• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@ivet1987 vždyť jsi spinila? i když mám kamarádku,která byla na vyvolavacce a jal ji ji bodli,tak hups a byla těhotná :grinning: když šla na gyndu pro další že nic tak dělali test a pozitivní :grinning:
25. únor 2014 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já vím, že to uteče, ale teď to vypadá strašně daleko :grinning:
25. únor 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok ted koukam, ze mas v profilu, ze Teo ma 2 roky a 2 mesice, to by ti druhe ditko mohlo vyjit skoro stejne na obdobi narozeni, nebo?
25. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, to by mohlo, ale otázka je, zda to stihneme, máme poslední měsíc :grinning:, pak by byl ož koncem prosince, to by nevadilo, ale jsou tam vánoce a už takhle to je na prd :slight_smile:... a hlavně bych mohla navázat s mateřskou :slight_smile:
25. únor 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo to mi povidej, kamaradka ma holku 28.12. a vim, ze vzdy rika, co ji dat, dort nikdo neudela, vicemene ani ho nikdo nechce, jak jsou vsichni prejedeny a preslazeny. No, kdyz ono to nejde vzdy naplanovat, ze. Tatka je treba 31.12. a tak kdyz ma kulatiny, slavi je v lete nekde na zahrade, lip si to uzije a hlavne maji lidi cas, na Silvestra tezko koho uzene :grinning:
25. únor 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jeee, muj manžel je také 31.12. ta´tka můj je 1.1. a já 2.1. :grinning:, tak to máme také hezké a kamarídka má dokonce děcka přesně na den, jen 2 roky od sebe :slight_smile:
25. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to že špiníš neznamená že se mrcha spustí :grinning:
Holky, mě hrábne, už ani nešpiním :grinning:
25. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no to mate pekny teda :wink: mamka je 12.1. tak to meli s tatkou taky vzdy takhle u sebe. Segra je zase na Valentyna, takze od te doby co se slavi Valentyn, tak je vzdy problem s kytkou a mistem na veceri. :slight_smile:
25. únor 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, kamarád je také na valentýna, já osobně ho nějak moc neslavím, jen pusa a drobnost, my jsme už ve stádiu, že si dáváme gumové medvídky atd. :grinning:... Teouš je 8.12. a kdyby se zadařilo, tak by bylo mímo kolem 20.11. což je tak akorát :slight_smile:, tak ať se tam koukají snažit a vytvářet nějaké hodnoty :grinning:
25. únor 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, krásně jsem si pocetla :slight_smile:jinak Vám držím palce ať Vám to vyjde, ja to odsouvam na nevidno :slight_smile:přítel si to rozmyslel, prý by se dítě neuzivilo, takže je přestávka :slight_smile:
25. únor 2014 ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 cože? to je pěkná kravina :frowning2:, to je mi líto :frowning2:
25. únor 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hele a nezkoušela si testnout když mrha pořád nikde?
25. únor 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 toto je ale záhadná žena :slight_smile:
25. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jo nám to taky krásně vycházelo...termín jsem měla o den dýl jak při malé...ale bohužel smůla a tak budeme mít pravděpodobně zmní dítko...rosinec, leden, únor...no prostě podle toho jak se nám zadaří...
25. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to vím, že ty jsi to měla také hezky za sebou, ale co, asi to bylo lepší, než aby se to zjistilo až dýl a nedej bože byl pak nemocný :slight_smile:, musí se to brát takto a zase se zadaří, my jsme v prosinci a v poho :slight_smile:, i v těch nejvetších mrazech jsem lítala :-d, měl termofusak, tak sem mu dala jen teplákovku a jak chrupkal :slight_smile:
25. únor 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj taky to tak beru...teda snažím se. Jen doufám, že až se zadaří,tak že nebudu špinit, protože jakmile bych začala,tak budu hned plašit co se zase děje...tak doufám, že to bude "čisté" těhulkování a i to jedno krvácení co jsem měla při prvním těhu nebude.
No on si to člověk přizpůsobí aby mu to vyhovovalo...máš pravdu, fusaky jsou v dnešní době udělané dobře a dětičky nemrznou...jen dávat pozor na velké mrazy skrz plíce a může se trajdat taky když nezmrzneš :slight_smile:
25. únor 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ten tam byl tak zachumlanej a když joo mrzlo, tak měl pláštěnku :slight_smile:... hele, kamarádce se narodil Štěpánek ve 28tt a po týndu boj vzdal :frowning2:, no a teď je v 18tt a to máš vidět jak vše prožívá a řeší, nedivím a proto se jí snažím podpořit, vyslechnout a určo to bude už v pořádku :slight_smile:
25. únor 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo to musí být mazec...
Tady sousedce se taky narodila malá v lednu místo v květnu a když jsem koukala na ty fotky,tak to byl mazec... a ted je jí 5let...
Jsi moc hodná, že jí tak podporuješ! To určitě potřebuje a je ráda, že se má komu svěřit.
25. únor 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, douifám, že je ráda, ale kdyby nechtěla, tak se mi se vším nesvěří, že ;), ale musíme myslet pozitivně, já, že se mi zadaří a ty, že nejen, že se zadaří, ale smůlu máš vybranou a bude vše, tak jak má být a brzo budeme zase drandit s kočárky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, snad máš pravdu...smůlu mám za sebou,tak ted to už bude dobré :wink:
25. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin zkoušela a nic
25. únor 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to by si mohl zkusit manžel říct že najednou nic :grinning: jako je to divné, kdybys už byla těhotná, tak co? mrzí mě to, měj se.
25. únor 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 škoda :-/ tak ať už zaťuká na dveře mrška jedna :wink:
25. únor 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neřším, řekla jsem mu své, takže nepočítám, že s ním dlouho budu..neřeším, respektuji to, co mi řekl, nic jiného mi nezbývá, a přestávám mu dělat chůvu a starat se o jeho věci, vařit mu atd.. budu se starat o své věci..at si teda zvykne, že bude bydlet časem sám..takže jdu hledat brigády, a možná z Čech i odjedu, pač budu mít více peněz a tím pádem vše si rychleji zaplatím než doteď a pak snad s někým jiným mohu plánovat:slight_smile:
25. únor 2014 ve 21:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 není co k lítosti, rozhodl se sám, a já taky..nebudu mít už na čele jitrnice a budu se starat o své, a o vše o co jsem se starala a dělala, už dělat nebudu..a taky myslím, že mu to už došlo, bombarduje mě z práce zprávami,ale já to nechávám být..jsou horší věci:slight_smile:
25. únor 2014 ve 21:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to jsem rada, ze to tak beres a fandim ti. Jen pak pisni jak jsi dopadla u dr. A drz se holka :grinning:
25. únor 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tos vlastně psala ty předtím že jsi odešla, byla u rodičů a zase se vrátila...?
25. únor 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj..to bylo, když mu vše vadilo a já se mu starala o vše..prostě mi přijde, že mu nedochází ,co vše dělám..co naplat
25. únor 2014 ve 21:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já v pátek odjíždím, takže jsem zrušila gyndu, není důvod tam jít:slight_smile: a těhotná nejsem:slight_smile:
25. únor 2014 ve 21:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no nevim, rekla bych, za tve ms nejsou v poradku, ale to je muj nazor a tve rozhodnuti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek