• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@maice Přesně tak, pro mě taky. I když se snažím "zabavit" jinak, tak stejně to mám pořád v hlavě a myslím na to.
27. únor 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok taky zimnici? Ze uz by k nam doletly ty tehu bacily :grinning:
27. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia bylo by to krásné, ale já ji měla asi z injekce, jsem teprve 3DC, tak to je brzo :slight_smile:
27. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo tak to je jasný :grinning: to pak bylo prekvapko,když jsi měla v ruce pozitivní test :grinning: to jsi mě dostala...manžel mi zapoměl říct,že se snažíme :grinning: no kluk je i přes prášky,po 7 letech prostě selhali a Tynka.hned po vysazení,měsíc jsme si dávali pozor a další perioda a už jsem byla těhotná..when teď to nešlo a když jsem to chtěla odložit,abych rodila zase říjen,tak jsem zjistila,že už jsem těhotná :grinning: takže když jsem chtěla tak nic a když jsem chtěla počkat a otěhotnět v lednu,tak jsem otehotnela dřív...ale zase v srpnu konec mateřský,pak školka a v září můžu do práce,zda nějakou seženu
27. únor 2014 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo, tak to je u měn také velký strašák, práce :frowning2:, mě ten blb šel do insolvence, tak půjdu na pracák, sice bych tam už dělat nemohla, ale i tak mě sere :grinning:, no, snad se nám zadaří brzo už :slight_smile:
27. únor 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf No...presne a kdyz sportuju abych na to nemyslela...tak je to taky spatne...a ja zrovna nejsem hackovaci typ...
27. únor 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice háček by ti nepomohl tak jako tak, dělej to, co máš ráda a nepřepínej se u sportu :slight_smile:
27. únor 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a co treba skladani puzzle, to te nebavi? Ale nejake poradne velke, at to trva dlouho :grinning: Ja se tim treba strasne uklidnim, me to bavi, jen uz to neni kam davat. Tak mam smolika.
27. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia já dostala puzzle od manžečla, černobílá fotka, sem ho málem uškrtila :grinning:
27. únor 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok :grinning: ja zacla pred lety, kdy jsem kamaradce slozila cerno-bile puzzle, ktere ji ale vubec neslo a skladala bych stale. Jen ta prace s tim to pak podlepovat a ty velke obrazy fakt neni kam dat. Uz mame v obyvaku na nejvetsi stene puzzle stare mapy svety - 9.120 dilku. Je pro me vyzvou skladat i vetsi, ale to by muselo pak prijit do nejakeho salonu nebo tak, kde je hodne mista.
27. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mě teda tohle nebaví, já se zabavím pletením s papíru :slight_smile:, to bych mohla dělat furt, ale to puzzle mi nikdy nešlo, tak mi ani nepřirostlo k srdci :slight_smile:
27. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice No tak to já taky ne, začala jsem s přítelem běhat, aspoň něco, ale stejně ty myšlenky nezaženu. ::slight_smile:
27. únor 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Tak ja zavodne tancim...i to jsem omezila na naproste minimum...ja uz nevim co delat...nemate nekdo navod na hackovane hracky pro blbce?
27. únor 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice na MMb jich je hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice A nezkoušela jsi nějaké centrum asist.reprodukce ? Mi to doporučila kamarádka teď. Byla po operaci štítné žlázy, tak jí tam její doktor objednal ( http://eurofertil.cz/ ). Podstoupili všechna vyšetření oba dva, už měla termín na první inseminaci a bum, otěhotněla přirozenou cestou. Teď je v 5.měsíci a v červu se jí narodí Emička. Takže já jdu v dubnu na preventivku, tak se s doktorkou taky pobavím o možnostech co dál, nechci čekat nevím jak dlouho ještě až se mnou začnou něco dělat, už nejsem nejmladší a jedno dítě bych aspoň chtěla.
27. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Ja uz chodim do CARu k Apolinari...od ledna.Zatim hormonalni lecba a sledovani,jak reaguji....
27. únor 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Co je prosim mmb???
27. únor 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak tfuj tfuj tfuj máš tehu bacily poslany,snad vystačí :wink:
27. únor 2014 ve 12:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky mám doma všude puzzle a není místo kam to dávat :grinning:
27. únor 2014 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no prave, ten prostor :frowning2: to nejvetsi je v obyvaku a dalsich 5000 kousku je v kuchyni/jidelne a tim jsme skoncili. Ta mala 1500 ks jsou uz bohuzel ulozena ve sklepe :frowning2: A ja bych tak skladala. I kdyz je fakt, ze ted by mi to s tim kolenem stejne neslo. Klecel moc nejde, sedet na zemi bych u toho taky dlouho nevydrzela.
27. únor 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 děkuji, už od jiných maminek je mám zkované u vajíčka, tak uvidíme :slight_smile:
27. únor 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no ono neni tak dulezite ze prvni mimi slo dobre... nekdy se stane ze po porodu a po hormonalni smrsti nastane zmena a je problem v tu ranu...ja jsem se bala poprve jak to pujde po HA, ted jsem se bala jak to pujde po cisari a ted se zase bojim jak to pujde po zakroku. Znam dost lidi co jim slo prvni mimi naprosto v pohode a druhe ne a ne....
27. únor 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jeee to je skoda :unamused: tak drzim dal palce at se vybarvi a nebo at dorazi co nejdriv mrcha a muzes na dalsi kolo.
Ja kdyz jsem se ucila hackovat, tak jsem se to ucila pre youtub...neumela jsem udelat vubec nic a tak jsem tomu pak podlehla ze jsem si uhnala tezky zanet karpalnich tunelu, ze jsem s tim musela seknout protoze mi hrozila operace...ted jsem se vratila k peceni, ale to byla fyzicky narocne a byla jsem z toho unavena a proste ted to nejde. No a ted se tesim, ze je krasne, ze tak za 14dni vytahnu brusle q budu chodit bruslit. Koupila jsem si je vloni a moc me to chytlo, tak jeem pak chodila skoro kazdy den.
27. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia že jo taky bych furt skládala,je to jak droga...i když teď 2 děti na krku a 3 na cestě,už to nejde :grinning:
27. únor 2014 v 15:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já neznám nikoho,vždy další donosilu,musia myslet pozitivně,jinak se z toho zblaznis :frowning2: vím,je to těžké,ale jsou i případy s dobrým koncem....zrovna jsem četla,že po zamlklim potratu za 3 měsíce zase otehotnela a už má doma půl ročního prcka a těch případů je víc....bohudik
27. únor 2014 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ženy, maminky... mohla bych se k Vám přidat? V listopadu jsme s manželem chtěli nechat miminku volnou cestu a tak jsem si nechala preventivně udělat testy na štítnou žlázu a blbý :frowning2: takže prášky a 3 měsíce čekání a ted už máme od doktorky povolenku :D Jinak ty tři měsíce byli dlouhé.... Ale moc mi pomohlo, že jsem dělala věci, co se v těhotenství nesmí - přihlásila jsem se na 3 měsíční kurz takového cvičení, jedla sem tam tatarák a sushi :D a moc mi to psychologicky pomohlo... tak pokud jste nedočkavé tak doporučuji nalézt takovou aktivitu, co Vás bude bavit a jako těhulky si ji budete muset odpustit - ideálně nějak časově danou! mě to celkem pomohlo... i když ono takové čekání na snažení je uplně jiné než když to nejde a nejde....
27. únor 2014 v 15:38  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak abych se malinko představila .. .je mi 24, jsem vdaná krátce, ale s manželem jsme spolu 4 roky, jinak letos snad zdárně dokončím školu - diplomka fuuuj blééééé :frowning2: Jinak pomáhám manželovi s malou firmičkou, má to tu někdo obdobně nebo jste už všechny maminy?
27. únor 2014 v 15:42  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a to hlavní miluju sladkéééé :D
27. únor 2014 v 15:43  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa jj poznáme podle nicku :grinning: :grinning: :grinning: no mě je 29 mám 2 děti a 3 už teda čekám..i když snažili jsme se už od zářía v prosinci mě doktor na gynde řekl,že jsem neplodna.qqz dlouhodobeho kojení 23 měsíců jsem měla rozhazene hormony,musela každý měsíc na vyvolavacku....no v prosinci spineni a pak jsem si řekla,že udělám test a v lednu zajdu na gyndu pro vyvolavacku a prášky na zastavení laktace....ovšem jaké bylo překvapení,když jsem po 3 měsících snažení cumela na pozitivní test :grinning: tak mám ale rizikové díky myomu,tak jsem se divila,že jsem těhotná a i doktoři na mě koukají jak na exota :grinning: jinak posílám tehu bacili a ať se brzy zadari....jinak já se snad letos vdavat budu.Už přece jen čekáme 3 dítě,máme na čase asi už :grinning:jinak sladké moc nejim,čokoládu už vůbec :grinning: já radci ovoce a zeleninu....jelikož jsme v rodině všichni prostorove vyrazni,tak se musím krotit.Teď se mi daří i hubnout z čehož doktoři radost nemají...nevím kdo vymyslel,že se v těhotenství musí nabirat....kluka +14 kilo a holka -3 kila :grinning: a i tak měla v 38 tt 3120 gramů :grinning:
27. únor 2014 v 17:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja taky miluji ovoce a zeleninu, maso jen tak jednou tydne... Ale proste zakusek si tak 3 tydne dat musím... Jinak čokoládu výhradně horkou vlastní výroby :slight_smile:) jinak to tvé početí je uzasnej zázrak! :slight_smile:
27. únor 2014 v 18:14  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek