• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@ircas1978 no tak uvidíme:o) ale já chci dřííííííííív :astonished: :grinning: :grinning: PS:neboj beru to s rezervou.
5. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Ahojky, tak ja zacala s clostilem, zatim na sobe nic necitim, tak se tesim na kontrolni ultrazvuk, Uz si rikam, ze je snad jedno jestli to vyjde nebo ne, jen bych konecne na tom ultrazvuku chtela videt nejaky posun dopredu. Ze alespon neco dozrava:slight_smile: Mozna bych radsi sla rovnou na IVF neumim si ted dost dobre predstavit dalsi pulrok snazeni, ale treba se mi podari necim odreagovat. Kdy mas naplanovanou tu Prahu?
5. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to jste mě uklidnily s těma ovu testama, protože mě sytost té testovací čárky vážně klesá. Pokud by to tak mohlo být tak jsem mohla mít ovu cca 13-14 DC,což by bylo dobré..Běžně v cyklu mám pocit, že na sobě stav při ovu poznám - bolest v podbřišku, vyskočí mi na obličeji akné, mám vlhký výtok. A tento měsíc jsem nic takové extra nezaznamenala jenže - denně jsem pila kontryhel a možná mi to tělo vyrovnalo tak, že bolest nebyla. Mám novou kosmetiku na pleť La Roche Posay a úžasně mi to vyřešilo akné na obličeji. A výtok - tím, jak jsme se s manželem snažili, používala jsem intimku, kvůli "zbytkům po milování" takže ani výtok jsem nemusela poznat. A s měřením BT začínám. A začala jsem až 9DC , kdy jsem onemocněla a BT byla 38°C, další den 36,0°C: http://www.fertilityfriend.com/home/4b7355. Takže maximální mix všeho možného.
5. led 2014 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. led 2014 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jdu na to kouknout jak to vychazi me :slight_smile:
5. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me to ted ukazalo 1.1. Coz je kousek od meho plodnehu dnu...tak treba jo...nevim totiz uplne presny cas narozeni...vim jen, ze to bylo kolem 16h...no a ted vychazi holcicka coz by se mi libilo :slight_smile: jen manzelovi by asi hrablo, tolik zenskejch v baraku :slight_smile:
5. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin moc ti to přeji. mě osobně je jedno co by to bylo. Mozná kluk jen kvuli tomu že by si ho přál asi přítel uplně ho vidím jak spolu stavějí lego :grinning:
5. led 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky koukejete,ted sem z toho jelen fakt...je mozný ze behem dne lh hormon kolísá?? delala jsem teda test znova je pozitivní....tz ze zitra bude ovu?
5. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle u nas vsichci rikali ze budeme mit kluka, babicka jeste den pred porodem koupila modre dupacky a najednou na nas vykoukla holcicka a vsichni byli poprdeny :slight_smile: a ja bych si ji ted prala znovu a manzel kluka aby mel kamose na klucici lumparny :slight_smile:
5. led 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 to je krasny pozitivni testik! Zitra bude ovulka :slight_smile:.
no rano je Lh nejnizsi a pak stoupa...je to tedy dost ovlivneny i podle pitneho rezimu...pro to se ma omezit prijem tekutin cca 2hodiny pred testovanim.
5. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 jsem ti to psala, ze si myslim ze budes mit ovulku zacatkem tydne :slight_smile:
5. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ale zajímavý je ze já vcera pred tim vecernim testem sna 3 hod nepila a nasla na wc ..no to sem blázen jak tohle funguje :sunglasses: no nic my to ted jistíme kazdý den.... :slight_smile: doufám ze chlap bude mit dost mrsek :slight_smile: kdyz jedeme pořád :grinning:
5. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tak bych dneska vynechala, aby mu do zitra pekne dozrali...ja na to tenhle mesic studovala a jeliko spermije v zenskem tele vydrui v pohode 48hodin cekat a vajicko je schopny oplodneni 12hodin po ovulaci...takze ob den se rulit uplne staci :slight_smile: jen at pekne dozrajou :slight_smile:
5. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin a kdyz tedy mam dnes pozitivní test tak mám ovu zítra?a dny po ovulaci se počítají teda od kdy? to jako po zítří bude teda 1dpo? :slight_smile:
5. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n ten 14dc je cárka taková nejsilnejsi ze vsech .... :slight_smile:
5. led 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks No já tam frčím 16.1. poprvé :slight_smile: Sice uz bych měla být tou dobou po ovu, ale i tak se tam těším :slight_smile:
5. led 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 jj dnes mas pozitivni test a ovulace provehne do 48hodin. Tuleni by melo byt idealne do 24hodin, max do 48... ja mela pozitivni v patek a vcera bylo tuleni a dalsi dame v pondeli pro jistotu....ale to uz bude stejne po :slight_smile:
5. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 no ja bych brala, ze zitra mas ovulaci a pozitri jsi 1dpo
5. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...tenhle měsíc to prostě musí VYJÍT!!!!
5. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
no uvidíme :slight_smile:
5. led 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na citlivost tech ovulacnich testu a mam ty dr.max a ty maji citlivost 20...
5. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Citlivější se snad ani neprodávají :slight_smile:
5. led 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi začíná potvrzovat, že ovu proběhla někdy mezi 12-14 DC, protože testy od 15 DC jsou skoro úplně čisté, bez testovací čárky. Asi patřím do té skupiny, kde to prostě neukazuje vzorově.
Blbý je, že zrovna v tomhle období jsem byla nemocná a sex byl jen 11DC a 14DC, což bude asi málo.Takže jsem připravená,že tento měsíc nic. Ale jsem aspoň klidnější, bála jsem se, že mám krátkou LF a nejspíš to nevypadá :slight_smile:
5. led 2014 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak hlásím, že mecha si mě našla. Dokonce o den dřív než měla. Tak když už mela přijít aspoň ze přišla na čas. Hurá na lov další ovulace :slight_smile: snad to vyjde příště :slight_smile:
5. led 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No škoda, tak snad se nám zadaří teď :slight_smile:
5. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co čaje? Teď po ovu už nepiju kontryhel, ale koupila jsem si čaj pro ženy - hluchavka, meduňka, třezalka, kontryhel, rozmarýn, mochna husí, vřes. Pijete některá podobné čaje? Není problém to pít ted do konce cyklu?
5. led 2014 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n takk pokud si měla sexík 11DC a 14DC a ovulku si měla 12DC tak myslím, že by šance mohla být dobrá...z 11DC si spermijky na vajíčko mohli krásně počkat...vydrží čekat 48hodin a u někoho i déle. A pokud byla ovulka třeba o chvilku déle,tak zase vajíčko mohlo vydržet na spermijky ze 14DC...tak uvidíš...držím palce.
5. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to je mi líto, že dorazila...tak držím palce do dalšího kola :wink:
5. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám křeče do břicha uz 2 hodiny.....píchání no hruza..... :unamused:
5. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n nepiju žádné čaje, uvažuju jen o kontryhelovým když by tento pokus nevyšel...ale beru kyselinu listovou a femibion...když si teda vzpomenu :grinning:
5. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek