• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@maice To je rozumné, já se takhle už zklamala... Ale tento měsíc jsem opět nevydržela a testovala 10 DPO a duch byl hezky vidět :wink: Ale lepší počkat na MS :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice to nezni vubec spatne. Cetla jsem, ze ten vytok je temer u kazde tehotne jakozto priznak a pak ta bodava bolest, hlavne kdyz se zmeni poloha ze sedu do stoje. No to by sve odpovidalo. Tak moc moc drzim palce.
24. únor 2014 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulinka44 Kráááásné :slight_smile: já se na něj (lepší test) chystám ve středu :slight_smile: Moc gratuluju, ať je vše tak, jak má :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kristynaa2 Děkuju moc! A tobě držím palce při testování, ať najdeš také // :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulinka44 no já tam právě už // mám, ale chci si být jistá s tím lepším testem :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@donia No, moc na to nespoléhám...spíš byla cesta domů z práce plná překvapení....nejdřív motanice na zastávce a pak dlouho kaťátka uplně neposkvrněná a když jsem došla domů musela jsem převlékat a intimku...no když si vzpomenu, jak doktor koukal na ty zmizelé folikuly na utz, tak tomu moc nevěřím!
24. únor 2014 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulinka44 No, ono je to se mnou těžké...hrozně dlouho rovnám cyklus...a teď když už konečně nějak funguju, tak je to každý měsíc jinak...minulý cyklus 32dní, ten před tím 38 (u obou ovulace cca 19, 20 den) Ted jsem byla u dr 12DC a viděl folikuly 15 mm a 14 den byly fuč. netuším, co se s nimi mohlo stát a zda ovu proběhla (testy totiž byly negativní), tak uvidíme....v pátek mám narozeniny a tohle by byl ten uplně neeeej dárek :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@maice tak to vis, skoda si delat plane nadeje, ale je to tak mozna lepsi, aspon nebudes tolik zklamana a naopak, kdyz to vyjde, o to vetsi prekvapeni a radost :wink:
24. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynaa2 taky jsem si chtěla být jistá :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice Budu na tebe myslet! :wink:
24. únor 2014 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulinka44 Děkuju, pošli velkej těhu bacil :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice posílám!!!!! prsk prsk :grinning: :grinning:
24. únor 2014 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia Neházím flintu do žita, třeba k ovu došlo a klaplo to, ale nijak se na to neupínám...až o dnes jsem si byla jistá, že nic...
24. únor 2014 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
24. únor 2014 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin diky za info, dneska doktor videl jen pulcentimetrovej hrasek coz by dle jeho slov melo odpovidat. Kontrola za 3 tydny takze nezbyva nez cekat :(
24. únor 2014 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misulinka44 i já bych prosila :grinning:
24. únor 2014 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok Taky prsk prsk :wink:
24. únor 2014 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, akorát teda nevím... bolí mě pořád břicho.. ale ne jako při MS.. to je asi to uhnizdování, že? žádný výtok, nic... jen to bolení....
24. únor 2014 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulinka44 moc děkuji .-), snad pomůžou :grinning:
24. únor 2014 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok určitě jo! Ať brzy najdeš // :wink:
24. únor 2014 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@misulinka44 děkuji, třeba už za 14 dní :grinning:
24. únor 2014 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky tak já už nevím, myslela jsem co dneska nebude na testu a tam skoro nic. Čárka téměř nejde vidět. Nejsilnější vychází aktuálně 14DC tak uvidíme. Minulý cyklus teplota stoupla až 19 DC ( ale už jsem nereagovala) tak teď zkusim ještě těch pár dnů vydržet...
24. únor 2014 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Hmmm, divné, mám to dost podobně...když už čekám dálnici, tak nic :(
24. únor 2014 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova tak uvidis jeste za par dni, ja ted testovala poprve, tak bohuzel neporadim. Kazdopadne ja ted mela ty carky hodne slabe, to ty mas vsechny silnejsi, az pak ten den D byla opravdu ta testovaci tmavsi. Jeste jsem zkusebne udelala i dalsi den a to uz zase zeslabovala. Ale tak stejne se tulite pravidelne, ne jen kvuli ovu carce na testu, nebo?
24. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no jasný tulime :slight_smile: uvidíme co z toho nakonec bude... Hlavně se bojím aby vůbec probíhala ovu. První Měšic pravidelně merim tak uvidíme co ještě řekne teplota...
24. únor 2014 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 já právě taky poctivě testuju každý den - a nic.. jen každý den opravdu pidi lupou viditelný duch... dneska jsem 25 DC a objevil se ovu tok :slight_smile: myslím :grinning: já už fakt nevím :grinning: mne přijde, že je ted všechno ovu :grinning: v pátek jdu na gyndu, tak se zeptám.. snad to nedostanu - v pátek bych totiž měla 29 DC , ale mám to každý měsíc jinak..). Co máš za testy? Mě v lékarně nacpali GS ovultest - ani tam není psaná ta citlivost, nebo jsem slepoň...
24. únor 2014 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova a co Ti zatím říka ta teplota? Jak to vlastně má být? Asi taky začnu, testy mi zatím nic neukázaly... a včera jsem si už byla koupit i ten teploměr!! :slight_smile:
24. únor 2014 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova :frowning2:, tak to je záhada, ZKUSIT PŘÍŠTÍ MĚSÍC DR., ABY SE MRKLA, ZDA VŮBEC OVU JE? Já naštěstí testuji 3tí měsíc a viděla jsi mou dálnici... no, každopádně jsou určo holky, kterým jim ta dálnice se také neukázala a jsou těhu :slight_smile:, naděje umírá poslední :slight_smile: a já držím palečky!!!
24. únor 2014 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jak to píšeš zdene předchozí str - já to měla stejně, přestala jsem cítit příznaky, přestala bolet prsa a nic.. já to vycítila bohužel hned - zamlklý těhu 12tt :unamused: myslím, že to ženská ve většině případech pozná.... Příroda je mocná čarodějka :slight_smile:
24. únor 2014 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok co máš za testíky? táááák takhle to má vypadat!!!
24. únor 2014 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek