• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 takže múzu vesele narodit dal dokud se to nepovede? V březnu budu pul roku doma na neschop.:slight_smile:
19. únor 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka ne socialka platí celou dobu marodeni,zůstaň na ní,kdyby jsi otehotnela,pak ti musí vyplácet peněžitou pomoc v mateřství a pak si můžeš vybrat variantu...kdyby jsi šla na prqcak dostaneš podporu jen 5 měsíců a pak by jsi v den porodu začala pobirat rodicak a měla by jsi ji na 4 roky.....jestli přítel není podnikatel,ale normálně je zamestanej,lze aby vzal mateřskou na sebe a za měsíc převede na tebe a bude to spočítaný podle něj a budeš mít jen 3 roky....
19. únor 2014 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jj určitě to bude lepší a kdyby bylo nejhůř,ať vezme mateřskou na sebe chlap a za měsíc prevedes na sebe :grinning: pokud je normálně zamestanej,tak proč ne,jen tu socialka,tudis stát odrbej :grinning:
19. únor 2014 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka jj, tak to jste o chlup starsi :grinning:
19. únor 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka jestli mas tu dr. znamou, jak jsi psala, radeji se na to event. prezkouseni po pul roce preptej. Me to dr. hlasil nekdy v prosinci, ze to ted tak je. Jeste vim, ze jsem se ho ptala, jestli my to stihneme s tou moji nemocenskou ukoncit do pul roku.
19. únor 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka kdybych měla jet do města,tak si poradím,ale někam,kam jezdí jednou za hodinu bus,tak to ne:-/casově by se to nestíhalo
19. únor 2014 v 09:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnesni foto asi sili uz nemusim fotku tak ztmavovat. Tak uvidime ... dalsi dny.
19. únor 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 podniká takže smůla zustavam u dr.!To jsem chtěla slyšet DEKUJI :slight_smile: tak ted aby to vyšlo
19. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A trochu upravena do tmava. Tak asi z toho neco bude ze... :slight_smile:
19. únor 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no, mame na to v klidu tento mesic, vid? Ja to take chtela stihnout dokud jsem doma v klidu, o to vic me prekvapuje, ze to nejde, protoze fakt jsem v pohode. Taky bych si doma odbyla tu prvotni unavu, pamatuji si, ze u obou jsem na zacatku furt chtela spat.
19. únor 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo u toho 3 ta spavost je příšerná,teda aspoň u mě,furt jsem unavená.
19. únor 2014 v 11:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 jj vypadá to pěkně,zkus počkat 3 dny,zda čárka sílí.
19. únor 2014 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jj snad jo.I když zkus se zeptat od nového roku se toho dost měnilo...ale určitě by bylo lepší zůstat na neschopence,budeš na tom líp
19. únor 2014 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj testovat nebudu zitra stejne to tim neovlivnim :grinning: ale ta zvedavist je silena a pockam dva dny :slight_smile:
19. únor 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak to jo, to je pak fajn. Když by se k tomu pak mělo počítat poštovné,tak to by se pak člověku asi nevyplatilo..
19. únor 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak vás zdravím...všechno jsem dočetla a zkoukla testík...od kdy že máš prosím tě takového dušíka? @smouliiinka2 od soboty?

@danielka1985 ty brďo, ty máš ale smůlu....už ji kopni do prd.le at jde o dům dál. Jen ji neposílej k nám jo.

Holky jak jste řešili kdy by se vám líbilo aby se mimísek narodil,tak malá je v září a bylo to super, hned když jsme přišli z porodnice,tak jsme chodili ven,bylo žasné počasí a na zimu pak na to oblíkání byla už o fous větši,ale je pravda, že tahat pupek v tom létě bylo někdy unavující. No a ted to vypadá, že když se podaří,tak budeme mít ledňáčka...možná prosiňáčka či únoráčka...takže zimníčka...nevím co budu s pupkem teda nosit na sobě jestli mi břicho poroste tak jak u malé a nebo ještě víc,tak to si koupím bundu na slona... Je asi uplně jedno jak to je, každé má své pro a proti a pokaždé si to uděláme tak,aby nám to vyhovovalo :wink:

S těma ovulačníma testama...já měla pozitivní den až 19DC a ovulku 20DC. 18DC jsem měla test silnější a 20Dc jsem měla čárku silnější jak kontrolní a 21Dc byla slabší a další dny už jen slabounka...a sedělo mi to i podle hlenu...
19. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin v sobotu byl ten prapodivny test od quick pak jsem v ne netestovala a ted od pondeli na testech pepino tyjle duchy, sili pomalu nooo a i na dalsim quicku byl duch v pondeli - taky pidi. No zitra testovat nebudu, aspon 2dny pockam at je to kdyz uz tak fakt viditelne jak pisete :slight_smile:
19. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem si taky koupila grepový džus, dá se pít, kontryhel je horší :slight_smile: Tak snad to vše k něčemu bude. :frowning2:
19. únor 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin takovou smůlu mam jen ja:(a skoro ve všem :(
19. únor 2014 ve 13:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin myslis ze muzou byt falesne kdyz jsou tak slabe? Jsem asi 12-13dpo si myslim od ovu.
19. únor 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf dobrý,ale jo, bude:slight_smile:
19. únor 2014 ve 13:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já i jak měla Tynky v únoru super,když jsem byla v porodnici bylo -20 a když jsem jela domy,tak super,i na plíce je lepší ten ledovej vzduch a vem si,že mám termín 30.8 to v létě padnu,teď jdu ven jen tričko a rozeplou zimní bundu a chvilema je mi teplo.No jo co nedělám,vyšlo to blbě ni chtěla jsem zase rodit buď září,říjen a nebo až únor,brezen,to bych mateřskou navázala....a co ty už nespinis a nic tě nebolí?Uvidíš jak po 6ti neděli...jinak já mám taky rizikový a nějakej rozdíl krom castejsich kontrol nepocituji :grinning:
19. únor 2014 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 no tak jestli jdi 12 DPO tak si myslím, že duch je dobrý...jen mě spíš zarazilo, že se to za ty 4dny nějak extra nepohlo...ale asi máš ještě málo HCG, dej pauzu v testování a uvidíš. Jinak mě se zdálo, že když jsem udělala pepino, že byl slabší o proti testům od maxe...
19. únor 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no ono je je prd rodit v těch vedrech a i pro mimi jak nemají ještě termoregulaci a v kočárkách se strašně lehce přehřejou. Je fakt, že ten podzim a nebo jaro je lepší. V zimě je dobře na porod, horší je když jsou mrazy...tak aby člověk pak neseděl pořád doma když jsou velké a jelikož já měla tak velké břicho, že bych svojí bundu 100%nezapla a nevím co bych nosila...ale tak to je takový detail který vždy vyřešíš.
Jinak ano, je mi dobře. Ještě špiním, sem tam, nic nebolí a je fajn. Příští středu jdu na kontrolu, tak snad bude všechno v pořádku.
19. únor 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jjn pockam dva dny a uvidim :slight_smile: pokud by ms prisla dam vedet... :slight_smile: dekuji za rady.
19. únor 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 neboj, bude líp :wink:
19. únor 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 já myslím, že nedorazí...že když by to bylo falešně pozitivní,tak to by byl třeba jen jeden test a né tolik testů :wink:
19. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin snad jo, jinak jsem myslela, že už jde mrcha, a on to jen bělavý výtok:frowning2:
19. únor 2014 ve 14:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak teď mi přítel oznámil že jeho segra čeká v červenci mimi. Ten život není spravedlivý :frowning2: Ona druhé a já žádné :frowning2: Ach jo :frowning2: A tak aspoň budu mít koho vozit a rozmazlovat.
19. únor 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf neboj, taky se postesti :wink: Ja zjistila taky, ze to kolem me tehotni a ja nic. No, tak musim pockat a stale verit, ze i na me se stesti usmeje :dizzy_face:
19. únor 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek