• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@golymetr :grinning: jj tak to je jasný,já pak když to věděla tak jsem už nemerila :grinning: vadilo mi to
3. bře 2014 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice mo psichyka udělá fakt hodně no....to uvidíš.ale ta Gynda by byla řešení no.Aby jsi věděla na čem jsi.
3. bře 2014 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vracím se k vám, dnes bylo na utz jasné, že jde o zamlkle tehu, zítra jdu do nemocnice, mám hrozný strach, nikdy jsem nebyla v nemocnici ani v narkoze.Je mi hrozně. Nevím, jak se vrátím do práce, od ledna tam nejsem, hledají za mě náhradu, všichni klienti to tedy vědí.
3. bře 2014 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ester34 jejda,co se to teď děje s tima zamlklyma potratama?To je des.Z narkozy strach nemej,nebudeš o ničem vědět.No a do práce by tě měli vzít zpět.Teda aspoň mě místo musí držet i když ví,že se tam nevratim. Záleží jak máš smlouvu.Holt bylo něco spatne :frowning2: tak je to lepší.A většinou co za 3 měsíce otehotni,tak už je mimi v pořádku,hlavu vzhůru,vše se vyřeší a bude fajn a delohu ti vycistit musí a o narkoze vědět nebudeš,měla jsem ji na 2 hodiny,todle je zákrok na 15 minut.
3. bře 2014 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ester34 tak to je mi moc líto! V kolikátém týdnu se miminko zastavilo? mě v 7tt. Z ničeho mít strach vážně nemusíš, nic to není, nic nebolí a narkoza je jen lehká. Všechno se vším všudy trvalo necelou hodinku (myslím jako cestu na sál, sál a ještě dospávací pokoj). Po zákroku jsem cítila jen lehký tlak v podbřišku a 4hodiny se leží, pak se vstane a jsi v pohodě. Druhý den po zákroku jdeš domů a jsi v klasickém šestinedělí. Já budu mít ve středu 3týdny od zákroku. Už se těším na další snažení, holt to tak mělo být a příroda si pomohla sama jestli bylo něco špatně. Hlav vzhůru. V práci to jistě pochopí a pokud si byla na neschopence,tak jen ukončíš neschopenku a vrátíš se zpět. Holt přeruší hledání náhrady a nebo ji najdou a nechají tě aby si ji třeba zaučila a až otěhotníš,tak nebudou už muset hledat a budou mít náhradu hned :wink:
3. bře 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 bohužel je vidět, že to vážně časté :-/ bohužel....doufám, že jsme už s holkama všechnu smůlu vybraly a budeme se už jen a jen těšit. :wink:
3. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice držím palečky! Hele doktor by stejně ted ještě na UTZ nic neviděl...je ještě brzy...tvoje taktika je myslím si dobrá, udělej v týdenu testík a když nic,tak se objednej k dr.
3. bře 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ahojka, pamatuješ si, jak jsem psala o té kamarádce, které se narodil Štěpánek ve 28tt a umřel? byla teď těhu a dnes se vrátila z nemocnice :frowning2:, zamlklé těhu v 18tt, to je šílené :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
3. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok pamatuju.....no uplně mám husí kůži po celém těle...zamlklé těhotenství v 18tt? to je masakr, to snad není ani možné :cry: :cry: :cry:
3. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to mi povídej, byla na plodovce před 14ti dny, vše bylo o.k. a má ten přistroj na strdíčko, ale neslyšela ho několik dní, tak utíkala do nemocnice a potvrdily jí, že je mrtvé, muselo někdy umřít po těch odběrech :frowning2:
3. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok chjo, chudák, a myslí, že je to na základě odběrů té plodovky? A na plodovku musela kvůli věku?
3. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vyšli ji nějak ěpatně testy, tak raději šli :frowning2:, no dr., ří kal, že odběrem to nebylo, tak počkají na výsledky, jestli třeba postižený, bylo by to pro ní to menší zlo v tuhle chvíly :frowning2:...
3. bře 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to se nedivím, že do toho šli. To bych šla taky. Přece jen mít doma postižené dítě je mazec. Prosím tě jen mě zajímá a jak to miminko z ní vyndali nevíš? Přece už je jen velké na to aby jí udělali interupci ne?
Držím jí palce!!!!
3. bře 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin museli ji vyvolat porod a porodila mrtvé miminko a pak psala, že se neodloučila placenta, tak musela na sál :frowning2:, nic víc nevím, jen tohle psala a já nechctěla vyzvýdat :frowning2:... teď si dají asi chvilku klid od snažení :frowning2:... nevím zda vych to dala už poprvé :frowning2:
3. bře 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je jasné, že si nechtěla vyzvýdat. Je mi z toho smutno. Držím jí palečky ať se dočkají brzy vytouženého, zdravého miminka!!!
3. bře 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, asi na to už prdí, naštěstí už mají dvě, ale chtěli ještě jedno :frowning2: a to jim není souzené :frowning2:
3. bře 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, potřebuji poradit..nebo spíš jen zjistit, jestli s tím taky máte některá zkušenost. Dělala jsem si ovu testy asi od 10DC a pořád byl negativní, tak už jsem si myslela, že bude asi anovulační cyklus, nebo co..a najednou 23 DC pozitivní. To se mi ještě nestalo, vždy byl tak nějak kolem toho 14-15DC. Měla jste některá ovulaci takhle pozdě?
3. bře 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to me taky nekdy napada, jestli to nepokouset a byt rada za to, ze mame 2 zdrave deti. Tohle by me psychicky hodne odrovnalo. Ale ta touha je proste asi vetsi. I kdyz kdo vi, jestli se nam vubec jeste zadari ze.
3. bře 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jasne, kdyz to nezkusime, tak neuvidime :slight_smile:.
3. bře 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Tak jsem si objednala ten Kakost smrdutý - ale v kapkách z čerstvého kakostu, doufám, že to nevadí :slight_smile:
3. bře 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice tak to netusim :grinning:
3. bře 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok No jiný prostě nemají..takže smůla :slight_smile:)) připadám si už jak blázen, chytám se všech povídaček jak tonoucí :slight_smile:
3. bře 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuju za povzbuzení. V 9tt se zastavilo...pár dnů po kontrole, kde bilo srdíčko. Od začátku jsem v klidu na neschopence, ještě jsem brala na podporu duphaston a nestačilo to.
3. bře 2014 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já vím,ale člověka to mrzí....já si dnes byla zvednout rodicak,prej měla jste přijít dřív....no jak jsem spinila,tak jsem nešla a teď už mám 14+1 tak to snad bude dobrý.Ale ty se tes na snažení.Já už můžu něco dělat,procházky,tak to bude snad dobrý.A vám držím palecky.
3. bře 2014 v 17:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy já mám ovulaci při menzes a nebo hned po ní,nikdy jsem ji neměla v polovině cyklu.
3. bře 2014 v 17:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy já měla 26 DC :slight_smile: každý měsíc jinak... a pak to stejně vždycky dostanu :slight_smile:
3. bře 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ester34 přesně to se mi stalo 2 roky zpátky - v nemocnici jsem byla 29.2. a také 12tt... a musela jsem se vrátit ke klientům a pak jsem dala výpověd ... bylo toho na mne moc... a dneska jsem u klientů zpět, musíš to vzít jako věc, kterou nevrátíš.. vše zlé je pro něco dobré..... držím palečky..
3. bře 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok s tou Tvou kamarádkou je to šílené.... mrazí mne z toho... :-/
3. bře 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice z toho si nic nedělej :slight_smile:, hlavně, když to pomůže, že :slight_smile:
3. bře 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa jooo, i mě jich je líto :frowning2:, ale nevím jak pomoci :frowning2:
3. bře 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek