• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@verik2
@maice v lekarne na objednani a musi byt sypaci :slight_smile: a ja kdyz to nevyjde, tak jdu do nen tez :grinning:
1. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nějak vás poslední dny nestíhám. Dali jsme se doma trošku do předělání bytu, trošku přestěhovat nábytek a vymýšlíme výmalbu ložnice a obejváku. Dneska jsme něco pokupovali a jsem uplně mrtvá...
Zaregistrovala jsem od @teok nějaký čajík... hele zkusit se má všechno,tak proč né zrovna ten čajda :wink:

@maice a nezkoušela si další testík?
1. bře 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok hele nakonec me asi premluvite :slight_smile: co bych pro mrnouse neudělala :slight_smile:
1. bře 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Nezkoušela...myslím, že je spíš zas nějaký problem :(
1. bře 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok No...a myslíš, že je to bezpečné?
1. bře 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice taky mě tam trošku zaráží to radium...
1. bře 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no právě...raději možná budu konzultovat s dr.
1. bře 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, ze by to měl obsahovat i gynex a ten se hodně chválí? Mate s nim nejakou zkušenost? Ja to mám dostat za 5 dni a asi to dostanu, pac mám citlivá prsa jako pred ms... Ja ještě nic užívat nebudu, jelikož cykly mám myslím pravidelný... Takže dam tomu volný ještě 2 mesice a pak asi koupím ty ovulacni testiky :slight_smile:
1. bře 2014 ve 23:02  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jo jo posnaženo dneska asi 2 DPO (podle testu) Podle aplikace v mobilu mi to našeptává 3 DPO .... ale to už je celkem fuk ;) jinak nic zvláštního jen mám hodně hustý bílý výtok .... to jsem snad ještě neměla.... ale ono mě každý měsíc tělo něčím překvapí ;) teď jen vyčkávat cca ještě deset dní a uvidí se.....

a co vy ostatní v jakých termínech se chystáte testovat TT ??
2. bře 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice tak ja doufam, ze nic takoveho resit nebudu muset...ze se nam to zase povede rychle..no uvidime, clovek nevi co si telo zamane.
2. bře 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, ja se asi uz zblaznim....nejdriv pasovej opar, pak potrat a ted...ted se mi po roce vraci asi zanet karpalnich tunelu....neee se z toho picnu. Doufam, ze je to jen hormonalni zmenou v tele....a brzy to odezni...nejhorsi je, ze jdu ve ctvrtek na emg vysetreni, to jsem si minuly tsden rikala, ze mi doktori uz kvuli karpalum daji snad pokoj a par dni uz pozoruju lehky navrat...vytahla jsem babske rady na to...lekama se moc cpat nechci, tak snad pomuze.
2. bře 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@andrusinka
@lupinpupin ženy, kdyby to bylo škodlivé, tak to asi neradí k otěhotnění, ne?
2. bře 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova tfuj, tfuj, tfuj, ať to vyjde :slight_smile: a já budu testit asi v pátek nebo v sobotu :grinning:? třeba i dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok si me přemluvila začala jsem o tom premyslet-ted jen kde to sezenu :slight_smile: koupim to az v dubnu.Holky když to nevyjde teď tak muze byt mimo o vánocích a to nechci a to znamená ze když to nechci tak to určité vyjde :grinning: :sunglasses:
@monikaklosova testik zkusim asi 9.3. :slight_smile:

@lupinpupin není toho na jednoho člověka v jednom měsíci nějak moc? Myslím ze už mas vybráno :slight_smile: hlavu vzhůru
2. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka také se chci po něm poohlídnout pokud to nevyjde, zkusím lékárnu, ale musí být sypací :slight_smile:
2. bře 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Lupínku, my jsme případy...posílám trochu zdravíčka...už bude jen dobře, uvidíš!
2. bře 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modrý koník je horší než Facebook!!!!
2. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka To mi povídej! Uplně nejvíc závislost :slight_smile:
2. bře 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka joo, nechci se rouhat, ale taky jsem si rikala, ze na Vanoce zrovna nemusim. No, tak to taky ocekavam, ze by to mohlo vyjit :grinning:
2. bře 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ja to mam dostat v patek, tak pokud ne, tak nejak se chystam, ze bych testovala. Ted vzdy ca. 5 dni pred spinim, tak cekam, kdy se to zase objevi. :angry:
2. bře 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím 32DC a menses stále nikde, já už to asi v tomto mileniu nedostanu... :slight_smile:))))
2. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice hm, co mas v planu? :grinning:
2. bře 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Momentálně mi absolutně chybí plán... :(
2. bře 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to verim, tak to asi par dni nech, bud se to vyresi "samo" nebo te pak neco napadne :wink:
2. bře 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak zkus gyndu,asi jediný co ti pomůže vyřešit záhadu....a testy u tebe asi taky nefungují....jediná možnost bude doktor...a co pocit z blížící se menstruace???
2. bře 2014 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no tahne se to semnou od prosince....takze takove dlouhodobe... tak doufam, ze se to brzy uklidni.
2. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice diky moc, no uz aby to bylo. Uz me to nebavi :frowning2:
2. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice co zkusit testik?
2. bře 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Žádné pocity, bříško už mě pobolívá tak 10 dní či týden...
2. bře 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek