• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@smouliiinka2 testvi za 2-3 dny to se násibí hcg a rozdíl je na testu pak vic vidět. ale mxslím, že to je na hodně dobré cestě :wink:
18. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos asi tak...názory jsou různé,tak prostě nechám tělo at mi ukáže podle MS jak na tom je a pak na to skočíme...sice mi to už nebude vycházet skrz první mateřskou,abych to dobře řekrejvala,ale to nevadí...nějak se to pak vyřeší...stejně pravděpodobně po zamlkém těhu a mojí tachykardii dostanu rizikové...
18. únor 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 tak aspoň že nic hrozného...hlavně smrkat a čajík...a nebo si udělej pořádnou česnečku, ta mi rýmu vždy pěkně pročistí :sweat_smile:
18. únor 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no před menzes je tvrdý,ne měkký,to je fakt divný.
18. únor 2014 v 15:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 právěže před menses měkne a je krátký a skoro mizí
18. únor 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@ivet1987 taky mam divný cipek :(
18. únor 2014 v 16:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, zase mi kruci v břiše, furt jenom jim,máte nějaké zkušenosti s něčím, abych tolik nejedla? Jinak za chvíli budu jak otesánek :slight_smile:
18. únor 2014 v 17:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jo, mám šílenou rýmu, skoro jsk alergie, pořád kycham a smrkam jako blazen :confounded:
18. únor 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 aha, ha jsem četla, že to zpusobuje problémy, musí se děloha hlídat, snad kvůli vzniku nějakých srustu nebo čeho.
18. únor 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 aha, ja jsem od odpoledne nějaká presla, unavená, a zmrzlá a tlačí me podbřišek
18. únor 2014 v 18:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 Jako ten clostil že způsobuje problémy? :(
18. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak já to nikdy nekontrolovala....čert aby se v tom vyznalq
18. únor 2014 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je hokej,bomba,navíc bronz z biatlonu a na logopedii doktorka úplně hotová jakej udělal Patrik pokrok,prej jsem dobrá máma,potěšilo mě to :grinning:
18. únor 2014 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dekuji :wink: uvidime ms zatim nikde. Jedu ted po praci domu tak se zase ozvu jak jsem dopadla, bohuzel nestiham cist vase debaty :frowning2:(
18. únor 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smouliiinka2 styd se, že nestihas :slight_smile:
18. únor 2014 v 19:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já to taky nedávám - vždycky to prolítnu a všude jen čtu, že už máš zas hlad :grinning:
18. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, už jsem se rozhodla, jdu do toho Clostilu, ale asi jen jednu tabletku denně. Na ultrazvuk půjdu na kontrolu folikulů a uvidím :grinning: Přes net jsem si objednala těhu testy, ať nemusím pořád létat do lékárny :grinning:
18. únor 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak drzim palecky!
18. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a vyplati se ty testy objednavat kdyz k tomu prictes postovne?
18. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin To je osobní odběr,mám to kousek, ale je tam větší výběr a v klidu vše vyberu :grinning:
18. únor 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaropa taky jsem si před chvílí dala rohlík se syrovou pomazankou a dvě musli tyčinky :slight_smile:
18. únor 2014 ve 21:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj to je řešení,uvidíš zda mrška dorazí...
18. únor 2014 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co delate ted ovu testy, uz nejake priblizeni se ovu? Ja to zkousim tento mesic poprve a zatim nic. Jsem 11 DC. Tak snad tam neco uvidim za nekolik dni. Pokud je prumer (dle teoretickych udaju) ovu v pulce cyklu, tj. nejaky 14 den a ty testy to ukazuji 1-2 dny pred, tak to uz by skoro mohlo byt, ne?
18. únor 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem vklidu u tv tak prikladam ten muj dnesni pidi duch, sipka je mimo blbe jsem to nalepila kni ze se mi to hlo :-/ tak snad jej taky vydite..
18. únor 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jo asi jo,ale občas může bejt ovulace soupla....viz já otehotnim jen kolem menstruace a těch holek znám dost,co otehotneli takhle......v dnešní době můžeš mít ovulaci kdykoliv
18. únor 2014 ve 22:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 já ho vidím,měla jsem ho vidět míň,za 3 dny zesílil a teď je z toho 13 tt,je to na dobrej cestě
18. únor 2014 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to jo, ze muze byt driv (event. dyl), ale furt to znamena, ze bych ji videla na ovu testech, nebo?
18. únor 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no těžko říct,pochybuju,že je děláš celý menstruacni cyklus i přes ní...já totiž s dcerou jsme na to den před menzes skočili,já druhý den dostala mrsku a třetí otehotnela a čtvrtý mrcha jak když utne skončila...jinak jsem otehotnela 3 a 4 den hned po skončení mesicku a to ještě ovulaci testy nedelas.....já se nikdy po tom nepidila,kdy mám ovulaci,prostě jsme se hned trefili a teď posledně jsem věděla,že musím před a nebo hned po ní...a to jsem 20.11 byla na vyvolavacce,už bylo 14 dní zpoždění, 25.11. jsem to dostala 30.11 skončila a 4.12 otehotnela,pak na štědrý den jeden den spinila...jen je v dnešní době dost těch,co ovulaci mají souplou .já i když měřila bazalni teplotu,tak ta stoupala až 17.12 tudis v polovině podle ní došlo k ovulaci a to jsem byla už 14 dní těhotná :grinning: takže sama to nechápu, :astonished: otehotnela jsem v době,kdy teplota byla nízká a skákala,vypadalo to jako anovulacni cyklus a pak lezla nahoru a držela se....pak už jsem nemerila,když jsem měla pozitivní test v ruce... já to nikdy nezkoumala podle čípku,prd bych poznala,ovulacni hlen jsem neměla,protože mě tak týden po skončení nešlo nic a pak se mi nevzdal,že by se měnil....u mě bylo štěstí,že ihned po mesickach rostla děložní sliznice a vajíčko se mohlo krásně uchytit.ovulacni testy jsoú jen tahání peněz a 100% nemáš nic...ani když ti doktor řekne,že jsi neplodna,tak já si v klidu otehotnim i s myomem a ten neplodnost způsobuje...co znám.holky trvalo jim od 2 do 10 let než otehotneli,já jen 3 měsíce...a to jsem chtěla otěhotnět až v květnu třeba....pak jsem chtěla počkat,abych rodila v zimě,tak mám termín 30.8 tak v létě umřu na vedro...
19. únor 2014 v 06:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 dobre ranko. my se snazime poctive a pravidelne hned od skonceni menzes, takze prosvihnout bychom nic nemeli. to jen, ze uz to takto praktikujeme od rijna a zatim nic, tak jsem chtela neco zkusit, abych mela pocit,ze se neco deje. ja mela obe deti taky hned, proste jsem vysadila HA a bylo, tak me nenapadlo, ze ted by to melo byt jinak.
19. únor 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahoj no já dělala první test včera, čárka byla ale poměrně slabá. Z minula muzu říct, ze pomalu sílila. Zatím ale nikdy jsem ji neměla úplně 100% takže jsem vyhodnocovala tu nejsilnější první měsíc to bylo 14 a druhý 13 DC tak uvidíme co tedka dneska jsem 11 :slight_smile: ale mám tak nějak pocit že tento měsíc by mohly být krásné silné // tak snad ovu přijde brzy a v plné síle
19. únor 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek