• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@andrusinka to je děs.Ale jednou se zadari.Holka věř mi
20. únor 2014 v 17:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak 50 DC, v pondělí injekce a stále čekám a čekám :(
20. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 člověče ty máš ty poslední dvě menses uplně divné :grinning:
20. únor 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravé jsem objednala dovcu:slight_smile: 21.6. směr Italia 14 dni huraaaa - musela jsem se pochlubit-treba už pojedeme 4! :slight_smile:
20. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Verim Ti ale je to peklo :slight_smile:
20. únor 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no, na tebe nemám:slight_smile:no, spinim, jako když si utru, tak tam je trochu krve jinak nic
20. únor 2014 v 19:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no prosím tě...i já víc krvácím a to jsem už týden po zákroku... :sweat_smile:
20. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin njn, vyhlížím srazeninky (kousky sliznice a nic):(,..jdu si dat intimku a ráno uvidím, a mam rekord, od rána jen jedna vlozka i minule toho bylo vic nez ted:slight_smile:
20. únor 2014 ve 20:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No já doufám že už to konečně zítra dostanu nebo mě trefí.
20. únor 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 nedostaneš tehule :slight_smile:
20. únor 2014 ve 21:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Haha kéž by :grinning:
20. únor 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Jdu se k vám vypovídat. Včera večer jsem začala špinit, tak jsem si myslela, že je to jasný. Ale pořád jenom špiním,což u mě není obvyklé. Říkám si, že je to nadějný, ale zároveň se bojím si ty naděje dělat... Stalo se to některé z vás taky? A má cenu sidělat během toho špinění test?
20. únor 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnurse a kolikaty jsi den cyklu? J pri prvnim pokusu spinila 3dny, pak jsem si rekla, ze na hnizdeni je to uz xlouho a v tu ranu se mi to rozjelo. No a pri druhem pokusu jsem spunila 7dpo a to bylo hnizdeni.
20. únor 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já bychprávě teď měla MS dostat, je to 32.den od posl.MS, což je u mě normální.
20. únor 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jedno dítě už máš.Takže problém není,jen to dobře trefit.
20. únor 2014 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunnurse já u 2 dětí měla silně krvácení 3 dny a teď spineni.Ono to může být cokoliv, ale já vedělá,že když mám menzes jiný,tak to u mě bylo z těhotenství...jen jednou za to mohli rozhazene hormony z kojení,jinak jak jsem měla abnormalitu,tak jsem byla těhotná.Uvidíš co z toho bude....
20. únor 2014 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ty jsi teda případ :grinning: co to děláš? Stejně na tu gyndu jdi a řekni to,známá když měla jen spineni,tak se jí z toho ukázal problém s hrdlem a hned musela na operaci,poznali to z citologie...nechci nic privolavat,ale spineni 2x po sobě v době menzesu normální moc není....radci tam jdi jak máš at te vyšetří.Radci jít zbytečně....znas to.
20. únor 2014 ve 22:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 pravé to jdu trefit :slight_smile:
20. únor 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jj tak to jo.U mě víme,že se trefime jedině před menzes s tím, že když jí mám, tak otehotnim a nebo hned po ní :grinning: mám souplou ovulaci pokaždé jinak.A BT mě ji ukazovala v polovině cyklu a stejně jsem tehotnela o 14 dni dřív než začala stoupat :grinning: člověk nemůže věřit ničemu,ovulacni testy jsem nedělala a děložní hlen jsem začala mít až týden po menzes a to už ovulka pokaždé proběhla,proto se mi nikdy neměnil...jsem prostě jiná.Ale případů posute ovulace znám hodně.Muže bejt kdykoliv
21. únor 2014 v 06:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr ja na ni teprve cekam, carka na ovu testu sice mirne sili, ale jeste to neni ono. i kdyz vajecniky jsem citila uz pred par dny.
21. únor 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ahoj, ja byla na odebrání vzorku v říjnu, a vše je ok ani konizace nebyla
21. únor 2014 v 09:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 @danielka1985 , také se obávám aby neměla Kamča nějaký hormonální problém :frowning2:, já bych to asi už řešila po prvním měsíci, kor když chci mimouše :slight_smile:...
21. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to je něco,že to máš teď tak slabý...nebo se to už rozjelo?
21. únor 2014 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no právě,já jak měla mesicky jinak,tak jsem okamžitě letěla na gyndu aby se na mě podíval....kort ten myom jsem poznala,že jsem šíleně krvacela a měla bolesti,tak jsem tam letěla a řekla to a udělala ultrazvuk a řekla,že mám malej myom a že to je z něho.a teď když roste,tak to okamžitě poznám...ale teď už mám zaplať pánbůh klid,teď stojí,hlavně že neroste,do 13 tt reaguje nejvíc na hormony,u mě to bylo strašný do 11 :grinning: tak uvidím jak dál
21. únor 2014 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem 14 DC a včera jsem lehce špinila... dnes to vypadá že krvácení sílí... ach jo:( už pátý měsíc piju kontryhelový čaj a vypadá to že se mi cyklus nesrovnal... nejdříve dlouhé cykly a teď tohle... zatím je to krvácení jen mírné tak uvidíme :( jestli se to nějak nerozjede jdu v pondělí k dr. toufám že to stihnu před prací... nebo myslíte že by to mohlo být hnízdění?
21. únor 2014 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se opět hlásím, na kontrole bylo vše v pořádku, jsem v 9+3 či něco tak kolem. nepsala jsem hned, pač mi přišlo, že máte všechny své starosti ale nedá mi nenapsat.@danielka1985 dnes jdeš na tu kontrolu viď, to jsem zvědavá co ti poví. @verik2 dala ti průkazku? jak vypadal UZ? Mně ji dá až za měsíc po prvotrimestrálním screeningu, na ten jdu asi za 2-3 týdny. Manžel z UZ extra nic neměl, pač ho nechala koukat na jinou obrazovku a prý to bylo hodně rozmazaný. jsem ráda, ale stále si asi ne zcela uvědomuju, že ve mně roste človíček..je to první no..
21. únor 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 to je dobre, ze mas vse v poradku. Mas pravdu, ze kazdy resi sve problemy ci starosti, nebo naopak radosti a chce se podelit. To je v poradku, vis jak to je - sdilena starost / polovicni starost a sdilena radost / dvojita radost :wink:
Pises o prvotrimestralnim screeningu, to te poslal dr. nebo chces ty? Protoze to nehradi pojistovna, tak plosne se to nedela.
Jinak nas dr. dava prukazku hned jak zjisti tehotenstvi.
21. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ke všem duchům na testech a ultrazvukům moc moc gratuluji:slight_smile:) držím palce, ať to všecho dobře dopade. já musím ještě nějaký ten měsíc - dva počkat, krevní testy se lepší, ale furt to není ono :frowning2: ach jo, tak se toho nemůžu dočkat, už od listopadu nemůžu myslet na nic jiného..
21. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 krvácím, ale slabe
21. únor 2014 ve 12:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek