• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@smouliiinka2 no ono to nemusí dělat vždy jen občas....a co ti ukazuje dr max?
28. únor 2014 ve 23:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten jsem nedelala. Zkusim jej koupit zitra :slight_smile:
28. únor 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 já nevím, ale pokud ti to ukazuje duchy, tak se objednej k dr. a budeš mít jistotu :slight_smile:, proč vyhazovat peníze za testy a dumat nad tím :slight_smile:?
1. bře 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak jak je kočko? už je lepší nálada? já včera brečela když jsem pozorovala našeho dvouletého syna jak utíral prach vlhčeným ubrouskem na prdel, prvně utřel stůl, pak sobě obličej, mobily, ovladač, zrcátko, noviny a zase obličej :grinning:... je to koumák :grinning:
1. bře 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 moc gratuluji, co máš s krví? já mám nadměrnou srážlivost, tak si budu také celé těhu píchat injekce :slight_smile:
1. bře 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak posnaženo a už jsi 1DPO, ne? jak se cítíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:?
1. bře 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Já mám trombofilii leidenskou mutaci - homozygota :frowning2: taky budu těhu trávit s injekcema... to mi až tak nevadí, spíš se děsím všech těch rizik, co mi napsali před rokem na genetice... ale snažím se na to nemyslet. Jen mi včera dr. řekl, že asi budu muset na rizikové, což se mi nechce, chtěla bych doučit toto pololetí.. co si budem říkat- učit není zas až tak fyzicky náročné... tak uvidím...
1. bře 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 fyzicky už ne, ale co psychicky? a zase je lepší udělat vše proto, aby bublinka mohla v klidu růst a ty ses na ní mohla těšit, ale chápu tě .-), ne každý dokáže být doma :slight_smile:... já teda šla ráda na rizikové, dělala jsem v obchě a tam se nemohlo ani sedět :frowning2:... a tu mutaci má i kamarádka a v poho to dává :slight_smile:
1. bře 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Vážně? tak to ráda slyším :slight_smile: psychicky naštěstí taky ne, mám šikovně děti.... ale uvidím, jak mi bude.. víš jak, každý den jsem nejpozději ve 13 hodin doma, tak by se to snad zvládnout dalo.. ale pokud to nepůjde, budu doma.
1. bře 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 jasnačkas, uvidíš co ti doporučí dr. a hlavně, jak se budeš cítit, třeba by stačilo jen první trimenst, to je největší riziko a pak už by jsi mohla jít zase pracovat :slight_smile:
1. bře 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no právě jinej test mě vyšel falešné pozitivní a max nikdy,když ukázal ducha,tak jsem opravdu byla těhotná.....jeden z mála testů,kterej to nedělá a i těhotenství mě to ukáže dřív než kterej jinej test....i mamatest nic moc,těhotenství ukáže pozdě.
1. bře 2014 v 08:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2
@teok. s trombofiliu znám 2 holky a v pohodě a ta jedna už čeká 3 dítě.Jen se musí včas nasadit injekce,segra to nestihla a v 10 tt potratila,nesla na hematologii a prorazila den před tím než šla na gyndu.A ta druhá v pohodě,užívá si to,děti rodí přirozeně a je šťastná :wink:
1. bře 2014 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já to nehrotím, píchám si injekce normálně, tak v těhu budu píchat jiné :wink:, já se toho píchání nezbyvím :grinning:, jen mě seránkuje to, že tam člověk čeká dvě hodiny :frowning2:, a to musím jet 50km na hematologii, tak celé dopoledně zabité :frowning2:, ale jinak v pohodě, jsem ráda, že mě hlídají :slight_smile:
1. bře 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Už je to trochu lepší, ale když včera kamrádka vyhrkla, že má v září termín...nebylo mi do smíchu. Hlavně menses tále nikde...31DC :(už bych chtěla aby se to alespon hlo dál...
1. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to chápu, že by jsi chtěla vědět na čem jsi :slight_smile:, je to k prdu to čekání, já jsem ráda, že když už to nedopadne, tak aspoń přijde jak má :slight_smile:
1. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Přesně...kéž by, kdy budeš testovat ty? Pamatuji si dobře pátek?
1. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je pamatovák :slight_smile:, pátek nebo sobota :slight_smile:, v pátek budu 11DPO :slight_smile:, tak by tam mikro duch mohl být :grinning:, teplota se zatím drží, ale jsem teprve 5DPO, takže to nemusí nic znamenat :slight_smile:
1. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Budu držet palečky...někdo už to musí prolomit...Já se 10DC chystám zas na folikulometrii...tak už aby to bylo :(
1. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no neboj, dřív nebo později dorazí a když ne, tak zavoláš dr. a on s tím něco udělá :slight_smile: a jednou se zadařit musí, teď v jedné skupince holky řeší nějaký čaj po kterém 99% žed otěhotní do 6ti týdnů :slight_smile:, tak ho chci také zkusit :grinning:
1. bře 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jo a jinak děkuji, bylo by to pěkné, kdyby se mi ž zadařilo, ale znáš to :slight_smile:, člověk si něco přeje, ale né vždy jsou prisby vyslyšeny :frowning2:
1. bře 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jaky Čajik ?
1. bře 2014 v 15:45  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Presne...a jaky cajik...
1. bře 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice NO doufám, že budeš mít krásné folikuly :slight_smile: Já se na to ještě vykašlala, kdyžtak příští měsíc. Uvidím, jaký bude tento cyklus, jestli jen ten jeden minulý mému tělu hráblo a snad už to bude ok :grinning:
1. bře 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Snad už nás to přestane trápit...no já bez Clostilu ani ránu, bohužel :(
1. bře 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice @cokoladaaa holky, je to přesně zkopčený z té stránky :slight_smile:

Holky musís se s vámi o něco podělit, dneska v práci mě jedna kolegyňka krásně překvapila, má dceru, která nemohla otěhotnět, byla už i na 4 pokusech umělého a vždy o to přišla, nebo se to vůbec neuchytlo a potom vyčetla v knížce radu a do 6 týdnů otěhotněla emoticon dneska my přinesla tu knihu do práce a tak vám opíšu kousíček článku o Bezdětnosti . Kniha je tedy již z roku 1992 RUDOLF BREUSS : Rakovina léčitelná přírodními prostředky str. 66
Když je pár bezdětný mohu jem, tedy jen radit, aby oba denně vypili šálek kakostového čaje, studený a po doušcích. Úspěch nenechá na sebe nikdy dlouho čekat. Před několika lety přišlo ke mě 8 žen naříkajících, že nemohou přijít do jiného stavu. Po pití tohoto čaje se vytratuly dosavadní neúspěchy a během 4-6 týdnů byly všechny těhotné. Všech pak postupně porodily hezké a zdravé děti.
Příprava - špetku kakostu smrdutého ( Geranium robertianum) spaříme v šálku horké vody a necháme 10 minut odstát.
Když tento čaj nepomůže, pak se jedná většinou o beznadějný případ. Kakost smrdutý obsahuje stopy rádia. Kakost luční je pro tento účel bezcenný!!!

Slyšela jste o tom už některá a nebo jste to přímo zkoušela??? Já si říkám proč to nezkusit, krabička toho čaje stojí kolem 40Kč. emoticon
1. bře 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak nevím,četla jsem o tom a asi bych se z toho jak smrdi poblila:slight_smile: do toho nejdu,Pisou ze je to droga :slight_smile:jeste pockam :slight_smile:
1. bře 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no, necháme se překvapit a kontryhel taky není balzám na mé chuťové buňky :grinning:
1. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok Ty jo, já do toho snad i jdu :slight_smile:)))
1. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok Máš tušení, kde by se to dalo zakoupit?
1. bře 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no tak to je blbý todle,ale zase na druhou stranu,co by člověk pro to mrne nevytrpel :grinning:
1. bře 2014 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek