Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
teok
28. únor 2014
@lupinpupin kéž by 🙂
jaropa
28. únor 2014
@teok nemááám rád šmouly (grafy) 😃 to znamená, že Ti šla nahoru a nahoru a při poklesu byla ovu?
verik2
28. únor 2014
@jaropa po menzes je teplota nízká tak 2 dny po ovulaci stoupá a drží se a těsně před menzes,někomu hodiny mě třeba 2 dny před ní zase klesla.
lupinpupin
28. únor 2014
@monikaklosova jsem zvědavá co vymyslí 🙂
teok
28. únor 2014
@jaropa takhle, většina žen má už při MS nízké teploty, nevím proč já ne 😃, ale pak před ovu je hodně moc pokles a jde to nahoru a v tom poklesu je ovu 🙂... proto to poznáš zpětně v grafu 🙂
jaropa
28. únor 2014
@verik2
@teok
holky, musíte být matematický genius, tohle asi nepoberu 😃 😃 jsem na to lenivá - dneska žádný buňky..

Přišla jsem z gyndy a doktor říkal, že moje sliznice není žádná hitparáda 🙂 a rozházeny cykly taky nic moc.. pak dělal ultrazvuk a řiká "vy jste po císaři?" - prej tam mám nějakou jizvu... nechápu - děti nemám. A skončil to endyometriozou.. V lékarně jsem si vyzvedla proveru a budu baštit, aby se mi upravil aspon cyklus..
jaropa
28. únor 2014
@jaropa +++ENDOMETROZU
jaropa
28. únor 2014
@verik2 takže když když byla teplota 36.2, 36.1 a pak stoupla na 3 dny na 36.5 a pak zas klesla na 36.4 - tak by se dalo říci, že ovu byla ten druhý den s hodnotou 36.1?
verik2
28. únor 2014
@jaropa podle mě při 36,2 jak teplota vyletí,tak je 2 dny po ovulaci.q.i když těžko říct,tady je Muj tehotensky graf,ovulace byla při nízkých teplotách,při menzes teplotu nevěřím a když jsem měla pozitivní test tak jsem pak už přestala měřit 😃
jezura777
28. únor 2014
Ahoj Holky tak já jsem asi 8 DC a furt krvácím... ach jo, ani k doktorovi jít nemůžu... no jestli to do středy nepřejde budu asi muset na nějakou zastavovačku 😞 všem Vám přeju ať se Vám daří líp než mě, a maice Vydrž, my to zvládneme všechny.
kristynaa2
28. únor 2014
Holky, já dnes viděla na utz pidi dutinku 😃 a v pondělí frčím na hematologii...
maice
28. únor 2014
Tak dnes přišla má o pět let mladší kamarádka, že je ve druhém měsíci...asi mě chtějí zničit 😞
verik2
28. únor 2014
@kristynaa2 to je co to vidět 😃 jakej mimozemstan je to,ale ve 12 tt už je to člověk 😃 já už viděla i žebra 😉
ivet1987
28. únor 2014
Tak mojí o rok mladší tetě se dnes narodila moje sestřenice 😃
jaropa
28. únor 2014
@ivet1987 koukám že máš rozvětvenou rodinku jak já - já mám ted 3 letýho brášku, tak doufám, že jestli budu mít někdy dceru, že se do sebe nezamilujou 😃 bráškovo maminka je moje bývalá spolužačka 😃 😃 ještě ted se tomu musím smát 😃
jaropa
28. únor 2014
@verik2 to je něco ten Tvůj graf - podle ultrazvuku se to dost šouplo???? 😃 neuvěřitelný ukaz..
jaropa
28. únor 2014
@verik2 budu čekat na MS a začnu měřit od začátku 🙂 a pak mi poradíte, vid 🙂
smouliiinka2
28. únor 2014
Ahoji koukam ze tu pisete jak mourovate 😃 jen tak pro zajimavost, vidite tam neco ?
teok
28. únor 2014
@smouliiinka2 jo 🙂
smouliiinka2
28. únor 2014
Ja totiz tez je to mamatest delany vcera. Ale nechapu nic. 19.2 jsem dostala ms do 21. Jsem mela duchy na testu oak zmizly. Pak bylo mazleni ted 24.2 a vcera a dnes spineni tak proto jsem vcera delala ten test a tam toho.... ja to nechapu proc mi to ty duchy dela 😞
kristynaa2
28. únor 2014
@verik2 bylo to krásné... i když to bylo takové nic, tak to byl snad nejkrásnější moment...teď už jen aby se to udrželo a dopadlo to dobře
verik2
28. únor 2014
@jaropa no byl desnej,ale fakt to je on a to jsem měřila ráno vždy ve stejnou dobu.A až pak šla na záchod,fakt pecka 😃
verik2
28. únor 2014
@smouliiinka2 já vidím pidi ducha 😃 takového jsem taky měla 😃
verik2
28. únor 2014
@kristynaa2 není nic krásnějšího a zázračného než těhotenství,jak to mimi za 14 dní vyroste a pak za měsíc.....a co teprve porod nic emotivnejsiho než držet ten poklad v ruce,vidíš to stvoření,co tě kopalo a vzniklo,bolesti zapomenuty a ty kojila a kojis 😃 fakt nádhera,jen škoda,že to mimo tak rychle roste 😞
eviks
28. únor 2014
@maice Z toho si vubec nic nedelej, mne minuly tyden kamaradka prisla, ze ji mama otehotnela ve 45 a je v rukou psychologa, nevi co s tim ditetem bude delat a pak dalsi kamaradka, ktere je 23 nema skolu, nikdy nepracovala a po diteti taky vubec netouzi🙂)) Myslim, ze takove veci se deji a dely vzdy, jen sme tomu drive vubec nevenovaly pozornost. Jinak mne IUI nevyslo a tento mesic nechame odpocinout a pristi jdu do IVF...uz mi asi nic jineho nezbyva...
maice
28. únor 2014
@eviks Ja uz o tom taky uvazuji...brala bych jakoukoli cestu...
smouliiinka2
28. únor 2014
@verik2 dekuji ale ja takove duchy tenhle mesic mam po 6asi, akorat ted byla asi 7 dni pauza v tom ms - duchove zmizelipak 3den po ms prislo spineni dva dny a s tim tento duch. Je to vubec mozne ?
verik2
28. únor 2014
@smouliiinka2 no divný a nemáš cystu na vaječníků a nebo nasazenou hormonální léčbu...co vím tak cysta či hormony můžou udělat falešně pozitivní test
smouliiinka2
28. únor 2014
Mam za sebou hodne testu a vzdy byly snehobile.. 😕
verik2
28. únor 2014
@eviks teda z těch zkratek jsem úplně blbec,jen ta poslední je asi zkratka umělého oplodnění nebo co?No možnost to je a pokud vyjde,budeš mít svého potomka,lepší než adopce....jinak lidi co děti nechtějí a nestaraji se rodí furt a ty co by dali nevím co za dítě,mají zázemí,pohodu tak ne a ne se zadarit...bohužel v dnešní době je málo ženských co otehotni hned...je to Muj případ,já věřím tomu,že kdyby jsme si vymenili delohu,tak stejně otehotnim.....fakt mě stačí málo...tydle mi psala holka,že má myom a nemůže rok otěhotnět a jak se mi to povedlo i s nepravidelnou menstuaci....sama nevím,ale věř my kdyby to šlo delohu vymenim...je to nespravedlive,ale furt. ještě možnost máš a ta se určitě ujme,budu v to s tebou doufat,naděje umírá posledn.....

Začni psát odpověď...

Odešli