• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@missuulle tak tohle jsem mela ja a po trech dnech spineni prisla MS....jk dlouho ty uz spinis? Ja spinila 3 dny a apk si rekla, ze to asi nevyslo a v tu chvi se miMS spustila...pripadalo mi to jak kdybych yi MSjen v hlave oddalovala....
5. led 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no tak dnes se rozjela fest - ale bolestí, uplně umírám :unamused:
5. led 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dobrý ráno :slight_smile: tak vcera tedy dnes v 1 hod ráno jsem byla curat a na toaletáku jsem mela hlen a táhnul se.....takze to jsem mela ovulaci?
5. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jeee, tak to me mrzi. Tak drzim palce do druheho pokusu.
5. led 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 no ja to mela takto v pondeli mokro, utery streda hldne husty hlen a ve ctvrtek a patek zase ridky belavy a mokro a v sobotu ovulace a take mokro....
5. led 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já mela pred tim ty dny taky mokro a ted ten hlen no...uvidim udelam si dnes test sem zvedava co teda ukaze :slight_smile: ale kdyz bude sjeste slabsi tak to asi vypada ze jse mela u ovu vcera :confused:
5. led 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mas ten hlen ciry a nebo trosku mlecny? A natahuje se ti mezi prsty?
@ircas1978
5. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 koukam, ze uz mas doma taky jedno stesticko a snazite se o druhatko :slight_smile: Jak vam to slo u prvniho?
5. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 no ja ten hlen nechapu v tom, ze je plodny a pritom z tebe tece jak kdyz by ses pocurala...kdyt s tim se musi vyplavit i ty spermonici ne...no zahada je to pro me :grinning:
5. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no trošku mléčný le ted uz ho zase nemám......jo jo máme no raubíře :slight_smile: no snazíme se od proince...já sem práve chtela zjistit kdy tu ovu ubec mam tak jsem to zacala zkoumat tedka
5. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to nevadí :o) bude to příště, nejvíc mě vždy vadí, že když mrcha příjde tak mě to bolí až tak že si musím něco vzít. tak hlavně že je tu a už se těším na 18.Na plodné dny, pokud mi to gynex nějak neupraví, včera jsem si ho objednala a tak v utery ho budu mít a začnu hopapkat :o)
5. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle já to mám taky zvláštní ..... :unamused: já cekám ms 20.1. takze jsem zvedavá....pak dej vedet s tim gynexem....
5. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 no já si myslela že to tento měsíc klaplo, cítila jsem se uplne jinak a měla jsem od ovu pořád tlaky v podbříšku a ono nic, ale co já věřím že ted v lednu to dopadne a my budeme mít doma říjnové nebo listopadové miminko:o)
5. led 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 taky mam ted druhy pokus a ocekavanou MS by mela byt 17.1. Jestli ty ocekavas MS 20. Tak bys mohla ovu teprv mit...ja ji mela vcera tak ty bys mohla zacatkem tydne... me to vychazelo na 19DC
5. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ja mam MS od porodu teda taky takovou jinou... 18mesicu jsem kojila a to jsem ji nemela a pak teda zacala MS dost prudce...prvni dny fakt mazec...to jsem s antikoncepci vubec nemela...
5. led 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin koukej tohle mi poslala jedna slecna : Ano, nakoupila jsem ovu testy a držela se návodu, testovala cca od 10.dne, mám cykly asi 26dní a ovu testy byly nejvýraznější 11. a 12. den, z čehož jsem usoudila, že ovu bude den následující (max. dva). Ale chci říct, že ovu testy jednoznačné opravdu nebyly, v návodu je a všude to holky hlásají, že čárka musí být STEJNÁ nebo TMAVŠÍ než ta kontrolní, ale holky, NENÍ TO PRAVDA! Moje čárky byly světlejší než kontrolní a to o dost, přesto ovu proběhla. Pídila jsem se po informacích a jedna holka zjistila PŘÍMO OD VÝROBCE, že čárky být stejné nebo ta testovací tmavší NEMUSÍ, že stačí, aby byla V JEDNOM MÍSTĚ stejně zabarvená a už to nastupující ovu signalizuje. V jednom místě znamená, že třeba jen na HRANĚ čárky tmavá a dál světlá..a přesně tak jsem to měla já.
5. led 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já jsem to s antikoncepcí taky ani nevěděla že jsem jí dostala a těď??? pořádjsem nechápala, že holky říkaj a teď jsem to dostala..... no a teď už vím co mají na mysli. Já prášky neberu už rok a čtvrt. Jinak teď se začnu soustředit více na práci a ono to příjde. Jak ted delám jako zaměstnanec, tak vedle zkouším rozjet podnikání,ale mám to vymyšlené tak, že chci otěhotnět a jít na rizikovku a tím bych byla pořád zaměstnaná, tak bych to měla jako vedlejší činnost a nemusela bych takodvádět soc. a zdrav. a tak porád čekám a čekám zda se zadaří ať to muzu rozjet naplno. Dále jsem si to pojistila, že jsem pojistila sebe, kdybych šla na rizikové, tak bych dostávala denně 300kč od pojišťovny plus nemocenskou. takže teď už jen to MIMI !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to mozne...zni to rozume a logicky vse ma kazda jine, tak i ovu testy muzou mit jine..
5. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no vymyslene to mas pekne :slight_smile:
5. led 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Přesně tak jsem to měla i já...tmavou barvu jen na straně proužku :slight_smile:
5. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jj to mám a jsem na to i připravená tak jen ten čáp musí přiletět nebo vrána. A co si myslíte o té jonášově metodě početí???
5. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle me ta jonášovka vychází :slight_smile:
5. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tak to se nedočkám
5. led 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle to nemuzes brát az tak vážně :slight_smile:)
5. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co je ta Jonasova metoda?
5. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice takže neco na tom bude :slight_smile: takze to vypada ze dnes az budu delat test tak bude jeste slabsi a pak je to jasny :slight_smile:
5. led 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin že když zadáš tvuj den a čas narození do jejich kalkulačky, tak ti vyjedou plodné dny kdy by se mělo zadařit.
5. led 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tak jsem teď na to koukala a mělo by nám to teda nejpozději vyjít 30.3. tak to jde :grinning: ale já věřím, že to bude ted tento měsíc. :wink:
5. led 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle vzdyt ríkám nemuzes to brá vázne...ale zajímav je ze já tam mam 5 ledne coz je dnes a podle vsech priznaku mam i ovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek