• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@lupinpupin kéž by :slight_smile:
28. únor 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nemááám rád šmouly (grafy) :grinning: to znamená, že Ti šla nahoru a nahoru a při poklesu byla ovu?
28. únor 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa po menzes je teplota nízká tak 2 dny po ovulaci stoupá a drží se a těsně před menzes,někomu hodiny mě třeba 2 dny před ní zase klesla.
28. únor 2014 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jsem zvědavá co vymyslí :slight_smile:
28. únor 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa takhle, většina žen má už při MS nízké teploty, nevím proč já ne :grinning:, ale pak před ovu je hodně moc pokles a jde to nahoru a v tom poklesu je ovu :slight_smile:... proto to poznáš zpětně v grafu :slight_smile:
28. únor 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@teok
holky, musíte být matematický genius, tohle asi nepoberu :grinning: :grinning: jsem na to lenivá - dneska žádný buňky..

Přišla jsem z gyndy a doktor říkal, že moje sliznice není žádná hitparáda :slight_smile: a rozházeny cykly taky nic moc.. pak dělal ultrazvuk a řiká "vy jste po císaři?" - prej tam mám nějakou jizvu... nechápu - děti nemám. A skončil to endyometriozou.. V lékarně jsem si vyzvedla proveru a budu baštit, aby se mi upravil aspon cyklus..
28. únor 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa +++ENDOMETROZU
28. únor 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 takže když když byla teplota 36.2, 36.1 a pak stoupla na 3 dny na 36.5 a pak zas klesla na 36.4 - tak by se dalo říci, že ovu byla ten druhý den s hodnotou 36.1?
28. únor 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa podle mě při 36,2 jak teplota vyletí,tak je 2 dny po ovulaci.q.i když těžko říct,tady je Muj tehotensky graf,ovulace byla při nízkých teplotách,při menzes teplotu nevěřím a když jsem měla pozitivní test tak jsem pak už přestala měřit :grinning:
28. únor 2014 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak já jsem asi 8 DC a furt krvácím... ach jo, ani k doktorovi jít nemůžu... no jestli to do středy nepřejde budu asi muset na nějakou zastavovačku :( všem Vám přeju ať se Vám daří líp než mě, a maice Vydrž, my to zvládneme všechny.
28. únor 2014 v 16:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dnes viděla na utz pidi dutinku :grinning: a v pondělí frčím na hematologii...
28. únor 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes přišla má o pět let mladší kamarádka, že je ve druhém měsíci...asi mě chtějí zničit :(
28. únor 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 to je co to vidět :grinning: jakej mimozemstan je to,ale ve 12 tt už je to člověk :grinning: já už viděla i žebra :wink:
28. únor 2014 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mojí o rok mladší tetě se dnes narodila moje sestřenice :grinning:
28. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 koukám že máš rozvětvenou rodinku jak já - já mám ted 3 letýho brášku, tak doufám, že jestli budu mít někdy dceru, že se do sebe nezamilujou :grinning: bráškovo maminka je moje bývalá spolužačka :grinning: :grinning: ještě ted se tomu musím smát :grinning:
28. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to je něco ten Tvůj graf - podle ultrazvuku se to dost šouplo???? :grinning: neuvěřitelný ukaz..
28. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 budu čekat na MS a začnu měřit od začátku :slight_smile: a pak mi poradíte, vid :slight_smile:
28. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoji koukam ze tu pisete jak mourovate :grinning: jen tak pro zajimavost, vidite tam neco ?
28. únor 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja totiz tez je to mamatest delany vcera. Ale nechapu nic. 19.2 jsem dostala ms do 21. Jsem mela duchy na testu oak zmizly. Pak bylo mazleni ted 24.2 a vcera a dnes spineni tak proto jsem vcera delala ten test a tam toho.... ja to nechapu proc mi to ty duchy dela :frowning2:
28. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 bylo to krásné... i když to bylo takové nic, tak to byl snad nejkrásnější moment...teď už jen aby se to udrželo a dopadlo to dobře
28. únor 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa no byl desnej,ale fakt to je on a to jsem měřila ráno vždy ve stejnou dobu.A až pak šla na záchod,fakt pecka :grinning:
28. únor 2014 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 já vidím pidi ducha :grinning: takového jsem taky měla :grinning:
28. únor 2014 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 není nic krásnějšího a zázračného než těhotenství,jak to mimi za 14 dní vyroste a pak za měsíc.....a co teprve porod nic emotivnejsiho než držet ten poklad v ruce,vidíš to stvoření,co tě kopalo a vzniklo,bolesti zapomenuty a ty kojila a kojis :grinning: fakt nádhera,jen škoda,že to mimo tak rychle roste :frowning2:
28. únor 2014 ve 21:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Z toho si vubec nic nedelej, mne minuly tyden kamaradka prisla, ze ji mama otehotnela ve 45 a je v rukou psychologa, nevi co s tim ditetem bude delat a pak dalsi kamaradka, ktere je 23 nema skolu, nikdy nepracovala a po diteti taky vubec netouzi:slight_smile:)) Myslim, ze takove veci se deji a dely vzdy, jen sme tomu drive vubec nevenovaly pozornost. Jinak mne IUI nevyslo a tento mesic nechame odpocinout a pristi jdu do IVF...uz mi asi nic jineho nezbyva...
28. únor 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Ja uz o tom taky uvazuji...brala bych jakoukoli cestu...
28. únor 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 dekuji ale ja takove duchy tenhle mesic mam po 6asi, akorat ted byla asi 7 dni pauza v tom ms - duchove zmizelipak 3den po ms prislo spineni dva dny a s tim tento duch. Je to vubec mozne ?
28. únor 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 no divný a nemáš cystu na vaječníků a nebo nasazenou hormonální léčbu...co vím tak cysta či hormony můžou udělat falešně pozitivní test
28. únor 2014 ve 22:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam za sebou hodne testu a vzdy byly snehobile.. :-/
28. únor 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks teda z těch zkratek jsem úplně blbec,jen ta poslední je asi zkratka umělého oplodnění nebo co?No možnost to je a pokud vyjde,budeš mít svého potomka,lepší než adopce....jinak lidi co děti nechtějí a nestaraji se rodí furt a ty co by dali nevím co za dítě,mají zázemí,pohodu tak ne a ne se zadarit...bohužel v dnešní době je málo ženských co otehotni hned...je to Muj případ,já věřím tomu,že kdyby jsme si vymenili delohu,tak stejně otehotnim.....fakt mě stačí málo...tydle mi psala holka,že má myom a nemůže rok otěhotnět a jak se mi to povedlo i s nepravidelnou menstuaci....sama nevím,ale věř my kdyby to šlo delohu vymenim...je to nespravedlive,ale furt. ještě možnost máš a ta se určitě ujme,budu v to s tebou doufat,naděje umírá posledn.....
28. únor 2014 ve 23:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek