• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

22. března 2017 
@jaropa Já jsem používala Dr. Max. Citlivost 20. Já jsem měla tzv. bílkový hlen 16 DC, ale bylo to jen jeden den. A den předtím mě trochu pobolívalo břicho (jenže to jsem zaznamenala vícekrát během cyklu - už se prostě moc pozoruju). Ale ovu to asi nebyla, protože dnes jsem už 43 DC a těhu testy jsem měla cca před týdnem negativní... Přemýšlím, jestli spíš nezkusím měřit příští cyklus, ale moc se mi do toho nechce. Na testy bych se taky už nejraději vykašlala...
24. únor 2014 v 18:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa no teplota se drží dole tj. Cca 36,4-36,6 po ovu by měla teplota stoupnout a držet se nahoře. Na webu je spousta stránek které jsou tomuto podrobně věnovány. Ale i u měření můžou být rozdíly, Kazda žena to má jinak. No uvidim co bude do konce cyklu :slight_smile: připadne se na příští objednam ať na mě mrkne jestli něco zjistí....
24. únor 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova @maice Já měla čárky o dost světlejší... A celý cyklus (někdy to bylo sotva znatelné, někdy tak jako u @monikaklosova 16DC bych řekla max).... Takže se obávám, že fakt nefunguju. Navíc dnes 43 DC :frowning2:
24. únor 2014 v 18:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já stále čekám :(
24. únor 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice já neměla ovu čárky vůbec stejně silné... jedna byla silná, ale druhá byla pořád o trošku slabší... asi to má každá jinak
24. únor 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to je divné... a jak dlouho jsi po injekci?
24. únor 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 už týden. musím počkat. Ale stejně myslím ,že nezabere a budu muset na další.
Jen mi vysvětlete jedno - proč se píchá progesteron, který je potřebný pro luteální fázi a zvýší teplotu a ne estrogen, který potřebuju abych to dostala ne? :grinning: Přece progesteron musí zmizet abych to dostala.
24. únor 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak tomu já vůbec nerozumím, s hormonama v jakékoliv formě kamarádka nejsem ..... :angry:
24. únor 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa nekde jsou vyfocene, musis hledat smudlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
24. únor 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Vyckej do 10 dne,pokud ms nedorazi vyraz na dalsi. Mne jednou taky zabrala az druha :wink:
24. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 No rikam si,ze mam treba slabsi hladinu lh...proto neni carka tak vyrazna :slight_smile:
24. únor 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no a netušíš teda proč ten progesteron? Mně to nejde do hlavy :grinning:
24. únor 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 myslím, že jsme na tom uplně stejně.. já měla jen samé slabé duchy.. a v prosinci jsem to dostala až 50DC... snad se to ustálí... taky na ty testy kašlu.. uvidím co mi v pátek řekně doktor.. hlavu vzhůru BAYA66 ,o)
24. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mám je!!! ale právě jsem se rozhodla, že se na ně můžu vyprdnout .-) .-)
24. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice A ta druhá injekce ti zabrala po kolika dnech?
24. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Myslim,ze po 4.Fakt rychlovka...dr. rekla ze jsem drobek,tak bodla nizsi davku,podruhe to bylo hned...
24. únor 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa jasnačka, to je na každém, já je používám asi pro dobrý pocit, pač mě u ovu bolí břicho hodně a mám ji 14DC vždy :slight_smile:
24. únor 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Já jsem ale taky drobek a nic :grinning:
24. únor 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok šťastná to žena jsi :slight_smile: já to mám tak rozházené, že jednou mám O 14 DC a jindy 26 DC a nebo taky vůbec :slight_smile: zkrátka každý měsíc překvápko a testy mi nic neukazují.. a když se pozoruju tak jí musím mít obden! :grinning: fakt zvláštní to mé tělo :slight_smile: uvidím podle teplot - začnu měřit od března a to by bylo, aby nebylo! :angry:
24. únor 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa si nemysli, ja nikdy nebrala antikoncepci, tak mam vyhodu, ale po konizaci jsem treba tyden pred MS spinila a to jsem dostala pod kontrolu az v lednu a to ne uplne :frowning2: , to je zase muj strasak , ale dr. Se cipem mc libil, tak snad uz to bude dobre :slight_smile:
24. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to určitě už bude ok, neboj, musíme tu všechny věřit v lepší zejtřky :slight_smile: a ty budou!!!! :sunglasses: holky dobrou noc, já jsem dneska uplně grogy. . .
24. únor 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa dobrou :slight_smile:
24. únor 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no uvidíš.Ale co nejsme některé schopný pro mimi udělat,hlavně aby to zabralo.
24. únor 2014 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 vitej v klubu těhotných,až uvidíš ultrazvuk uveris :grinning:
24. únor 2014 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 to už asi uvěřím :grinning: :grinning: už aby to bylo! :slight_smile:
24. únor 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 to je v těhotenství naprosto normální,mě teď břicho bolelo do 3 lunárního měsíce...teď mám 14 tt a přestalo bolet,ale zachvili zase začne roztahující a rostoucí se delohou :grinning:
24. únor 2014 ve 21:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa teplota po menzes je nízká,při ovulaci o 0,3-0,5 stoupne a drží se, ale pozor teplota stoupá až po tom co ovulace proběhla,tak 2 dny uvádí...i když mě teplota stoupla 16.12 ale už kolem 4.12 jsem otehotnela,tudis byla ovulace a těsně před menzes zase klesne.Mě tak 2 dny někomu třeba 2 hodiny....jinak v těhotenství se vlivem pestosteronu,který produkuje žluté telisko drží hodně vysoko.Mě šla nad 37.
24. únor 2014 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ivet progestrosteron produkuje žluté telisko,které produkuje tento hormon,zbude po prasknutí folikulu a ovulaci,pokud je hladina toho hormonů nízká a neroste,tak nespustí odloupavani sliznice a tudis menstruaci,pokud není těhotenství,pokud je tak slouží pro udržení vyvijejiciho se vajíčka :grinning:
24. únor 2014 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 no stejně je to zázrak,jsem těhotná po 3 a furt nic nechápu :grinning: je to mocná příroda
24. únor 2014 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdenaz no tak to moc drzim palecky a pak dej vedet jak si na tom.
24. únor 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek