• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lupinpupin ono to utece, se neboj :grinning:
24. únor 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mo to už je podle mě pozdě,tak dneska a pak ho nech ať ho neuzenes.Ale ovulka je,musí to vyjít
24. únor 2014 ve 12:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to resis uplne stejny problem jako ja pred par dny. V patek odpol. jasne pozitivni ovu test (tzn. ze mela prijit v sobotu), tuleni bylo v patek a pak v nedeli. Take jsem resila, jestli jeste v sobotu, ale na testu uvadi za 24 hod. max. za 48 hod. Tak jsem si rikala, ze kdyz bylo v patek, pridame jeste s odsupem v nedeli a uvidime.
24. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty jo 14 dni od zakroku jo? No ale stejne to leti. Tak hlavne, ze se citis dobre, to je nejdulezitejsi. Kdyz uz to holt muselo byt :frowning2:
24. únor 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no už aby to bylo...
Taky bych pojistila dneska....je to takové jistější jak zítra.
24. únor 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no to vypadalo i minuly mesic, byl duch, ale nesilil a ms prisla odpo misto v noci, ale na termin :slight_smile:. Pila jsem kontryhel, tak uvidime :grinning:
24. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice No vidis, nakonec jsi z nas prvni adeptka na zkousku tehu testu :slight_smile: Kdyz uz by mela skoro prijit MS, jak jsi na tom? Nejake pocity, ze by to ted mohlo byt jinak?
24. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ne to dylema z tulenim :grinning:
24. únor 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak jo, vecer ho znasilnim :grinning:
24. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jj, ve středu to bude už 14dní, co těhulkování zkončilo...fňuk...no a ted čekat až budu mít po šestinedělí a na MS, zdá se mi to ted jako věčnost... Ale zase venku je krásně a ve středu až budu na kontrole,tak se chci zeptat doktorky jestli bych nemohla začít lehce bruslit...že bych si dala každý den relax venku na bruslích a setřepala třeba i nějaké to kilko...
24. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Zitra uz je pozde. Spermici by meli na vajicko cekat,po ovu uz se k nemu nedostanou :slight_smile:
24. únor 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, pocasi je super, i kdyz na unor me to trosku desi. Preci jen to neni standard. Ale je to prijemne, to ne ze ne. Tak to se mi snad lepe bude chtit do prace, preci jen je clovek takovy lepe naladeny.
24. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je mu jasne, ale kdyz bylo tuleni vcera, tak aby dnes za neco staly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neboj, me dr. rikal, ze vzdy je tam nejaka, ktera by se mohla dostat kam ma. Odstup se dava pri vysetreni na spermiogram, aby bylo "materialu" vice a kvalitnejsi. Jinak na beznou potrebu tam je co ma :grinning:
24. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia dobra, tak vecer nerusit :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ani písmenko tu nenapíšeme,aby jsme vás nevyrušili :slight_smile:
24. únor 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia to jo, je to divné že je tak krásně v únoru...ale loni žádné jaro nebylo,tak letos by mohlo být trošku delší...a léto si myslím, že zase žádné nebude...že nebudou pařáky na koupačku.....jak na prd zima,tak na prd léto...si myslím já...necháme se překvapit.
24. únor 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Tak mi Kontryhel taky upravil cyklus, to musím uznat. A už s mi nezdá být tak hnusný jako na začátku. Jsem i zvykla a navíc, když vidím,že to je k něčemu, tak budu pokračovat. Tak večer budu držet palce při snažení. :slight_smile:
24. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no určitě dneska,pak už ho nech oddechnout,aby se nezavaril.To snažení docela závidím,já už mám oddelano a teď pust,nic moc,ale užívat si nemůžu,uvidím co řekne ve středu na gynde.
24. únor 2014 ve 14:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to je jasné, ty moc neblbni ať se něco nestane, pak si to vynahradíte :slight_smile:
24. únor 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf moc děkuji, já doufám, že už dobívá vajíčku šampion a večer tam pošleme jen fanoušky :grinning:
24. únor 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teok No asi tak...i kdyby nestáli, tak tím rozhodně nic nezkazíš...naopak, třeba tam jedna mrška ulítne čiperná :slight_smile:
24. únor 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no, tak to jako je potřeba, aby aspoň jedna byla čiperka a zautočila :grinning:
24. únor 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Až do dneška nic, ale teď odpoledne...bolí mě břicho, vstala jsem na zastávce z lavičky a tak mě bodlo v podbřišku, až se mi zatmělo před očima a málem jsme sebou řízla :slight_smile: A hlavně přišel takový hustý bílý výtok...po 14 dnech kdy nebyl vůbec žádný! Jinak nic...až do dnes...
24. únor 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Ta pravá už tam přeci je...a vrtá, nebo se zavrtala :slight_smile:
24. únor 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ajo, a já si říkala co mě to šimrá a on to je spermieocásek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak to vypadá, že to fakt vyšlo... Já tomu nemůžu věřit :grinning: dnes cca 15 DPO :slight_smile: Nějak mi to pořád nedochází... stále čekám na MS, i když už nejspíš nedorazí :wink:
24. únor 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@misulinka44 Krásný! Veliká gratulace...a dle testu už ani nemusí být potichá :slight_smile: Moc ti to přeji a moc závidím :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Děkuju :slight_smile: Snad bude vše v pořádku :slight_smile: A přeji ti, aby jsi brzo měla také // :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 Taky mě svrbí prstíky zkusit test...dnes jsem cca 12 DPO...ale počkám až do pátku, teda jestli mrcha nedorazí :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek