Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
26. únor 2014
@maice tak to se budu těšit na zítřek 🙂
lupinpupin
26. únor 2014
@verik2 koukám, že vážně tvoje doktorka nemá moc dobrý UTZ... ta kvalita fotečky je nic moc,ale nakonec jsem se zorientovala 🙂 krásně prcek roste. To já dnes viděla jen prázdno...
verik2
26. únor 2014
@lupinpupin má ho hodně spatnej,říkala jsem to....já vím prázdno,ale je dobře,že je deloha čistá,za 3 měsíce se tam už něco bude klubat uvidíš....budu ti závidět snazenicko
ivet1987
26. únor 2014
@maice A tobě řekla co doktorka že ti ty prášky napsala? A hned jsi měla dva? já myslela že se začíná na jednom.
kristynaa2
26. únor 2014
@maice budu držet pěsti, dej vědět 🙂
ivet1987
26. únor 2014
@donia Tak ono je jedno jestli doktorka folikuly uvidí nebo ne, kdyby se zadařilo 😃
donia
26. únor 2014
@ivet1987 spravne, tak to ma byt - pozitivni pristup a mysleni 😃
andrusinka
26. únor 2014
Krásný večer všem🙂 dnes mám super pozitivní ovu testiiiik-dalnice jako hrom - Rano proběhlo snazenicko a zítra večer pojistka a je hotovo:-) 🙂
@ivet1987 nikdy jsem si nemyslela ze budu gratuloval k mrse,ale co Velká Gratulace a hurá dal
teok
26. únor 2014
@andrusinka juhu, tak to je super, drzim palcaky, ja jsem uz 2DPO, jak mas dlouhy cyklus, ze mas ovu tak dlouho ???
andrusinka
26. únor 2014
Normálně 28-32 taky je mi to divný předtím pravidelne 15-16 DC byla ovu to by me zajímalo co se děje 🙂
maice
26. únor 2014
@ivet1987 Začínala jsem na jednom, ale většina doktorů předepisuje rovnou dva pokud se snaží pár o mimi.
flumfy
26. únor 2014
@donia No uvidíme, třeba nakonec mě ještě na plodovku pošle, zatím mi říkal, ať si to pořádně promyslím 🙂 Snad to bude vše ok, pokud bych měla jít na plodovku, tak by mi to nevadilo 🙂 Tam se akorát bojím, jak bych zvládala být cca týden v klidu, s tou mojí rošťandou 🙂
ivet1987
26. únor 2014
@maice takže zatím nepomohlo? a nebojíš se možnosti dvojčat? a teď budeš mít pauzu ne? po třech měsících? a proč ti vlastně doktorka napsala prášky, mělas problémy?
maice
26. únor 2014
@ivet1987 Neměla jsem ovu ani menses, takže napsala toto...My jedem 6 mesíců kůru a pak stop...prý ta pauza není problém pokud jsem pod kontrolou a netvoří se žádné cysty. Dvojčátka jsou možná...naposledy dozrály dokonce 4 folikuly...ale mě by to až tak nevadilo 🙂 Teda 4 ne, ale 2 klíďo 🙂
monikaklosova
26. únor 2014
@teok ji budu zkoušet, ikdyz jak test zaschl byla čárky stejné. Tak uvidim co zítra řekne test a teplota
teok
27. únor 2014
@monikaklosova jasančka, jen se neunáhlit 🙂
maice
27. únor 2014
Tak snehobilo... 😞
teok
27. únor 2014
@maice třeba je brzo 😞 a nebo bude březen pro početí lepší 🙂, člověk to musí brát s nadhledem a hledat v tom to dobré 🙂, ale já vím, že to nejde 😞, vždy, když jsem začala špinit, tak sem byla zklamaná, ale příchodem ms, se ve mě něco zlomilo a šla jsem do toho znova 🙂
monikaklosova
27. únor 2014
@teok jo jo neboj uvidíme 🙂 teplota mi dneska stoupla na 36,9 tak uvidíme jestli bude dál stoupat 🙂 vůbec ale netusim s jak dlouhým cyklem ted počítat 🙂
maice
27. únor 2014
@teok No jo...ale tohle uz si rikam od kvetna...a ted...ja uz proste nemuzu 😞
donia
27. únor 2014
@teok tak to mas uplne stejne jako ja, taky jak zacinam spinit jsem smutna, i slzicka by ukapla a v okamziku kdy se to naplno rozjede, uz se s tim tak nejak vnitrne smirim. I kdyz je to tezke. Ja ted uz pravidelne ca. tyden pred zacnu spinit a jeste par dni predtim mam blbou naladu, je mi zima a vubec jsem takova divna. No a ty stejne pocity jsem mela zrovna vcera, vecer na gauci jsem se furt nemohla zahrat a byla jsem bez nalady. No, tak se bojim, ze uz je to zase tady. MS mam dostat pristi patek, takze by to odpovidalo.
donia
27. únor 2014
@maice Tak to me mrzi. 😞 Musime se tu podporovat navzajem a stale verit, jednou to proste prijde.
teok
27. únor 2014
@maice můžu napsat, že tě chápu, ale my se snažíme jen 3tí měsíc, tak si nebudeme nic namlouvat 😞, ale moc ti přeji, aby ste se dočkali a hlavně co nejdřív, třeba jen máš máo HCG a ukáže se to zítra, ale to je taková ta útěcha jen, že 😞
teok
27. únor 2014
@donia já naštěstí špiním jen dva dny před MS už, jsem to trochu zahnala vitamínama 🙂, jinak jsem bayla tak schopná špinit týden před 😞... a říkala jsi to dr.? to není v pořádku, že tak špiníš 😞
verik2
27. únor 2014
@teok ,
@donia. děvčátka vy děti máte,víte že to jde a teok já posledně otehotnela po 3 měsících.B době kdy jsem s tím vůbec nepočítala a pak cumela jako puk na 2 čárky, pak další 3 testy pozitivní,nemohla jsem tomu věřit a teď už mám v sobě pěkně živýho spunta,kterej má už i žebra,coz jsem cumela 😃 půjde to,posílám tehu bacili,začíná pomalu jaro,tak se musí zadarit,hlavně na nic nemyslet
donia
27. únor 2014
@teok zrovna v lednu jsem mela preventivku, tak jsem mu rikala, ze od rijna se snazime a zatim nic a ze vzdy tyden pred spinim. Tak divne mu to ani neprislo, nijak to nekomentoval. A s tim, ze nam to zatim nejde, doporucil ten Nosifol a v dubnu at kdyztak prijdu. Ja se po druhem porodu zacala lecit na stitnou zlazu (snizena funkce), tak se bojim, aby to nejak nesouviselo, i kdyz vysledky mam ok. Tam jsem taky v prosinci byla a kontrolni vysledky z krve ok.
lenkasaf
27. únor 2014
@teok právě, to utěšování moc nepomáhá. To mi taky kámoška říká, neboj, to bude dobrý, až to přijde,tak to přijde a nemysli na to ... jenže ona to nezažívá, tak neví. My se tady podporujeme, protože víme o čem to je, ty nervy a neděje a mi to pomáhá se tady svěřit vám, protože víte z vlastní zkušenosti, jaké to je. 😞
maice
27. únor 2014
@lenkasaf Presne utecha a debilni fraze:"Nemyslu na to".Muze byt sice pravdiva,ale pro me neproveditelna...
teok
27. únor 2014
@lenkasaf jj, to chápu, ale snad se to zadaří každé z nás, nejlépe hned 😃... ale je fakt, že tady každá máme zkušenosti s čekáním, někdo míň a někdo bohužel víc 😞
@donia mě bylo porazen na to špinění kontryhelový čas a vitamín B. ale z něho ěm bolela hlava, tak jsem ho přestala brát 🙂, tak snad to je v pořádku, ale nevím no 😞, nevidím důvod proč by jsme měli špinit a jiné maminy to neznají 😞, já měla včera večer zimnici jako blázen 😞, fuuuj 😃
@verik2 nám se teouš povedl na podruhé, manžel mi totiž zapomněl říct, že se snažíme 😃, tak to šlo rychle a hlavně jsem v té době řešila konyzaci, tak sem měla jiné starosti, už jsem byla objednaná i do nemocnice a musela jsem to zrušit 😃
teok
27. únor 2014
@maice nikdo neví jak jak se cítíš 😞

Začni psát odpověď...

Odešli