Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
smouliiinka2
20. únor 2014
lupinpupin
20. únor 2014
@smouliiinka2 a je to klasická MS? není to slabší? Šup sem s testíkem...jo a dělala si zase od pepina? Zkusila bych jinou značku...fakt třeba toho maxe,tan je nejlepší a nedělá plané poplachy...
lupinpupin
20. únor 2014
@smouliiinka2 tak na těch prvních třech vidím uplné prd a na tom posledním dušíka je vidět.
verik2
20. únor 2014
@smouliiinka2 jak to mám přes mobil,tak teď něco vidím akorát na tom posledním testu....ale fakt pididuch....počkej a zkus test třeba za týden.Ale mesicky některý ženský mají,silně krvácí a jsou tehotny.
lupinpupin
20. únor 2014
@smouliiinka2 jen si myslím, že skoro po týdnu by se čárka měla víc ukázat...a kolikátý že si dneska den od ovulky?
verik2
20. únor 2014
@lupinpupin že jo,taky akorát ten poslední je něco málo vidět.Ale maxik je nejlepší
verik2
20. únor 2014
@lupinpupin nemusí hned,já byla 3 neděle těhotná a pudiduch.....občas se to může ukázat až dyl,mě trvalo třeba i 14 dni než jsem měla dálnici.teď 3 neděle.
smouliiinka2
20. únor 2014
ty orvní jsou tam duchoví vidět jak to vyfotím z blízky to jsou ty test co jsem sem dávala od pondělí a duch tamje tež ale dneš výraznější no ... já myslím že ta ms je jako normální nooo 😕 ale bez bolesti hlavně.
smouliiinka2
20. únor 2014
sorry za překlepy 😃
smouliiinka2
20. únor 2014
@lupinpupin test ovu pozitivní byl 5.2
lupinpupin
20. únor 2014
@verik2 to jo,ale zase že by dušík sílil tak dlouho? Vždyt hcg se násobí co 2-3dny,tak už by i ten dušík měl být silnější...
Jinak jsem na PC a taky vidím jen ten poslední a to jen lehce při naklonění PC....
Asi bych ted testování nechala a otestovala až odezní MS. každý den to vážně nemá cenu..
@smouliiinka2
smouliiinka2
20. únor 2014
@lupinpupin zkoušela jsem mama test ale ten mi nic moc neukázal když to nakláním něco tam je ale zkusím jj udělat ráno a jiný než pepino a mama test nemám 😕
smouliiinka2
20. únor 2014
@lupinpupin jjn mohu vyfotit i samostatně a pujde více vidět pokud chceš
lupinpupin
20. únor 2014
@smouliiinka2 takže dnes máš první den kdy "meškáš"
smouliiinka2
20. únor 2014
@lupinpupin mno težko říci .... první cysklu po antikocepci byl 38 druhý 30 no a ted těch 32
misulinka44
20. únor 2014
Ahoj holky...co myslíte, vidíte něco, nebo si to namlouvám? 🙂 Test je focený po zaschnutí, čárku jsem viděla cca po 2 minutách, ale nešla mi vyfotit, po zachnutí čárku vidím na první pohled, nemusím jí hledat...Jsem cca 10 DPO ( vím, že je brzo, ale znáte to 😉 ), podbříšek bolí už asi 5 dní, mám hustý bílý výtok... MS má dorazit o víkendu... 🙂
smouliiinka2
20. únor 2014
@misulinka44 krásná
lupinpupin
20. únor 2014
@smouliiinka2 tak uvidíš...testla bych třeba jiným testem a z ranní moči a pak bych to nechala až přestane krvácení a uvidíš co bude.
lupinpupin
20. únor 2014
@misulinka44 krásný dušík! držím palce ať sílí!
smouliiinka2
20. únor 2014
Nahore pepino dole mama test delane po sobe odpo dnes.
misulinka44
20. únor 2014
@smouliiinka2 Vidím na obou fotkách 🙂 na tom horním testu víc🙂 testovala jsem taky Pepino testem 🙂
lupinpupin
20. únor 2014
@smouliiinka2 tak vidět je tady llíp...tak uvdiíš. držím palce!
smouliiinka2
20. únor 2014
@misulinka44 jj mě už pepino od pondělí dělaá duchy ale včera večer ms přišla a je tam duch zas výraznější než předešlé dny víš jak nevím co si o tom myslet 😃 tak jsem dělala právě i ten mama test.
misulinka44
20. únor 2014
@smouliiinka2 Tak třeba jsi těhu i přes MS 🙂 i na mamatestu vidím ducha 🙂 Tak ti budu držet palce 😉
teok
20. únor 2014
@smouliiinka2 @misulinka44 holky, u obou vidím ducha 🙂, gratuluji 🙂
kristynaa2
20. únor 2014
@misulinka44 vidím pěkného dušáka 🙂
kristynaa2
20. únor 2014
@smouliiinka2 i já vidím na horním testu většího ducha... 🙂
verik2
20. únor 2014
@lupinpupin no já vím,ale u mě to.hcg nešlo nahoru tak rychle.
@misulinka44 krásný,já tam taky něco vidím 😃
verik2
20. únor 2014
@smouliiinka2 tady taky nahoře je vidět krásně ducj,
danielka1985
20. únor 2014
Ahojte, tak pro info pro Vás:včera večer jsem si dala horkou koupel a ráno křeče a začla mi ms, prvne hnědé, pak červené a ted už je to spineni, ani jsem nemusela měnit vlozku, a ani srazeniny nebyly, takže uvidím v dalších dnech, večer dam intimku a ráno uvidím, co a jak je a pak zase pisnu, papa
andrusinka
20. únor 2014
Holky tak další kamarádka je tehule 13tt-já se snad zblaznim!Jak na to pak nemám myslet 😞 :-| 😢

Začni psát odpověď...

Odešli