• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@donia nechame se prekvapit, mam noveho dr.tak nevim co od nej cekat :slight_smile:
22. únor 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to mas pravdu, my to stejne nevyresime. Ale je zbytecne, aby ses stresovala dopredu. Ono jim ted hodne pomaha ten prvotrimestralni screening, sice si ho musis platit sama, ale hodne holek ho rado podstoupi pro tu jistotu. A co jsem o nem cetla, tak je ve finale verohodnejsi nez pak ty triple testy. Take je snaha lekaru o to, aby byl plosne delan a tim padem hrazen pojistovnami. Ale to je asi jeste na nejakou dobu.
22. únor 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja se nestresuji :slight_smile:, jen me to napadlo :slight_smile:, ale u Tea nam neco vyslo blbe a dr.nabiz odber, ale my ho odmitli a mame doma draka :grinning:. Jinak mam jine starosti nez nejake odbery, rada bych aby to uz vyslo :slight_smile:,a testy jsou daleko jeste :slight_smile:
22. únor 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, tak to ja taky, taky uz by se mohlo zadarit. Je to neco to neustale cekani a cekani a planovani kdy je vhodno atd. atd. No vzdyt to tu zname skoro vsechny. :dizzy_face:
22. únor 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia spermonici vydrží čekat a když čekají rodí se holky,kluk musí oplodnit vajíčko hned...já ani nevím že v době otehotneni něco bylo,tak to hraje na holku
22. únor 2014 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 takze mam byt v klidu, jako jo? Cekaji od vcera, tak to bude holka :grinning:
Jo, to by bylo fajn, mam uz kluka i holku, tak bych si tu holku zopakovala. No uvidis co to bude u tebe. Nechas si to rict?
22. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia cekani je na prd :frowning2:, ale co,snazim se v tom hledat pozitiva,zatim se nehroutim :slight_smile:.
@verik2 tak to doufam,ze si u nas take pockaji, camprdlika doma mame :grinning:
22. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flumfy to mi ani neříkej,mě letos 30 bude a ve 30 rodit budu...na plodovku se mi nece..watch jo uvidíme
22. únor 2014 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, ja si to take vzdy necim oduvodnuji proc jeste ne. Tak treba, ze telo pozna, ze po te operaci nejsem jeste uplne fit a tak s tim otali.
Ja bych na to kdo na koho ceka moc nespolehala, i kdyz se to tvrdi, ale muj gynekolog, ktery ma sam 3 holky, vzdycky rika, ze kdyby to slo ovlivnit, tak si to take zaridi jinak :grinning:
22. únor 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ve 30 bych se toho nebala, kdyz k tomu nejsou zadne indicie dle testu, jen dle veku je to brzy
22. únor 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já na tom prvotním byla s klukem,odhalí tak 9 z 10 nemoci,u toho druhého jen 6 a v pohodě.U Tynky už jsem nešla,mi ho ani nenabídl.Ale je to dobrá věc.jen to čekání na výsledky a mě stal litr.
22. únor 2014 ve 21:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já mám taky 1 kluka pak holku,teď se cítím na holku....jo jestli bude vidět tak jo.U kluka ten ukázal prdel a záda a na pohlaví doktor neviděl.U holky když se ptal,tak jsem řekla,že je to holka a odkejval...jj vydrží někde uvádí 6 dní,já vím že u mě došlo k oplodnění 2 dny po tom,takže ty 2 dny určitě a je z toho Tynka :wink:
22. únor 2014 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo o cekani mi ani nemluv, pri druhem tehotenstvi mi vysledky z plodovky sdelili 28.12. takze super vanoce, pred stedrym dnem jsem byla na odberech, takze jsem doma nic nepripravovala a pak mezi svatky cekani az budou mit zase pracovni den, no nastesti jsem se dockala a nechala jsem si tenkrat i rict co to bude a splnila se mi ta vysnena holcicka. Takze nakonec mezi svatky to byla uzasna zprava, ze je vse ok a ze je to holka, ale cekani des.
22. únor 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok určitě,sama z vlastní zkušenosti 2 dny čekají,ale jen holky,kluk myši oplodnit vajíčko hned a musí být u něj styk častější..u kluka jsme do toho mlatili denně.A u holky to bylo po 14 dnech a ještě spermonici čekali a je to holka....
22. únor 2014 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia teda až z toho placu dojetím,blbý hormony!Ještě že je to poslední těhotenství.Fakt z těhotenství kojim pak při kojení otehotnim,ty hormony už chvilema nedávám,vše mě dojímá,furt řvu,lehce se rozcilim....ach jo
22. únor 2014 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to je fuk na ultrazvuku by doktorka dávno něco měla vidět a test taky nic a ty mě přestaň psychicky tentok... pořád plané naděje. Když říkám, že těhotná nejsem tak nejsem.
22. únor 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Egypt,bylo to uuuzasny...sice jen tyden,ale i tak super :wink:
23. únor 2014 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice ji v z Egypta jsem si přivezla syna:slight_smile: :slight_smile: tam se daří!Ty už taky vezes?
23. únor 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ahojda, tak jaká je dnes teplota? já musela jít před pátou čůrat :frowning2:, tak sem se změřila a měla jsem 36,3, ale v sedm jsem už měla 36,6, tak nevím co napsat do grafu :grinning:
23. únor 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak před chvílí se k nám stavovala kamarádka kolegyně v jednom a přinesla mi vatikánský chleba... asi ve mně nějak vřou hormony či co.. ale kdykoliv se na těsto podívám, tak bulím jak želva :grinning:
23. únor 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka To nevim...mozna :wink: tento mesic je cely divny...tak nevim jestli vubec k ovu doslo.12 den nekolik folikulu vel. 15 mm, 14 den uz byly fuc. Uvidime...
23. únor 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já mela 36,6 :slight_smile: ale úplně mě přestalo bolet břicho, test budu dělat po obědě :slight_smile: ja bych asi psala tu naměřenou az v 7 pokud v tuto dobu normálně meris.
23. únor 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no my skousime ob den ovu by mela byt dnes zitra nevím přesné odpo udělám ovu test tak dam vedet-rano jsme to pojistily a dvě hodky jsem ležela s polstarema po zadkem a nohama oprenyma o stěnu:slight_smile: taky jsem dostala snídani do postele:slight_smile: no prosté nám to vyjde - musí:slight_smile: teda můj chlap se faaaakt překonává
23. únor 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka Mz to taky aplikovali tento mesic obden...tak se uvidí, ale velke naděje tomu nedávám...bo ovu testy jasně negativní a folikul pryč :(
23. únor 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak já už mám jisto a vím co budu dělat večer :grinning:, prvně hodím inspiraci na dvojkua pak reál snažení v ložnici :grinning:
23. únor 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teok Jééé, krásnej testík...mě se takhle asi nikdy nevybarví :( nechápu...folikuly rostou a mizí a testy negativní :(
23. únor 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak netestuješ ve špatnou dobu? já bětšinou testuju kolem druhé, ale dnes jsme šli na oběd, tak sem zkusila test v jedenáct a bylo to tam :slight_smile:... a také to může být i ve značce testů :frowning2:
23. únor 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Testuju kolem druhé...prý je to fuk, protoze zas tak rychle ta hladina hormmonu neklesá a nestoupá...říkal dr., tak nevím...
23. únor 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak zkus jinou znacku,ja mam tyto :slight_smile:
23. únor 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Už jsem značek vyzkoušela několik...teď mám dokonce citlivost 10...ale i tak prd :(
23. únor 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek