• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@vercik83 Až ten další
21. únor 2014 ve 12:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo, a objevily se i srazeninky 2 malé, takže asi nic nebude :slight_smile:
21. únor 2014 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, trošku nestíhám....na víkend mi přijede tcháně s tchánem a pro jistotu se v neděli přidá ještě manžela brácha s rodinou...no to bude teda klid v šestinedělí...se z toho poseru....tak ani nevím jak budu stíhat dočítat co tady děláte.
Tak já zase mizím...jdu dělat znojemskou, píct buchtu a vařit pana cotu jo a uklízet :-/ ale nejraději bych si lehla a spala :pensive:
21. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak hodne zdaru v kuchyni a neprehanej to, musis se setrit :wink: Copak peces dobreho?
21. únor 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ony ty ovu testy fakt funguji :grinning: Testuji poprve v zivote, tak jsem rada, ze je neco videt. Stale se mirne zvyraznujici carka, ale dnes je jasna, tmavsi nez ta kontrolni. Dnes jsem 14 DC. Tak super !
Uz se tesim az takove 2 carky uvidim na tehu testu. Snad uz konecne tento mesic...
21. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@donia no ráda bych odpočívala,ale bohužel když řijede takové komando....
Také jsem s ovu testama testovala poprvé a krásně mi fungovali :slight_smile: Já teda jasnou čárku měla až 19DC a 20Dc jsme na to skočili a bylo to tam :slight_smile: Tak zítra šup na věc a držím palce ať se zadaří :wink: . Já jsem z ovu testu nadčená, připadala jsem si taková míň nervozní, že jsem věděla kdy byla ovulace,ale za to pak jsem byla nervozní před testováním, zda se vážně podařilo...
21. únor 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 to ti dojde až uvidíš pohyby kolem 20 tt,já dostala poukázku v 11 tt,jsem těhotná dyl než se myslelo a v 7 tt nebylo srdíčko a za 14 dní už krásně...jinak dneska jsem 13 tt a cítím to jak poprvé,už mám delohu až k pupiku.Na skeening jdu teď ve středu a další ultrazvuk,tak jsem zvědavá...jinak ultrazvuku jsou krásný od 12 tt výš,to.už je jak člověk,mavnohy ruce,všechno....to bude zachvili.Uvidíš bude skvěle,uzivej si to,těhotenství a mateřství je to nejkrásnější co jsem v životě zažila :wink:
21. únor 2014 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia super,tak šup na věc snad se zadari :grinning: to jsou věci...
21. únor 2014 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo dekuju, palce drz, to bude potreba. To vis, ze si to moc preji, jen jsem trosku skepticka, protoze se tulime ob den, takze ovu nam nemohla uniknout a presto se od rijna nedari. Ted mam jistotu, ze ovu urcite mam, tak jak pises, je clovek klidnejsi.
21. únor 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo, to jsou veci a clovek se fakt uci cely zivot a vzdy je neco poprve.
21. únor 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj řídím se porekladwm neuc se život tě nauči....o tom je písnička od jaksi taksi škola....hezká a pravdivá.sice tomu zanrnu nehovim,ale ty slova :grinning:
21. únor 2014 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlasim ze dnes zase duch o pidi silnejsi ale furt zadnej zazrak a ms jeste je jako normalne - docela silna, i krev vse jak u normalni ms od stredy vecer. Ale duchove stale jsou. Chtela bych vedet na cem jsem no :frowning2:
21. únor 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 test zatim nic ?
21. únor 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 holka já u prvních 2 tehu silně krvacela a byla těhotná a jestli duch sílí,tak je to jasný.....zkus počkat 2 dny testovat denně je zbytečný a drahy.
21. únor 2014 v 18:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aha aha :slight_smile: tak snad se udrzi mam srach ze tam uz nebude :frowning2: proto testuju at vim ze tam.je noooo....
21. únor 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 no to zatím stejně neovlivnis,počkej a udělej test až skoncíš,ale já fakt silně krvacela i kusy a za 3 dny konec a pak nic....a udržely se....když je mimco bojovník a občas trvá než tělo pochopí,že je tehotny :grinning: a ještě jednou menstruaci spustí a v pohodě se embryo udrží...já už budu mít plod,za týden ani ne začínám 2 trimestr,to je děs
21. únor 2014 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jj jasný :D tak vidíme no mám to asi tak jak ty no ... tak počkám až to skončí a pak udělám test :slight_smile: a pokud bude čárká silná tak budu volat na gyndu :slight_smile: Díky
21. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 :grinning: určitě bude to lepší a vypadá že to budeš mit jak já,neboj a teď počkej,netestuj,a zkus po ms třeba bude pomálu dálnice :wink:
21. únor 2014 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia my jsme se první měsíc tulili taky pomal ob den a bylo to na prd...byla to pak spíš voda a ne spermoníci.....druhý cyklus jsem se na to vyprdla a tulili si dva dny pře ovulkou, v den ovulky a den po ovulce a stačilo to...byli to pak bojovníci :grinning:
21. únor 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smouliiinka2 ty si nedáš pokoj ani jeden den :grinning: fakt vydrž nějaký den netestovat a pak nejlíp poznáš zda sílí.
21. únor 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 a mas i srazeninky? Mam ji slabou, vlozku jsem nepouzivala, jen mám třetí Intimku,pac to je slabé, včera jsem mela jen jednu vlozku, ale na intimce jsem našla píšu srazeninku, tak nevím, nějak to neřeším :slight_smile:jinak gratuluji, že sili duch:slight_smile:
21. únor 2014 ve 20:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 aaaa teď to dočítám...koukám, že jsme se s @verik2 shodly na názoru :grinning:
21. únor 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Tak já už nevím. Špinila jsem dva dny, pak jeden den nic a zase špiním. Test je negativní, ale závodní mi u preventivky řekla, že může být na testování ještě brzo... Na jednu stranu moc doufám a na druhou stranu se doufat bojím. :frowning2:
21. únor 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 já už netestuji, v pátek jdu na kontrolu,tak už to nijak nehrotím, jen ta ms je slabá, používám jen ty intimky a vyměnila jsem od rána ted třetí..uvidí se v pátek..ale hormony to není,ani infekce..tak se uvidí,třeba ovulka je ted třeba jiná či nevím,proto to slabé krvácení..
21. únor 2014 ve 20:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsme ženy ty se domluví a i ty jsi stejného názoru :grinning:
21. únor 2014 ve 21:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky snažilky :slight_smile: připojím se k Vám. Snažíme se o druhé mimi od listopadu, to jsem byla na rocni kontrole po porodu ( rodila jsem císařem ) :slight_smile: Také mi doktor řekl, že mám cystu na pravém vaječníku asi 4 cm. Po vysazení antikoncepce pro kojící ( kojila jsem do 15 měsíců) jsem měla nepravidelný cyklus. V prosinci nebylo nic, MS mi přišla po 30 dnech, v Lednu mi MS dorazila po 27 dnech. Sedla jsem k pc a na netu vypočítávala ovu, pak jsem si koupila i test ovu a na přelomu ledna - února jsme to zkusily. Další MS v únoru měla přijít kolem 13.2. :slight_smile: Když to shrnu, poslední MS 17.1., první těhu test toto úterý 18.1. a pozitivní :slight_smile: Ten den jsem také volala na gyndu, objednat se na kontrolu s cystou, jak mi řekl doktor v listopadu ( ať se ukážu buď, že jsem těhu, nebo po 3 měsících na kontrolu ). Takže, v úterý jdu na gyndu na kontrolu s cystou - a na lačno+rani moč, aby mi ještě potvrdily těhu, možná mi vezmou i krev :slight_smile: jinak jsem se testovala ještě asi třikrát, z toho dvakrát odpolko a dvě čárky jsou tam :slight_smile: Jmenuji je Jitka a je mi 30, mám 16 měsíční dcerku Terezku :slight_smile: přeji všem hezký víkend a držím palečky všem :slight_smile:
21. únor 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@flumfy ahoj Jitko...taky jsem to měla podobný,kojila jsem 23 měsíců,našli my myom,nepravidelna menstruace,musela jsem na vyvolavacky a začátek prosince mě bylo řečeno,že jsem neplodna,myom a kojení...no 20.11 jsem byla na vyvovalacce,25.11 to dostala 30.11 zkoncila a ejhle....konec prosince jen spineni 1 den 28.12 pozitivní test,další 4, nemohla jsem věřit,stále pozitivní a podle ultrazvuku jsem otehotnela 4.12 teď už nekojim,dcera se odstavila sama,občas musím odstrikat,prsa bolí a teď jsem ve 13 tt....jinak mě 30 bude letos a čekám už 3. Tak máme další tehulku...jinak myom my vyrost,ale teď stojí,tak snad zůstane.Jinak mám 4 roky syna Patrika a 2 roky dceru Kristynu :grinning:
21. únor 2014 ve 22:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jj mam se vsim vsudy.
21. únor 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Co myslíte? Já myslím, že čárečka sílí :wink: Doufám, že mrcha už nedorazí... Vrchní test je Pepino 10 DPO, spodní dr. max 12 DPO :wink:
22. únor 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@misulinka44 no krasa gratuluji :slight_smile:
22. únor 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek