• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
já mívám OVU test pozitivní 13-14DC :slight_smile:, čekám tento měsíc také 14DC, dnas jsem 10DC a opo budu dělat test :slight_smile:
@monikaklosova
19. únor 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já nevím čím to, ale taky mám tento měsíc pocit, že to vyjde :wink: Tak hodně štěstí nám všem snažilkám !!!
19. únor 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem po ovu včera byl test silně pozitivní a podle teploty dnes proběhla včera,i bolest břicha byla silná posnaženo máme dost uvidíme příští týden co z toho bude :slight_smile:
19. únor 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@golymetr no paráda :slight_smile:. Teď už jen čekat.... Držím palce.
@lenkasaf ji taky to tak cítím, prostě tento měsíc je náš :slight_smile:
19. únor 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky holky, já fakt mám smůlu už na vše..mrcha nikde a navíc jsem málem ani maleho neodvezla do školy, pač nějakéj blb se mi chtěl dostat do auta..takže oba zámky mám v prdeli..u řidiče mi tam vylomili u zámku i plast, a když tam strčím klíček tak ho otočím na obě strany,ale neodemknu,a z druhý strany klíček ani neprostrčím,pač mi tam něco zlomili,takže vše je v prdeli,..asi se někam už zahrabu:frowning2:
19. únor 2014 v 08:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me už čárka začíná silit,ještě tak 3 dny a je to tam! Proste to vyjde-musi chci to:slight_smile: Když ne tak pak bude mimo v prosinci a to jsem nikdy nechtěla :slight_smile: . Ty tam nahoře vydis jak se k Tobě modlime? Tak to zarid od toho tam jsi :slight_smile: :slight_smile: Haha jo a dik. Dobrý ne?-nejsem věřící,ale asi se dam na modlení :slight_smile: už mi hrabe.Ted mi můj chlap pise sms nech Kaju ve školce at tam spí,dnes přijdu dřív :slight_smile:
19. únor 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka Moc ti přeji, aby to vyšlo :slight_smile: a snad to vyjde nám všem konečně :slight_smile:... jinak budu muset na pracák a budu v řiťá :grinning:
19. únor 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 taky si uzivas,je měla před 14 dny vylomenou anténu na střeše-díra jak do prde.e! Ještě ze máme známého automechanika jinak by jsme se nedoplatily:slight_smile: a mrcha? Ta at tam jde taky:slight_smile: :slight_smile: prosté už nedorazí
19. únor 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to jsme dvě adeptky na pracak:slight_smile: já jsem v práci skončila 25.9! Ted na ne marodim-dr mám známou ale nevím do kdy plati socialka-nevis?
19. únor 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka pokud otěhotníš, tak tě bude platit do mateřské pokud máš nárok, jinak můžeš max. rok marodit a pak půjdeš před komisy :stuck_out_tongue_closed_eyes:, mě ten blb šel do insolvence, tak ani mateřskou nebudu mít :frowning2:
19. únor 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jo, tak to jsem si rikala taky, ze na zimu a kor prosinec bych mimi nechtela. ideal pro me pocit v lete. no jenze kvuli te me operaci jsme to museli odlozit a ted jak se nedari, tak se ten event. porod stale posouva...
19. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok me ted ten dr. rikal, ze sice se muze marodit rok, jako to bylo, ale zmenou je, ze socialka si posila sveho dr. na prezkouseni stavu uz po pul roce.
19. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia je, tak to netuším :slight_smile:, já marodila rok v roce 2008 :grinning:, tak se to asi změnilo :slight_smile:, ale na mě za ten rok nikdo nepřišel, vycházky jsem měla celý den, co víc si přát :grinning:, když jsem marodila v těhu, tak an mě jednou byly :slight_smile:
19. únor 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jo,ale víš kolik stojí zámky?k tomu klič?a ještě to nahrát, sice mám blbou fábii,ale zabečpečení mám skoro nejnovější, proto se tam nedostali...tak nevím...jinak jsem 33 dc a včera byl test negativní, takže stejně budu muset příští pátek k doktorovi na injekci, pokud nedorazí:frowning2:..prostě v ničem nemám štěstí:-/
19. únor 2014 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já dělám bez přestávky az do toho zari-nikdy jsem nebyla nezaměstnaná:slight_smile: takže socialka platí porad? Není to tak ze rok marodis a oni platí jen pul rok? To už jsem taky slyšela doma zadara fakt byt nechci to bych SLA radši na ten pracák aspoň něco by dali :slight_smile:
19. únor 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 někomu může, ale určitě te bude dr.kontrolovat. mrkni na diskuze o Clostilu :slight_smile:
19. únor 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já mám kluka pocateho v záři -z dovolené v Egyptě a narozeného 3.6.2008 to byla paráda a ted zatím nic :slight_smile: ach jo
19. únor 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já jen trochu víc unavená a trošku mám větší potřebu něco jíst. Manzel, jak se včera dozvěděl, snazel mi modry z nebe :slight_smile:. Stačilo si jen říct. Už jsem studovala trochu co jíst a nejist v těhotenství. No.měla bych zařadit víc zeleniny.
19. únor 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj to vim já mám mondeo kombi :slight_smile: a chlapa který se vyzná v dílech na auta:slight_smile:
19. únor 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jenže todle přesně jsem měla já,1 perioda a bylo to...teď jsme se snažili červenec,a pak od září a v prosinci mě bylo řečeno, že jsem neplodna a otehotnela jsem....přitom se mi nezdalo,že na to myslím,ale asi jo.Taky jsem byla zvyklá že bylo hned hotovo.....jen tady jsme skvělá skupina,nejlepší,kde jsem co chytla.Všichni jste super.A to je balzám na mé nervy.....co bude říkat tvoje máma na 3 mimi?Moje věděla,že ho chci,ale její reakce,šílená,prej bych se měla dát sterilizovat!No děs,mám takovej dojem,že naše děti jen tak neuvidí,u každého něco měla,nechová se jako bába,každá jina je šťastná,žebudou děti zdravý....ale ne.....no nic,holka já nevím,zkus si říkat,že jsi neplodna,mě to pomohlo,asi na to ve skrytu duše myslíš a pak to nejde....fakt jsem to měla jak ty
19. únor 2014 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to nechciii žádný preskouseni .neprošla bych:slight_smile:
19. únor 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak to mame skoro uplne stejne. my byli v egypte v srpnu, abychom to stihli nez pujde syn do 1.tridy a pak jsme zadelali na druhe. a rodily jsme spolu, nase mala je taky 3.6.2008, presne na den naseho vyroci svatby :grinning: a skoro i casove to stihla, je 14:50
19. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka a s cim marodis? fakt se na to radsi zeptej, to uz bys mela za par. at pak zbytecne nestouraj proc jsi byla do ted. u nas to hlidaj, me uz prisla kontrola 3x
19. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já zase mimi v létě nechtěla,Patrik říjen,Tynka únor a skvělý....fakt úžasný.Neumím si představit v těch vedrech mít břicho a to budu mít pěkný,delohu mám už k pupiku,cítím ji tam jak šíleně roste....q
19. únor 2014 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 heh,tak to je dobře, já si zase nemyslím, že by ten můj mi začal snášet z nebe..jinak ráno mi bylo šoufl a nechut, a ted bych jedla,až bych brečela..ale už mi to je jedno, příští pátek půjdu na injekci asi, už jsem i volala, ted mám větší problém, a to auto:-/pač bez něj ani nehnu...
19. únor 2014 v 09:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia zada-fakt me bolí v krizi už dlouho-ale da se to vydržet-takže spis zápal svindlu:slight_smile: ale po tech letech v prací si oddych zaslouzim :slight_smile:
19. únor 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jasný,jsem ted hotová z auta, jsem doma a nic dělat nemůžu,a samozřejmě jsem odvolala pár prací, pač bez auta, tam nedorazím:-/
19. únor 2014 v 09:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia 9.43h a císař tak to jsme starší:slight_smile:
19. únor 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neschopeknu neplatí zamestnavatel,ale socialka a i kdyby jsi otehotnela tak tam je i ochranna zákonem daná lhůta asi 180 dní,pokud do té doby nastoupis na mateřskou,cíli 6-8 týdnu před porodem,musí ti vyplácet peněžitou pomoc v mateřství to s neschopenkou platí socialka a pak zacneš čerpat řidičák ve výši 220 tisíc korun a můžeš si vybrat variantu čerpání....a todle vím na 100% .Jinak peněžitá pomoc v mateřství se počítá z průměrného ročního vydelky ve výši asi 70% .Ale je to dost vysoký,já moc velký rozdíl neměla a jelikož pokaždé mateřskou navazuju,tak beru kolem 16 tisíc.....což je pěkný.Kdyby něco ptejte se holky,dost toho vím o temdle,zjistovala jsem. to! :grinning:
19. únor 2014 v 09:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no to mi povídej 3 dny jsem byla bez auta! Sileny-asi jsme už zmlsany:slight_smile: nevím jak to delaj ty co auto nemají:slight_smile: krize
19. únor 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek