Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
teok
23. únor 2014
@maice me bylo receno, ze u uvo je lepsi citlivost 25, je to obracene jako u tehu 😞
maice
23. únor 2014
@teok Aha...tak to jsem netusil 😞
teok
23. únor 2014
@maice take jsem to netusila 😃, ale je to tak,ovu 25 a tehu 10 🙂
maice
23. únor 2014
@teok Našla jsem na netu, že to funguje stejně 🙂 čím nižší číslo, tím citlivější detekce 😞
Jakou citlivost ovulačních testů vybrat? Na výběr máte ze tří citlivostí testů od One Step:

20 mIU / ml - vysoká citlovost
30 mIU / ml - normální citlovost
40 mIU / ml - nízká citlovost
Tak teď jsem z toho jelen 😞
teok
23. únor 2014
@maice aha, no já mám tamty s jsem spokojena 🙂 a citlivost je 25 myslím 🙂
flumfy
23. únor 2014
Ahoj holky, u té plodovky určitě záleží na doktorovi, někdo posílá už okolo 30 let a jiný třeba až zas od 35 let. 🙂 Jinak dnes večer program jasný 😃 Čtyři v tom II - druhá série ČT2 :-N a v úterý už jen čekat, co mi sdělí Mudr 🙂 Přeji Vám hezký zbytek sluníčkové něděle 🙂
maice
23. únor 2014
@teok Vyzkousim je,dik za tip 😉
monikaklosova
23. únor 2014
@teok krásný takový já taky nikdy neměla. Ale dneska už zase silnější tak třeba zítra 😉 jinak jsem ale ani v minulých měsících neměla úplně 100% čárku
teok
23. únor 2014
@maice
@monikaklosova holky, je zajimave ze nektera to ma krasne pozitivni a nektera nic 😞, ale zkus tyhle,jsou u nas za fajnou cenu a mas u toho 2tehu testy 😃 a to se vyplati 😃
maice
23. únor 2014
@teok A v jaké lékarně je kupuješ, prosím?
teok
23. únor 2014
@maice to je lékárna u nás ve městě, je to soukromník 😞, ale dají se koupit i ny netu 🙂
lupinpupin
23. únor 2014
Ahojky Holky, tak vsechny navstevy odjeli a my mame klidek. Jen vas nemam doctene co se tu delo, jestli nejaky pozitivni testiky nebo neco? A jak vam vsem je? Me je fajn, uz jen mirne spinim, tak snad ocistky budou fuc a brzy se dockam MS.
lupinpupin
23. únor 2014
@zdenaz ahoj, ma zkusenost je takova, ze kdyz mrnouskum prestala tloct srdicka, tak za lar dni ustala nevolnost. A kamaradka mela to same. Jde to hodnotit az zletne, v ten okamzik to cloveku ani nedojde. Drzim palce, at je vse ok. idealni by si mela, aby te poslal na krev a podle rostouciho hcg by poznal jak mimi roste. Drzim palce at vse dopadne dobre!!!
lupinpupin
23. únor 2014
@maice zdravim te po dovolene!!! Doufam, ze sis to uzila a nabrala silu. Pripadne zasela seminko 😉
maice
23. únor 2014
@lupinpupin Byla to paráda...a jestli jsme zaseli to nevím...víš jak to bylo pofidérní s tou ovu...folikuly byly, za da dny nebyly a testíky negativní....takže moc tomu nedávám 😞
donia
23. únor 2014
@maice kolik tam bylo stupnu v tuhle dobu? my tam byli pred 6 lety a taky se nam hned zadarilo 😉
kristynaa2
23. únor 2014
je tam??? !!! 😃 ve čtvrtek byla čárka úplně slaboučká.. dnes ráno je mnohem lepší, ani ji nemusím hledat... jen na fotce jde míň viditelná...
donia
23. únor 2014
@kristynaa2 no supeeer, gratuluju
baya66
23. únor 2014
@jaropa Já jsem testovala tento cyklus, vyplácala jsem přes 20 testů (1 denně), a nic z toho 😞 Myslím si, že jsem ovu bohužel neměla. Byl to druhý cyklus od vysazení HA. Myslím si, že jsem testovala dost poctivě, v podvečer, příjem tekutin jsem omezovala (i když někdy možná nedostatečně)...
maice
23. únor 2014
@donia Kolem 30. Krásně a sluníčko...vrátili jsme se jak černoši 🙂
lupinpupin
23. únor 2014
@maice tak to je super, že jste si to tam užili. JJ folikulky se někam vypařili...no uvidíš, sis odpočinula a ted to půjde samo 😉
lupinpupin
23. únor 2014
@kristynaa2 krásné!!!! Gratuluji at je vše tak jak má!
lupinpupin
23. únor 2014
@maice pošli trošku opálení ke mě...já jsem jak ředitelka vápenky 🙂
mymetka
23. únor 2014
@baya66 já myslim ze staci testovat obden, pokud vubec netusis, vyssi hladina se drzi 2-3 dny, zkousely jsme to s kamaradkou, usetris tak penizky, ja jsem po vysazeni mela hodne anovulacnich cyklu
smouliiinka2
23. únor 2014
@kristynaa2 krásné super 🙂 ať je sílí !!! a vše dobře dopadne 🙂
maice
23. únor 2014
@lupinpupin Posilam 🙂))
kristynaa2
23. únor 2014
@donia
@lupinpupin
@smouliiinka2 moc díky.. 🙂 snad vše dobře dopadne a bude sílit... a pokud budu vážně nakažená těhu bacilem, tak Vám ho všem pošlu 😉
lupinpupin
23. únor 2014
@maice diky, jen to nejak nefunguje :-N
verik2
23. únor 2014
@kristynaa2 super krásná 😃

Začni psát odpověď...

Odešli