• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@smouliiinka2 Já jsem 52DC :grinning:

@verik2 Dostanu , teda kéž bych to už dostala... najednou jsem si to přiznala, budu mít velký problém otěhotnět :( čípek ani nevím, snad už se začíná otevírat. Kdybych byla těhotná, tak je test dávno pozitivní.
22. únor 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 co ty víš...mě to jednou ukázal až v 7 týdnu a segra šla od gyndy,byla v 7 týdnu,koupila test a negativní...občas se prostě stane,že to neukaze,není 100% :wink:
22. únor 2014 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem vas konečně docetla :slight_smile:. Gratuluju k // na testech jak TT tak i ovu :slight_smile: já jsem dnes 14 DC ovu test sílí a celkem dost mě bolí v podbřišku. Co mě ale dneska překvapilo, když jsem šla na WC tak po utreni jsem mela na papíru krev. Úplně jasně cervenou a jen trošku. Ted odpoledne už vůbec nic... Takže netusim co to melo znamenat !!!
22. únor 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nepatri to k ovu? Nekdo to ma :slight_smile:, ja cekam pizitivni ovu test zitra :slight_smile: akorat nechapu,proc mi stoupa teplota uz ted misto klesani :grinning:
22. únor 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no teoreticky by mohlo, už jsem něco četla ... ale myslela jsem si že spíš je to zašpinění a krev spíše do hněda...já měla úplně červenou spiše jako bych se "podřela" nebo tak něco .... ale nenapadá mě příčina... jinak teplota byla dneska 36,5 a dneska 36,9 takže taky vzestup .... test jsem bohužel včera nedělala neměla jsem kde....
22. únor 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já měla včera 36,5 a dnes 36,8 :grinning:, no, já bych to brala jako, že ses třeba nechtíc škrábla teploměrem :slight_smile:, náhoda je blbec :slight_smile:... pokud to bude dál o.k., tak bych to neřešila :slight_smile:... já měla dnes ovu test negativní, ale už podle čárky poznám, že zítra bude :slight_smile:
22. únor 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je taky možné ... uvidimé co na mě na teploměru a na testu vykoukne zítra :grinning: každopádně jsme na to dneska vlítli ;) a hezky pojistili ;)
22. únor 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no my včera pojistili, zítra pojistíme a pak nevím zda v pondělí nebo počkat na úterý až dorazí z odpolední :slight_smile:
22. únor 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok taky budu muset ty následující dny nějak rozplánovat :grinning:
22. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja pro jistotu udelala ovu test jeste dnes, abych videla jak se to meni a je o neco malo slabsi nez vcera, to byla opravdu jasna, silnejsi nez kontrolni. Takze mi ovu, resp. pozitivni ovu test vysel presne uprostred cyklu, 14 DC.
22. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova přesně, naordinovat tak, aby jsme si favority nevystřílely :grinning:, dneska ráno se ptal zda by jsme mohli pojistit ještě, říkám "ee, nevystřílíme si favorita, když máme plnou čekárnu" :grinning:
22. únor 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já ho mívám také 4DC, tak uvidíme, ale na 99% tu je zítra :grinning:.. a vy to máte jak rozplánované?
22. únor 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok :grinning: rozplanovane - no ja mela, ale manzel me vcera "prekvapil" :grinning: . Kdyz byl ovu test pozitivni vcera, myslela jsem, ze se pritulime dnes, no ale manzel byl rychlejsi. Tak ted nevim zda stejne jeste dnes, nebo radeji pockat do zitra. Dr. mi rikal, ze ty 2-3 dny kvuli lepsi kvalite spermii se ceka, kdyz se chodi na spermiogram, aby byl kvalitnejsi matros, ale jinak je to doma jedno. Povidal, ze vzdy tam nejake jsou, ktere by se event. mohly dostat kam maji.
22. únor 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak můj naštěstí poslouchá jak hodinky v tomto :slight_smile:
22. únor 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok on prave zase nechtel, abychom to meli nalajnovane, abych se na to tak nesoustredila a nemyslela, tak proste spontanne to bylo mimo plan :grinning:
22. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jasan,to chapu :slight_smile:, tak tfuj,tfuj :slight_smile:
22. únor 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu některá, která má OVU testy negativní pořád? Asi vážně začnu měřit.. dnes jsem 23DC a žádný OT nebyl pozitivní, jen velice slabý duch sem tam.. jinak bílo... ani žádné bolení, ani píchání v podbřišku..
22. únor 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sleduji vas uz od prosince kazdy den. Pokud by nevadilo tak bych se k vam pridala... loni jsem prisla o mimi v 8tt par dni po svatbe. Konecne se nam zadarilo a ja minuly patek nasla //. Jenze v sobotu krece a mirne krvaceni, v pondeli jsem bezela k doktorovi, videl jen vysokou sliznici coz jsem cekala a nasasil utrogestan 3x2 tobolky zavadet. Spineni zmizelo, zacaly bolet prsa, vw ctrvtek zvraceni v praci, ale pak zacalo pomalu vse ustavat. Stalo se nekterym tehulkam ze jim takhle brzy zacaly a zmizely priznaly? Posledni ms byla 1.1. V pondwli jdu na kontrolu ale vim ze toho zas moc neuvidi v 5+4... Za kazdou informaci/zkusenost dekuji
22. únor 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava, posledni ms 16.1. Pisu z mobilu tak se omlouvam za preklepy
22. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83teď nevím co Tě čeká, na co máš jít :slight_smile: já při prvním těhu měla na triple testu zvýšené HCG a tak mi dal doktor na výběr, jestli odběr plodovky, nebo screening, který stojí asi 1500,- Vybrala jsem si odběr plodovky, sice musíš na genetice vyplnit dotazník ohledně příbuzenstva a jaké prodělali nemoce, které by byli dědičné a také popřípadě uvést, na co zemřeli. Jsem ráda a udělala jsem dobře. Screeningu nevěřím a takto mě vlastně odebrali plodovku, pak testovali přítele odběr krve (máme v rodině nemoc, která se geneticky muže přenést-z přítelovi strany), z plodovky testovali, jestli to nemá i mimčo ten gen určitý a pak jsem tam jela ještě jednou a to testovali přímo mě. I když v rodině z mé strany tu nemoc nemáme a nikdy neměli, mohu být přenašeč :( :slight_smile: ale nejsem a jsem moc ráda :slight_smile: Ať Ti to dobře dopadne :slight_smile:
22. únor 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83A také doktor říkal, že v mém věku už posílá na tu plodovku, dává však na výběr, jestli plodovka či screening. snad nejsem mimo téma :slight_smile:
22. únor 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flumfy zeptám se, od jakého roku posílají na plodovku? děkuji :slight_smile:
22. únor 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 Já jsem dnes 7 DC
22. únor 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak,vajecniky zacinaji bolet,ovu je za dvermi :grinning:
22. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok bezne se uvadi, ze posilaji pri veku nad 35, resp. 38 let - tak nevim jak to chapat :grinning: Kazdopadne, ja treba byla uz v 25. protoze se jim nezdaly vysledky z triple testu. A zase kamaradka, ktera mela vse ok, tak prestoze ji bylo 36 let, na plodovku ji jen kvuli veku neposilal.
22. únor 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Mě bylo ten rok 28, a za pár měsíců pak 29, zaleží jak který doktor. Třeba od bratranka žena, je starší o pul roku a při prvním těhu na plodovce nebyla, teď čekají druhý a už byla poslána. Od 30 si myslím, že posílají standardtně :slight_smile:
22. únor 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flumfy
@donia chjo, tak to nas asi nemyne :grinning:.jestli se zadari teda :grinning:
22. únor 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok kolik ti je? Jsi jeste mlada holka, ne? :wink:
22. únor 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia samo že jsem mladá,krásná,neodolatelná, ale už mám na tachometru 32 :grinning:
22. únor 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to je jasny :grinning: a neboj, ja myslim, ze v tomhle veku by te nehnal. Fakt, co slysim, tak o tom dr. uvazuji az od 35 a take to ani pak neni jistota. Asi jak kdo se k tomu stavi.
22. únor 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek