• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Jo a chci se zeptat, co znamenají všechny ty zkratky :slight_smile:
27. únor 2014 v 18:29  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Ahoj a vitej. S tou stitnou zlazou, kdyz mas po prascich srovnane hormony stitne zlazy, tak se tedy muzete snazit, jo? Chapu to spravne? Ja totiz beru prasky na snizenou funkci uz 5 let, hodnoty vzdy v norme, takze davkovani mam porad stejne. Ted je tim, ze nam nejde zatim otehotnet, premyslim zda by to s tim mohlo souviset. Ale myslim si, ze kdyz ted diky praskum funguje jak ma, tak by to nemelo byt na potiz.
27. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hele, ty jsi na konci mela s holkou o 3 kila mene? Jak se to dela prosim te, to bych taky potrebovala. Me po kazdem diteti par kg zustalo, tak ze bych to ted tim tretim vsechno shodila :grinning:
27. únor 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takový krásný test jsem ještě nikdy nemela. Poprvé testovací čárka silnější než kontrolní :wink: jsem sice ko zeslužební cesty a miláček přijde až před půlnoci :wink: ale já si na něj počkám
27. únor 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monikaklosova no slava, ovu je tady :grinning: Neboj, kdyz je carka na testu, tak ovu ma prijit, takze tuleni, se pise, ma byt za 24 hod. max za 48 hod. Tak to date, to mate cas.
27. únor 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak to je krása, gratuluji a příjemné snažení :slight_smile:
27. únor 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ji dneska tam posleme první várku :slight_smile: konečně jsem se dočkala :slight_smile:
@teok posnazime a pak budu vyčkávat :slight_smile: mimo to mám zítra plodný den i podle jonasovy metody. Ne že bych tomu věřila ale ještě před 2 měsíci to vychazelo na termín MS a jak se to hezky posunulo :slight_smile: tak třeba .....
27. únor 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jee, to mas dobry. Ja na to taky narazila v jedne diskuzi a rikala jsem zrovna, ze nejblizsi mesice mi to vychazi na MS nebo tesne kolem. Tak doufam, ze to nebudu potrebovat, tak dlouho cekat nez mi to vyjde jindy a ze se nam zadari i tak.
27. únor 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no a nebo se ti cyklus posune :slight_smile: taky jsem mela minulé 35DC a teď ovu až 20 DC a vyšlo to :slight_smile: :slight_smile:. Tak uvidíme na tehu test za 14 dni .....
27. únor 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova to jsme dnes řešily, že to je pěkný podvod, já to mám uplně jinak a koukala jsem na tea a ten také nevycházel :slight_smile:, ale bylo by to fajné, já jsem dnes 3DPO už :slight_smile:, graf vyznačil ovu, tak já už jen čekám :grinning:, ještě zítra dám džusík a mám splněno :grinning:
27. únor 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já tomu taky nevěřím :slight_smile: když to má vyjít tak to vyjde. Jen by to byla zajímavá shoda, spíše i v tom ze se mi jinak pravidelný cyklus rozhodli a ovu na den přesně ( nejspíš) bude :slight_smile:
27. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova hlavně, že ovu je a hlavně je krásně vidět -), teď ať už se snaží vevnitř :slight_smile:, vy jste udělali už hodně a uděláte :wink:
27. únor 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky - já to taky přestávám chápat dnes 28 DC - to bych to skoro měla dostat... a ovu test konečně ukazuje i druhou čárku - sice je slabší než testovací.. ale je tam krásně vidět! TAk jsem z toho jelen :slight_smile:

@cokoladaaa vítej :slight_smile: mne je 28 a taky píšu diplomku :grinning: a doufám, že to v červnu ukončím to trápení. Už jsem si vypatlala tolik dovolený v práci, že se mi chce brečet :slight_smile: DC - je den cyklu 1.den cyklu je den, kdy to dostatneš a DPO jsou dny po ovulaci :slight_smile:
27. únor 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa není :grinning: máme to v rodině,máme delohu zahnutou dozadu a tudis děložní hrdlo je dopředu,jde to vše rovnou...u kluka mé po 7 letech selhala antikoncepce, teda 1 prášek jsem zapomněla a u dcery jsme po vysazení nechali proběhnout 1 cyklus a další jsem otehotnela :grinning: jen teď to je něco,ale my jsme prostě chytlavy :grinning:
27. únor 2014 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova táák ten je! :slight_smile: já mám cca čárky jako Ty ten 15 dc... tak nevím
27. únor 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nevím,jen do 5 měsíce jsem blila kudy chodila a zhubla 7 kilo a pak do porodu nabrala jen 4 z čehož poslední měsíc ani prd...a šla jsem domů o 10 kilo lehčí než před otehotnenim :grinning:
27. únor 2014 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova co je to janosova metoda?To slyším prvně i když na mě by nesedela,ovulku mám posunutou buď při mesickach a nebo hned po nich :grinning: ale čárka je krásná,příjemné snažení a hbyte spermie,at dorazí tam kam mají :wink:
27. únor 2014 v 19:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa můžeš mít ovulku souplou,já s dcerou otehotnela přes menzes,den před.ni.jsme na to skočili,prostě.jsme chtěli a já to pak dostala a 2 dny na to otehotnela a 2 x jsem otehotnela 3-4 dny hned po skončení menzes.Není to nic divného,jen některé a znám jich dost mají ovulaci prostě souplou :grinning:
27. únor 2014 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a menses si měla klasicky silný ?
27. únor 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 at je ovu klidně šouplá :grinning: to je mi jedno!!!
27. únor 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok přesně tak my uděláme co půjde a pak už to necháme na přírodě. Snad si nějaká mrstna mrska najde tu správnou cestu :slight_smile:
@jaropa testuj dal :slight_smile:. Já dva dny zpět mela skoro bílo a dneska nabehla a jsem 19 DC :slight_smile:
@verik2 je to výpočet plodneho dne podle hvězd a data tvého narození... Když to zadas na metu vyskočí ti tabulka na výpočet :slight_smile:
27. únor 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova tak podle jonášovi jsem to měla nejvyšší pravděpodobnost počít 25.2. a to jsem netestovala .... :grinning: super :grinning:

zkusím test i zítra, bud to slábne z přechozích dnů (třeba z tho 25. ) anebo to přijde.

Poznáte holky, který vaječník zrovna pouští vajíčka? Já bych si myslela, že jsem měla mít ted pravý, ale píchá mne šíleně v levým, už asi dvě hodky - to asi přijde bzro MS (takové příznky mívám)
27. únor 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa tak uvidis :slight_smile:. Stejne musíme jen čekat a doufat ze to vyjde :slight_smile:
27. únor 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahoj:slight_smile: no já taky beru hormony na sníženou funkci, a testy se mi už konečně srovnaly, ale když jsem endokrinologovi řekla, že chci otěhotnět, ještě mi trošku přidal - v těhotenství se musí to dávkování zvýšit, tak je dobrý, když je to hned od začátku. a pak jsem dostala instrukce, že jakmile bude pozitivní test, hned si je mám ještě navýšit sama a objednat se. Ono můžeš mít testy v rozmezí, ale jestli je to na ty horní hranici, pro tebe to stačí, ale na otěhotnení to nemusí být dostatečný. Jestli s tím budeš mít delší dobu problém, zašla bych si na kontrolu, ale lékaři bych hned řekla že se snažím:slight_smile:
27. únor 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova čekám pořád na ty Tvoje teploty v tomhle měsíci .-) kdy se pozná ovu - že to stoupne ?
27. únor 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa ovu poznas v grafu, ze ti teplota stoupne a musi se mnimalne 3dny drzet nahore :slight_smile:. Az budu na pc, tak hodim svuj.
27. únor 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa v teplotách se moc nevyznam spise jen tak obecně :slight_smile: myslím že ovu by měla být posledni den nízkých teplot a po ovu. By měly stoupat a držet se nahoře. Každopádně já měla zatím porad rozmezí 36,4 -36,6a dneska stoupla na 36,9 tak sama nevím :D
27. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa ahoj:slight_smile: no já to měla úplně stejný..taky jsme si řekli, že vysadíme HAK a uvidíme co se stane..ale se ŠŽ se léčím už asi 2 roky, tak jsem zrovna byla na odběrech a ty nebyly nic moc. a dnes mi právě volal lékař, že ještě trošku navýšit, ale už by to mělo být dobrý...takže se můžem začít snažit:slight_smile:)) já měla takovou radost:slight_smile:)) takže vím přesně, jak ti asi ty 3 měsíce bylo, ale taky jsem se snažila si užít co nejvíc toho, co za chvilku snad nebudu moct:slight_smile:))
27. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jak jsem si koupila ten teploměr jooo, tak jsem měrila a měla jsem 36.2, 36.2 a od včera mám 36.5, dnes 36.5, ale to si ted jen tak zkouším jak to měření dodržím :grinning: nic moc po ránu :grinning:
27. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek