Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
maice
2. bře 2014
@lupinpupin Myslím, že bude čistočistý...ale pokud ani zítra nic, možná to prubnu 🙂
andrusinka
2. bře 2014
Tak dnes skvelej den,procházka okolo přehrady,cina,a nakonec jsem dostala parfém 🙂 🙂 mám prosté úžasného chlapa
jaropa
2. bře 2014
@andrusinka těch je nedostatek 😃 toho si drž! 😃
jaropa
2. bře 2014
holky dneska jsem 31 DC po MS ani známky, a ovu testy do dneška všechny negativní, krom toho před 5 dny... a jde na mne od včera zima a bolí mne kolena, to se na to vy..... 🙂 už bych to potřebovala dostat, abych mohla brát ty prášky od gyndy... a srovnal se mi cyklus.. grrr 😃
lupinpupin
2. bře 2014
@maice tak drzim palce at se to co nejdriv rozsekne a vis zas na cem jsi.
maice
2. bře 2014
@lupinpupin No tohle je fakt mucenicko...
verik2
2. bře 2014
@maice to může bolet před mwnstruaci a i v těhotenství....a co test od toho maxe?
lupinpupin
2. bře 2014
@maice jo to se nedivim...nevim proc to proste neni bud tak a nebo tak...ale takove cekani co bude...to je na prd
maice
2. bře 2014
@verik2 Toho jsem zkousela ve ctvrtek...pokud se nebude nic dit,dalsi zkusim v tydnu 😉
verik2
2. bře 2014
@maice tak to jo...no tak ho sem dej jak vypadá.Snad to bude v pohodě....teda já to dneska prepiskla...k obědu kachna,chlupatý knedlíky se zelím a pak jsem pekla housky ze 3 dávek....bolí mě záda a břicho....zítra budu muset ležet
maice
2. bře 2014
@verik2 Byl sněhosněhosněhobílý 😞 už jsem ho vyhodila, teda možná bude ještě v koši v koupelně...ale opravdu na něj nic není, ani kdybych snad fantazírovala 🙂 koukla jsem na něj celý den!
maice
3. bře 2014
Tak holky stale nic 😞
donia
3. bře 2014
@maice a ani naznak, ze by MS se chystala? me uz obcas poboliva bricho, tak se bojim, ze zase dorazi 😞
teok
3. bře 2014
@maice
@donia holky, držím palčáky aby to dopadlo nejlíp jak to jde 🙂 😞
verik2
3. bře 2014
@maice tak snad jedině na tu gyndu,ať se na tebe kouknou 😞
golymetr
3. bře 2014
donia
3. bře 2014
@teok jsi hodna, diky 😉 vzdyt to znas taky - clovek se drzi, ale tech par dnu pred ms je boj a nervy
teok
3. bře 2014
@donia no to mi povídej, já si ještě pískám, ale o víkendu bude hůř 😃, budu čekat, kdy začnu špinit a to je pak jasné, že dorazí MS 🙂 😞
maice
3. bře 2014
@donia Vubec nic...zadne naznaky,spineni...nic 😞
donia
3. bře 2014
@maice abys zbytecne necekala a nedopadla jak Ivet, asi bych zkusila jeste test a kdyztak dosla k dr.
maice
3. bře 2014
@donia Ja porad verim,ze se neco ukaze...ale cekat budu jen do patku...
teok
3. bře 2014
@maice určitě to začni řešit hned, ať zbytečně nepřijdeš o měsíc snažení 🙂
verik2
3. bře 2014
@golymetr pěkně se drží nahoře 🙂 a ten jednodenní pokles hm 😃 krása
golymetr
3. bře 2014
@verik2 🙂 mam už i testík sílící
maice
3. bře 2014
@teok Jak rikam...dnes jsem 33Dc...v patek 37,kdyz nic objednam se na pondeli...pokud to o vikendu dostanu,tak to jednoduse zkusim...
teok
3. bře 2014
@maice jasnačka, to je dobré řešení 🙂... kdyby jsi nebyla u dr. a ten ti neřekl, že folikuly jsou pryč, tak bych si myslela, že ovu byla dýl, ale nevím no 🙂
verik2
3. bře 2014
@maice no jasně.Na gynde ti řekne.Tak uvidíš i když test ne vždy má pravdu,ale zase když nemáš žádný příznaky....windows když já v prosinci taky ne,test jsem dělala jen kvůli praskum na zastavení laktace,poprvé jsem nevěděla že jsem těhotná a pak jsem cumela....ty jo už 15 tt,nějak to utíká
maice
3. bře 2014
@teok Prave to je divne...ale zase pokud je cyklus anovulacni byva delsi...
maice
3. bře 2014
@verik2 Picha me v podbrisku,uz tak 10dni a jsem unavena...ale nevim jestli ta unava neni psychicka 😞
teok
3. bře 2014
@maice aha, tak to nevím 🙂, no uvidíš co řekne dr., hlavně to řešit a nečekat 🙂