Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
4. led 2014
No vidite holky a ja do snazeni o prvni mimco sla do toho s tim, ze to nebude asi zadna sranda a sup druhy pokus vysel. Ted mame take druhy pokus, dokonce i plodny den ve stejny den jak pred tema 3 rokama, tak treba bude osud trosku stat pri nas 🙂
lupinpupin
4. led 2014
@missuulle no nechame se prekvapit...v pondeli to jeate pojistime a pak budeme cekat do 17.1. To by mela pripadne dorazit MS
ivet1987
4. led 2014
Holky a zkoumate si taky děložni čipek,polohu, otevřenost. nahmatate ho v pohodě?
maice
4. led 2014
@ivet1987 My se snazime osmy mesic...a zatim nic 😞
lupinpupin
4. led 2014
@ivet1987 no nejak jsem to zatim nezkoumala...nevim co bych tam mela hledat 😃
missuulle
4. led 2014
@lupinpupin tak to já zrovna budu mít plodne dny tak budeme plodit :o)

@ivet1987 jesen měsíc jsem to zkoumala a nahmatat to jde dobře musiš víckrát denně aby jsi se poznala - sve tělo a pak už je to ok. A taky dle toho jak to tam bylo popsané tak to s ovu souhlasilo a stejně z toho nic nebylo. já už všechny tyto věci beru s rezervou. přítel mi furt nadává že to moc řeším a že pořád jsem s váma na modrým koníku, prý se na to mám vyprdnout a dítě bude 😃 tak asi tento měsic to vydím tak že nebudu měřit ale budu brýt pouze ten gynex a nechám volnost, abych se nestresovala teplotama a ovu testama. a čípek? ten zkoumat taky nebudu,ale budu chodit za váma abych viděla ty vase dve čárky a aby jste mě pak nakazili těhu bacilem 😃
ivet1987
4. led 2014
@missuulle no já si čipek nahmatam bez problémů, já jsem taková malá celá 😃 ale teď jsem četla že některé ženy si ho skoro nenajdou a mne to nejde na rozum 😃
missuulle
4. led 2014
@ivet1987 tak to mě teda taky ne 🙂 tak buďme rádi, že patříme do té skupiny, kteří si ho nahmatat umějí 😉 Kdy že máš ty plodné dny?
ivet1987
4. led 2014
@missuulle já až kolem 19.1. No mě i doktor řekl, že jsem všude celá malá 😃
missuulle
4. led 2014
@ivet1987 tak já 17. nebo 18 tak to bude super:o) a jaký máš dlouhý cyklus? tak to budeš mít aspon i malé miminko né žádné přerostlé :o)
ivet1987
4. led 2014
@missuulle Doufám že miminko nebude veliké po tatínkovi 😃 Cyklus asi 29 dní. nevím 😃 první byl 28.teď 31.
michaela_n
4. led 2014
@lupinpupin Tak oproti testům, kde byly včera viditelné 2 čárky už mám na testu jen jednu a žádného ducha....tak netuším, jestli ovu bude, nebo byla...moje tělo je mi záhadou.
lupinpupin
4. led 2014
@missuulle tak to to mame pekne na stridacku 🙂
lupinpupin
4. led 2014
@michaela_n to je zvlastni...ja mela jeden den silnejsi a pak dalnici jako blazen a dnes uz zase slabsi jak je po ovu
michaela_n
4. led 2014
@lupinpupin Taky tomu nerozumím. Jsou ty testy 100% vypovídající? Třeba mám nějakou nízkou hladinu, že to nenaměří...ale to by asi taky nebylo dobré...no budu měřit dál, klidně až do MS, pokud mi to pomůže pochopit co a jak 😞
lupinpupin
4. led 2014
@michaela_n no pisou ue jsou temer 100% spolehlive...tak nevim. Me to ukazali krasne...mela jsem z toho taky trochu obavy...testovala jsem poprve...a jaky ze jsi DC?
teok
4. led 2014
A taky jakou mate holky treba citlivost 🙂
ircas1978
4. led 2014
holky je to normální??? delala jsem teda jeste jeden dnes vecer a ta carka je slabsi nez z odpoledne 😞
teok
4. led 2014
@ircas1978 tak tohle taky nechapu 😞, jakou citlivost mas? Bylo mi receno, ze cim nizsi cislo, tim je citlivejsi 😉
ircas1978
4. led 2014
jsou to testy od mamatestu nevim citlivost.... 😞
teok
4. led 2014
Pisou to na krabicce
ircas1978
4. led 2014
tam to neni napsany :-| takze ja nevim asi sem divna a test nereaguje
teok
4. led 2014
@ircas1978 tak ja uz nevim jak poradit, treba se najde nekdo chytrejsi
ircas1978
4. led 2014
@teok mela by byt citlivost 10
teok
4. led 2014
Tak jestli jsem to pochopila dobre, tak by meli byt nejscitlivejsi, u tehu testu to tak je, j mela citlivost 25
lupinpupin
4. led 2014
@ircas1978 tak uvidis co zitra... ja citlivost nevim, musela bych kouknout doma na krabicku...jsem momentalne u tchanovcu...zitra juknu.
ircas1978
4. led 2014
@lupinpupin tak jsem sse dozvedela ze kazdy nemusi mit tak silné carky...za pokud zitra jeste zeslábne tak asi ovu byla...tak já nevím co myslíš?
ircas1978
4. led 2014
@ircas1978 tohle mi poslala jedna slecna : kopie jedné diskuze 🙂

*Ahoj Mony, neni pravda, že čárka musí být stejně silná pro pozitivitu! Každá jsme jiná a tudíž i jinak fungujou ovu testy, tak jako těhu testy, některým se ukáže silná čárka v 4 dny před očekávanou ms, některý ani 2 týdny po meškání.

Poradim ti tohle: dělej si test denně ve stejnou dobu klidně celý cyklus, pak porovnej testy a vezmi tu nejsilnější, to je u tebe pozitivní ovu test. U mě byl pozitivní když čárka byla světlejší než kontrolní a to o celou polovinu! Jinak se za pozitivní bere stejně silná a nebo silnější než kontrolní.*
missuulle
4. led 2014
@teok

@lupinpupin
@ircas1978
@michaela_n
@ivet1987

semnou si to tělo fakt hraje, pořád jen špiním zatím žádná červená, co si o tom mám myslet?
lupinpupin
5. led 2014
@ircas1978 to zni rozumne.... treba to tak budes mit take. Budes to muset tento cyklus teda vypozorovat a pak uvidis...treba je to tim jak mas kratsi cyklus