• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@maice tak to se budu těšit na zítřek :slight_smile:
26. únor 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 koukám, že vážně tvoje doktorka nemá moc dobrý UTZ... ta kvalita fotečky je nic moc,ale nakonec jsem se zorientovala :slight_smile: krásně prcek roste. To já dnes viděla jen prázdno...
26. únor 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin má ho hodně spatnej,říkala jsem to....já vím prázdno,ale je dobře,že je deloha čistá,za 3 měsíce se tam už něco bude klubat uvidíš....budu ti závidět snazenicko
26. únor 2014 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice A tobě řekla co doktorka že ti ty prášky napsala? A hned jsi měla dva? já myslela že se začíná na jednom.
26. únor 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice budu držet pěsti, dej vědět :slight_smile:
26. únor 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak ono je jedno jestli doktorka folikuly uvidí nebo ne, kdyby se zadařilo :grinning:
26. únor 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 spravne, tak to ma byt - pozitivni pristup a mysleni :grinning:
26. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem:slight_smile: dnes mám super pozitivní ovu testiiiik-dalnice jako hrom - Rano proběhlo snazenicko a zítra večer pojistka a je hotovo:slight_smile: :slight_smile:
@ivet1987 nikdy jsem si nemyslela ze budu gratuloval k mrse,ale co Velká Gratulace a hurá dal
26. únor 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka juhu, tak to je super, drzim palcaky, ja jsem uz 2DPO, jak mas dlouhy cyklus, ze mas ovu tak dlouho ???
26. únor 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně 28-32 taky je mi to divný předtím pravidelne 15-16 DC byla ovu to by me zajímalo co se děje :slight_smile:
26. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Začínala jsem na jednom, ale většina doktorů předepisuje rovnou dva pokud se snaží pár o mimi.
26. únor 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No uvidíme, třeba nakonec mě ještě na plodovku pošle, zatím mi říkal, ať si to pořádně promyslím :slight_smile: Snad to bude vše ok, pokud bych měla jít na plodovku, tak by mi to nevadilo :slight_smile: Tam se akorát bojím, jak bych zvládala být cca týden v klidu, s tou mojí rošťandou :slight_smile:
26. únor 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice takže zatím nepomohlo? a nebojíš se možnosti dvojčat? a teď budeš mít pauzu ne? po třech měsících? a proč ti vlastně doktorka napsala prášky, mělas problémy?
26. únor 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Neměla jsem ovu ani menses, takže napsala toto...My jedem 6 mesíců kůru a pak stop...prý ta pauza není problém pokud jsem pod kontrolou a netvoří se žádné cysty. Dvojčátka jsou možná...naposledy dozrály dokonce 4 folikuly...ale mě by to až tak nevadilo :slight_smile: Teda 4 ne, ale 2 klíďo :slight_smile:
26. únor 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok ji budu zkoušet, ikdyz jak test zaschl byla čárky stejné. Tak uvidim co zítra řekne test a teplota
26. únor 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jasančka, jen se neunáhlit :slight_smile:
27. únor 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snehobilo... :frowning2:
27. únor 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice třeba je brzo :frowning2: a nebo bude březen pro početí lepší :slight_smile:, člověk to musí brát s nadhledem a hledat v tom to dobré :slight_smile:, ale já vím, že to nejde :frowning2:, vždy, když jsem začala špinit, tak sem byla zklamaná, ale příchodem ms, se ve mě něco zlomilo a šla jsem do toho znova :slight_smile:
27. únor 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo jo neboj uvidíme :slight_smile: teplota mi dneska stoupla na 36,9 tak uvidíme jestli bude dál stoupat :slight_smile: vůbec ale netusim s jak dlouhým cyklem ted počítat :slight_smile:
27. únor 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok No jo...ale tohle uz si rikam od kvetna...a ted...ja uz proste nemuzu :frowning2:
27. únor 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to mas uplne stejne jako ja, taky jak zacinam spinit jsem smutna, i slzicka by ukapla a v okamziku kdy se to naplno rozjede, uz se s tim tak nejak vnitrne smirim. I kdyz je to tezke. Ja ted uz pravidelne ca. tyden pred zacnu spinit a jeste par dni predtim mam blbou naladu, je mi zima a vubec jsem takova divna. No a ty stejne pocity jsem mela zrovna vcera, vecer na gauci jsem se furt nemohla zahrat a byla jsem bez nalady. No, tak se bojim, ze uz je to zase tady. MS mam dostat pristi patek, takze by to odpovidalo.
27. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak to me mrzi. :frowning2: Musime se tu podporovat navzajem a stale verit, jednou to proste prijde.
27. únor 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice můžu napsat, že tě chápu, ale my se snažíme jen 3tí měsíc, tak si nebudeme nic namlouvat :frowning2:, ale moc ti přeji, aby ste se dočkali a hlavně co nejdřív, třeba jen máš máo HCG a ukáže se to zítra, ale to je taková ta útěcha jen, že :frowning2:
27. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já naštěstí špiním jen dva dny před MS už, jsem to trochu zahnala vitamínama :slight_smile:, jinak jsem bayla tak schopná špinit týden před :frowning2:... a říkala jsi to dr.? to není v pořádku, že tak špiníš :frowning2:
27. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ,
@donia. děvčátka vy děti máte,víte že to jde a teok já posledně otehotnela po 3 měsících.B době kdy jsem s tím vůbec nepočítala a pak cumela jako puk na 2 čárky, pak další 3 testy pozitivní,nemohla jsem tomu věřit a teď už mám v sobě pěkně živýho spunta,kterej má už i žebra,coz jsem cumela :grinning: půjde to,posílám tehu bacili,začíná pomalu jaro,tak se musí zadarit,hlavně na nic nemyslet
27. únor 2014 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok zrovna v lednu jsem mela preventivku, tak jsem mu rikala, ze od rijna se snazime a zatim nic a ze vzdy tyden pred spinim. Tak divne mu to ani neprislo, nijak to nekomentoval. A s tim, ze nam to zatim nejde, doporucil ten Nosifol a v dubnu at kdyztak prijdu. Ja se po druhem porodu zacala lecit na stitnou zlazu (snizena funkce), tak se bojim, aby to nejak nesouviselo, i kdyz vysledky mam ok. Tam jsem taky v prosinci byla a kontrolni vysledky z krve ok.
27. únor 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok právě, to utěšování moc nepomáhá. To mi taky kámoška říká, neboj, to bude dobrý, až to přijde,tak to přijde a nemysli na to ... jenže ona to nezažívá, tak neví. My se tady podporujeme, protože víme o čem to je, ty nervy a neděje a mi to pomáhá se tady svěřit vám, protože víte z vlastní zkušenosti, jaké to je. :frowning2:
27. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Presne utecha a debilni fraze:"Nemyslu na to".Muze byt sice pravdiva,ale pro me neproveditelna...
27. únor 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jj, to chápu, ale snad se to zadaří každé z nás, nejlépe hned :grinning:... ale je fakt, že tady každá máme zkušenosti s čekáním, někdo míň a někdo bohužel víc :frowning2:
@donia mě bylo porazen na to špinění kontryhelový čas a vitamín B. ale z něho ěm bolela hlava, tak jsem ho přestala brát :slight_smile:, tak snad to je v pořádku, ale nevím no :frowning2:, nevidím důvod proč by jsme měli špinit a jiné maminy to neznají :frowning2:, já měla včera večer zimnici jako blázen :frowning2:, fuuuj :grinning:
@verik2 nám se teouš povedl na podruhé, manžel mi totiž zapomněl říct, že se snažíme :grinning:, tak to šlo rychle a hlavně jsem v té době řešila konyzaci, tak sem měla jiné starosti, už jsem byla objednaná i do nemocnice a musela jsem to zrušit :grinning:
27. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice nikdo neví jak jak se cítíš :frowning2:
27. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek