• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

23. března 2017 
@ivet1987 a nebyla si třeba ve stresu? Ja to mám celkem pravidelný uz asi od 14 a kolem svatby jsem měla taky zpoždění, jak blaaazen ... Pry je to úplne normální. :slight_smile:
28. únor 2014 v 08:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no testovat se mi nechce...tulit se stejne nemuzeme, tak bych zbytecne vyhodila testik. Jen me to zajima ciste teoreticky zda je to vubec mozne....
28. únor 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ajo, vy vlastně nemůžete :frowning2:, tak s tímto asi nepomůžu, já nějak nepozoruji nikdy výtok :frowning2:
28. únor 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no uvidim...jen je to zatim ridky vytok...ten jsem mivala tak 2dny pak prisel hustej bilkovej a pak zase ridkej plodnej a za 2 dny byla ovulka...uvidim jak se to bude klubat dal...
28. únor 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice jak pak to? Hlavu vzhuru, vse bude dobre a taky se brzy dockas uvidis :wink:
28. únor 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tyyy jo tolik cokolady nesnim za cely zivot! Jestli snim za tok 2 tabulky cokolady tak to je moc. Cokoladu totiz nemam rada, jen vyjmecne fakt nejakou dobrou...treba gejsu :grinning:
28. únor 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Nebudu ti psat, ze to bude dobry, protoze slova utechy se hledaji jen tezko. To vis, kazda si tim stejne psychicky nakonec musime projit sama. Jen chci abys vedela, ze na to nejsi sama, je nas tu vetsina takovych co cekame a cekame. Takze se tu klidne vypovidej, nam to nevadi a treba se ti tim alespon trosku ulevi. Pockej, za par dni si tu budeme vzajemne stezovat dalsi co cekame zda MS prijde nebo ne.
28. únor 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok jj my musime jeste 4 tydny na tuleni pockat a pak jeste jeden cyklus na snazeni na ostro :unamused:
28. únor 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to uteče, neboj a třeba ani ten jeden cyklus nestihnete jak budete na sebe natěšení :slight_smile:
28. únor 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova aha...tak to bylo lepsi vcera spermonici si pockaji na dnesni vajicko :wink:
28. únor 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jooo to je pravda...natesena jsem uz ted. Ale ten jeden cyklus bych chtela nechat po sestinedeli probehnout aby jsme se neunahlili. Doktorka rikala, ze kdyz se otehotni moc brzy, tak je zvysene riziko potratu. Vim co doktor to nazor, ale proste takova jistota, ze jsem to nijak neuspisila...
28. únor 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jasan, to chápu, ayle povíme si potom, hupsnete na sebe a jak budou spermošky zmatené, tak skočí na vajíčko a bude zaděláno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau dámy,prdim na clostil ,možná až příští měsíc začnu. takové miminko na jaro je super :grinning:
Je na prášky ještě brzo, snažili jsme se jen jeden měsíc :grinning:
28. únor 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 to je stejne zvlastni, ze po prvnim mesici ti hned chce nasadit nejake prasky?
28. únor 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@donia Dekuju holky...jste strasne prima. Dnes uz je trochu lip...uz jen aby alespon mrcha dosla! :grinning:
28. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se ještě zeptat? Mate doma nektera kočičku? Mám totiž obavy, jak to pak bude fungovat - kočka a miminko... To ze bych ji dala pryč nepřichází v úvahu! Je samozřejmě očkována, pravidelne odcervovana, a ven chodi jen k nám na zahradu na pul hodky denne... Spis než z nemoci mám strach ze zalehnuti a podobne... Protože se mi rada leha na břicho i hrudník... Je to hrozny mazel..
28. únor 2014 v 09:44  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teda to bych fakt neprošla dverma :grinning: jak muzea sníst 20 kilo čokolády?tAto já nasnedla za 29 let,ani jako malá jsem ji nejedla
28. únor 2014 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 když sežereš denně celou tabulku tak se to naskládá :grinning: já jsem krásná, já mám 57 kg :grinning:
28. únor 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cokoladaaa no známá doma kočku a dítě má a ta kočka the její holce skoro vyskrabla oko,naštěstí teda vidí,ale musela s tím na operaci a zalehnutu je dost časté.Já bych zvířata a děti neměla dohromady,kočky máme venku a morce je v kleci,dítěti neublíží
28. únor 2014 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 nechápu to,máš rychlí spalování,já mám bohužel z rodiny sklony k obezitě :frowning2: sestry nemají dítě a mají váhu jako já když jsem po 3 těhotná,docela se držím,jinak bych měla přes metrák,máma v mém věku měla 120 kilo! teď má 150 a váha jí jde rapidně nahoru její blbostí,naji se a jde spát.Já před spaním nejim :grinning:
28. únor 2014 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak ja počítám s tím, ze nesmí byt sami pohromadě... Spis mi jde o to jestli nemáte nektera vlastní zkušenost a třeba nejaky tipy...
28. únor 2014 v 10:06  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak jsem na tom ted jako ty minuly tyden. Na vikend mi prijedou tchanovci s detmi. Jako mymi detmi :grinning: Maji je ted u sebe na jarni prazdniny a dnes je privezou a pobudou do nedele. Tak jsem zacala pect, malej miluje Himalaje, tak mu je delam a s jidlem to mam jednodussi, vzdy chteji langose, tak testo uz jsem zadelala vcera. Jeste jsem chtela zkusit rohlicky s cokoladou z listoveho testo, pry to delal Hruska, ja tohle zrovna nevidela, ale mamka to predevcirem delala a moc dobre. Tak to jeste jako bonus, malej miluje crosanty s cokoladou, tak to je skoro stejny a rychly.
28. únor 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no doufám, že ne, to by pak bylo vánoční miminko :slight_smile: a abych řekla pravdu, raději bych si vánoce užila s pupíkem než v porodnici :slight_smile:
28. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to je dobře, že je líp. Můžeš se na nás se vším obrátit :wink:
28. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jééé, tak to potěž boty jak se říká... tak pevné nervy :wink:
28. únor 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jasančka, také to tak beru, tak to musí vyjít tento měsíc :grinning:
28. únor 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jasně, ty si užiješ Vánoce už s prďouskem doma :wink:
28. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo doufám že čekají nebo se zrovna moje vajičko s nějakým spermíkem začíná kamaradit :grinning: :grinning: kééééžby ...... tak budeme čekat ;)
28. únor 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova určitě si povídají a domlouvají se na taktice :grinning:
28. únor 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin :grinning: to bych jim teda radila .....
28. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek