že když potom proběhne první MS v pohodě, tak je to znamení od těla, že je připravené :wink:
18. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 mě říkal,že ovulaci nemám,ukázala jsem bazalni teploty,měření a řekl,že jo....oni z ultrazvuku po ní nepoznají zda byla nebo ne...protože já jak kojila,tak mě chtěl dát něco na nahozeni ovulky,ale já mu to ukázala a říkal, že ovulace je,ale prolaktin z kojení způsobuje neplodnost a pak čuměl když jsem přišla jako těhotná...u tebe k ovulaci dochází,jinak by ti teolota nestoupla,jak praskne folukula,tak se uvolní prolaktin a tím stoupá teplota....taky to tu jedna řešila nevím kdo,aby folikulu měla a za 2 dny nic..ale neřekli,kdy došli k prasknutí a uvolnění vajíčka...to z ultrazvuku nepoznají,jen se domnívají...1 věc ti řeknou,že neovulujes,ukas graf a zjistí,že jo a bude se pídit po jinej příčině,ale tadle to není....taky to na mě zkoušel...a psala jsi,že folukyly tam máš,tudis ovulovat musíš a basta.Nedej se a pak tam zajdi a ukaž graf měření teploty.
18. únor 2014 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 já ti taky měla,bylo vidět jen něco málo na bílém papíře a za 3 dny zase trosky viditelnější duch....počkej třeba 2 dny a bude zase sílit,ale todle už by nebylo jen tak a mě když vysel falešné pozitivní test,tak duch za půl hodiny zmizel....pokud tam zůstane,tak těhotná jsi a duch sílí...dálnici nebudeš mít hnedka...
18. únor 2014 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Takmě jak ty testy uschnou tak je tež hodně hledám ale jsou tam, ale asi by se to nestalo že bych ty duchy měla každý den no ..
18. únor 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já přemýšlím jestli ten clostil brát nebo ne. já se zase léčila se zvýšeným prolaktinem,tak se bojím aby to nemělo vliv.
18. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mám ho koupený, ale někomu ho dám. Mám jen šílenou rýmu, ale smrkam, nic zarazenyho. A piju čaje, po praci budu odpočívat :wink:
18. únor 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no nevím,asi bych ho nebrala...bych se bála,zkus ji ukázat ten graf ty bazalni yeploty,u tebe k ovulaci dochází...a zkus sex před a hned po menstruaci....třeba ji máš taky posunutou,já jinak než v období menstruace neotehotnim.
18. únor 2014 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 no to fakt jeden test ještě dobrá,ale jich máš několik a řekla jsi,že duch sílí,tak těhotná jsi...uvidíš za 2 dny třeba :wink: todle už není náhoda
18. únor 2014 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 prosím tě my sexovali pořád a houby :grinning: možná zkusím poloviční dávku než mi napsala :wink:
18. únor 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 gratuluji a v kolikátém si dc a v kolikátém dc ti vyšel ten první test já jsem dnes 32 dc a furt nic,ani jedno ani druhé:-/
18. únor 2014 v 11:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, před chvili jsem se rozčílila jak nevím co nad tím mým, až se mi zamotala hlava, jinak test zkusím o víkendu,ale už pochybuji..kdyžtak si za 13 dní zajdu pro injekci,pokud nedorazí mrcha:frowning2:
18. únor 2014 v 11:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 od soboty 15 DPO sílí, dnes 39 DC, Jinak mám cykly 33-36. Dnes BT 37,5, včera 37, 2. Říkám si jestli to není nachlazenim ovlivněno. Koncem týdne budu volat dr.
18. únor 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Tak se zkus uklidnit, udělej si čajík, dej si nožky nahoru, pusť si film a nestresuj se :slight_smile:
18. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 nachlazení bazalni teplotu zvýší,ale máš pozitivní test,to už neovlivní :grinning:
18. únor 2014 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 jednou se musí zadarit,ale mě druhej den po vyvolavacce teplota klesla a pak šla nahoru a za 5 dní menzes dorazila,ale teplota nic....zarazilo mě,že tě okamžitě tak vyletěla :grinning:
18. únor 2014 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 heh..tak to jo, jinak jako myslíš tím, že si nachlazená či co?
18. únor 2014 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra kddybych měla něco po ruce, tak bych ho asi utloukla, i ted:-/
18. únor 2014 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra dám si pizzu:D
18. únor 2014 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 mě zaráží okamžitá změna čipku,krátký měkký a třeba to dostanu už zítra
18. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to já taky nevím...jen mě to tak napadlo... zkus zavolat k doktorce a probrat to sní...třeba něco poradí.
18. únor 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Dej :-* :slight_smile: A relax, honey :slight_smile:
18. únor 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek