• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
No vidite holky a ja do snazeni o prvni mimco sla do toho s tim, ze to nebude asi zadna sranda a sup druhy pokus vysel. Ted mame take druhy pokus, dokonce i plodny den ve stejny den jak pred tema 3 rokama, tak treba bude osud trosku stat pri nas :slight_smile:
4. led 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle no nechame se prekvapit...v pondeli to jeate pojistime a pak budeme cekat do 17.1. To by mela pripadne dorazit MS
4. led 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a zkoumate si taky děložni čipek,polohu, otevřenost. nahmatate ho v pohodě?
4. led 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 My se snazime osmy mesic...a zatim nic :frowning2:
4. led 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no nejak jsem to zatim nezkoumala...nevim co bych tam mela hledat :grinning:
4. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to já zrovna budu mít plodne dny tak budeme plodit :o)

@ivet1987 jesen měsíc jsem to zkoumala a nahmatat to jde dobře musiš víckrát denně aby jsi se poznala - sve tělo a pak už je to ok. A taky dle toho jak to tam bylo popsané tak to s ovu souhlasilo a stejně z toho nic nebylo. já už všechny tyto věci beru s rezervou. přítel mi furt nadává že to moc řeším a že pořád jsem s váma na modrým koníku, prý se na to mám vyprdnout a dítě bude :grinning: tak asi tento měsic to vydím tak že nebudu měřit ale budu brýt pouze ten gynex a nechám volnost, abych se nestresovala teplotama a ovu testama. a čípek? ten zkoumat taky nebudu,ale budu chodit za váma abych viděla ty vase dve čárky a aby jste mě pak nakazili těhu bacilem :grinning:
4. led 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle no já si čipek nahmatam bez problémů, já jsem taková malá celá :grinning: ale teď jsem četla že některé ženy si ho skoro nenajdou a mne to nejde na rozum :grinning:
4. led 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak to mě teda taky ne :slight_smile: tak buďme rádi, že patříme do té skupiny, kteří si ho nahmatat umějí :wink: Kdy že máš ty plodné dny?
4. led 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle já až kolem 19.1. No mě i doktor řekl, že jsem všude celá malá :grinning:
4. led 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak já 17. nebo 18 tak to bude super:o) a jaký máš dlouhý cyklus? tak to budeš mít aspon i malé miminko né žádné přerostlé :o)
4. led 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Doufám že miminko nebude veliké po tatínkovi :grinning: Cyklus asi 29 dní. nevím :grinning: první byl 28.teď 31.
4. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak oproti testům, kde byly včera viditelné 2 čárky už mám na testu jen jednu a žádného ducha....tak netuším, jestli ovu bude, nebo byla...moje tělo je mi záhadou.
4. led 2014 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak to to mame pekne na stridacku :slight_smile:
4. led 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaela_n to je zvlastni...ja mela jeden den silnejsi a pak dalnici jako blazen a dnes uz zase slabsi jak je po ovu
4. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Taky tomu nerozumím. Jsou ty testy 100% vypovídající? Třeba mám nějakou nízkou hladinu, že to nenaměří...ale to by asi taky nebylo dobré...no budu měřit dál, klidně až do MS, pokud mi to pomůže pochopit co a jak :frowning2:
4. led 2014 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n no pisou ue jsou temer 100% spolehlive...tak nevim. Me to ukazali krasne...mela jsem z toho taky trochu obavy...testovala jsem poprve...a jaky ze jsi DC?
4. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jakou mate holky treba citlivost :slight_smile:
4. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to normální??? delala jsem teda jeste jeden dnes vecer a ta carka je slabsi nez z odpoledne :frowning2:
4. led 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tak tohle taky nechapu :frowning2:, jakou citlivost mas? Bylo mi receno, ze cim nizsi cislo, tim je citlivejsi :wink:
4. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to testy od mamatestu nevim citlivost.... :frowning2:
4. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pisou to na krabicce
4. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam to neni napsany :unamused: takze ja nevim asi sem divna a test nereaguje
4. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tak ja uz nevim jak poradit, treba se najde nekdo chytrejsi
4. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mela by byt citlivost 10
4. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli jsem to pochopila dobre, tak by meli byt nejscitlivejsi, u tehu testu to tak je, j mela citlivost 25
4. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tak uvidis co zitra... ja citlivost nevim, musela bych kouknout doma na krabicku...jsem momentalne u tchanovcu...zitra juknu.
4. led 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak jsem sse dozvedela ze kazdy nemusi mit tak silné carky...za pokud zitra jeste zeslábne tak asi ovu byla...tak já nevím co myslíš?
4. led 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tohle mi poslala jedna slecna : kopie jedné diskuze :slight_smile:

*Ahoj Mony, neni pravda, že čárka musí být stejně silná pro pozitivitu! Každá jsme jiná a tudíž i jinak fungujou ovu testy, tak jako těhu testy, některým se ukáže silná čárka v 4 dny před očekávanou ms, některý ani 2 týdny po meškání.

Poradim ti tohle: dělej si test denně ve stejnou dobu klidně celý cyklus, pak porovnej testy a vezmi tu nejsilnější, to je u tebe pozitivní ovu test. U mě byl pozitivní když čárka byla světlejší než kontrolní a to o celou polovinu! Jinak se za pozitivní bere stejně silná a nebo silnější než kontrolní.*
4. led 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok

@lupinpupin
@ircas1978
@michaela_n
@ivet1987

semnou si to tělo fakt hraje, pořád jen špiním zatím žádná červená, co si o tom mám myslet?
5. led 2014 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 to zni rozumne.... treba to tak budes mit take. Budes to muset tento cyklus teda vypozorovat a pak uvidis...treba je to tim jak mas kratsi cyklus
5. led 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek