• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia ahoj přesně tak mi to doktorka vysvětlila, i s tím ze jakmile Příp. Otěhotnim tak mi hned zvýší dávku a pošle ma endikronologii, pác ja to měla vychýlene jen trosku...
27. únor 2014 ve 20:25  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo takhle, tak to jo :slight_smile: uvidíme tedy, já mám jít zítra na gyndu, tak snad to nedostanu :slight_smile:
27. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa diky za vysvětlení :slight_smile: ja půjdu asi az v záři ke státnícim pac mám jen 16 stran diplomky a samozřejmě nestíhám :frowning2: ačkoliv času bych na to měla dost...
27. únor 2014 ve 20:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem dneska tedy 21 DC ... A za týden bych to měla dostat, tak uvidíme.,.
27. únor 2014 ve 20:31  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa to stihneš, já jich mám 25 :grinning: budeš mít zkažený léto, protože budeš myslet na státnice :-/ pojd do toho pěkně se mnou :grinning: já bych to měla dostat zítra, ale dnes mi ovul test ukázal 2 čárky.. tak Ti nevím, jak to bude tento měsíc, v prosinci jsem to dostala až 50DC, jsem nějaká rozházená :grinning:
27. únor 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa tady je :slight_smile:
27. únor 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to je jasné pozitivní myšlení je základ...jen prostě píšu, že to není nikdy jisté že to půjde když to šlo poprvé...nikdy člověk neví co se tam mohlo při prvním porodu "podělat" či co mohla způsobit hormonální vlna...
27. únor 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No to je krásný ukázkový testík!!! Tak nech tulení na zítra, ovulka bude stejně s největší pravděpodobností zítra :wink: a nebudeš muset čekat až do půlnoci. :slight_smile:
27. únor 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, dneska jsem měla mokro na kalhotkách jak když jsem to mívala před plodným hlenem...myslíte, že je možné, že bych měla ovulku hned takhle po zákroku? Jsem dneska vlastně 15den po zákroku...
27. únor 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa jak jsem otehotnela s Tynkou tak jsem tekla dost,ale 3 dny a pak jak když utne a konec.Měla jsem je o 2 dny kratší
27. únor 2014 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa no hlavní je aby byla,bez ní se neotehotni
27. únor 2014 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin zkus test :slight_smile:
27. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no podle ní jsem měla plodný den 30.11 to mi akorát menzes skoncila a otehotnela jsem 5 dni po tom :grinning:
27. únor 2014 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa
@monikaklosova. při ovulaci teplota stoupne o 0,3-0,5 stupňů,ale její zvýšení je zpětně,tak když teplota vyletí,tak s největší pravděpodobností pre 2 dny k ovulaci došlo.
27. únor 2014 ve 21:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no vzhledem k tomy,že jsi nebyla těhotná dlouho a vajecniky furt fungovali,přestanou až kolem 12 tt,kdy hormony dělá placenta,tak to možné je :grinning: buď ráda aspoň víš,že je vše v pořádku a ovulace se obnovila
27. únor 2014 ve 21:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dámy, podle Jonášovi metody mi to vychází na 11.3., 14DC, což mi předtím vůbec nesedělo, jak se mi to teď ale posunulo... tak doufám :grinning:

Jinak @cokoladaaa ahoj :slight_smile: Já mám 26, vdaná skoro dva roky, s manželem skoro 8 let a snažíme se o první. Školu naštěstí za sebou, dělala jsem výšku dálkově a už pár let tvrdě makám v kanceláři jako účetní :grinning:
27. únor 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak holky cvičite? Ja chodím par let na pilates a ted asi pul roku na yogu ... A říká se, ze to pry taky pomáhá :slight_smile:
27. únor 2014 ve 22:25  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa a málem jsem zapomněla... myslím že tvůj nick patří mě, protože neznám nikoho kdo sní více čokolády než já :grinning:
27. únor 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa na cvičení mě nikdo v životě dobrovolně nedostane :grinning:
27. únor 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jak to? To je jen o tom nalézt, co cloveka baví a pak uz je to jako droga :slight_smile:
27. únor 2014 ve 22:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Já mám jako drogu čokoládu a na cvičení jsem líná :grinning:
27. únor 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky váhám, zda začít s tím clostilem nebo ještě měsíc počkat a zkusit to bez pomoci.
27. únor 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a jak dlouho se snažíte? Od toho prosince ?
27. únor 2014 ve 22:46  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....me je taaaak smutno.Nejak to na me dolehlo a pul dne jsem probrecela :cry:
27. únor 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no zítra bych musela čekat taky až do půlnoci :wink: zkusíme dnes a když budou síly skocime na to i zítra :wink:
27. únor 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa teprve jsme začali teď v lednu, ale nepodařilo se a mrcha až za 55 dní, takže zabité dva měsíce :grinning:
27. únor 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a zkoušela si třeba ten kotryhelovy Čajik na srovnání cyklu ? Ja osobne beru prášky az kdyz opravdu neni jina možnost ...
27. únor 2014 ve 23:18  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jejda,hlavu vzhůru...... té to nějak vzalo?A jak to? Miminko bude vědět kdy přijít a věř mi,že se vybere dobu až to hodis za hlavu a nebudeš to vůbec,ale fakt vůbec čekat. Jako já teď v prosinci jsem se na to vyprdla a pak cumela.... chce to na to zapomenout i sebe mensi myšlenka způsobí,že to nepůjde... kolegyně z práce s manželem se domluvili,otevřeli si víno,trošku se navali a pak supky hupkt do postele a zadarilo se u Mikiho hned u Matese musela na vyvolavacku a hned po ní otehotnela.Už to zkrátka po ní nedostala :grinning: ale fakt se na to myslet nesmí.Je to těžký,ale pravdivý..... vím o čem mluvím
28. únor 2014 v 06:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ty jis čokoládu i za mě :grinning: si dám 1 trojuhelnicek a na půl roku mám vystaráno a nic do ně nedostanes :grinning: včera jsem si dala rajcatka.... a jak to děláš,že projdes dverma?Já teda 2 měsíce čokoládu jedla při kojení s Patrikem a za ty 2 měsíce po ní nabrala asi 14 kilo! :frowning2: u Tynky to naštěstí nebylo.A do teď mě to štve....5 kilo mám dole,ale zbytek se drží a nepustí....todle je fakt nespravedlivý....jinak znám holku, kterej říkali tatranka,ta je jedla furt,několikrát za den tatranku..... todle nechápu.... no nic k snídani se tam na mě chechta pomeo :grinning:
28. únor 2014 v 06:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já jsem to počítala, minulý rok jsem snědla asi 20 kilo čokolády :grinning:
@cokoladaaa čaj jsem nezkoušela, první dva cykly v pohodě to až teď taková pohroma :grinning:
28. únor 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek