• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Holky, můžu se zeptat, jak dlouho čekáte při ovu testech na druhou výraznou čárku ? Já mám slabou už 3 dny, pořád čekám a dálnici a nic, tak nevím, jestli mám pokračovat v testování nebo neovuluji nebo mám pokračovat ? Měřím tento měsíc poprvé tak poctivě, testy si schovávám, tak chci vědět co a jak. Díky holky. :slight_smile:
3. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf ahoj, ja je tento cyklus take zkousela poprve. Zalezi od jakeho dne testujes. Doporucuji od ca. 10 dne. Ja to mela take kazdy den hodne slabe, az jeden den (14DC) hodne vyrazne, tmavsi nez ta kontrolni. Tak jeste vydrz, kazda muze mit ovulaci jindy.
3. bře 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Taky testuji od 10 dne, tak já ještě vydržím, ještě mám 7 testů, tak do té doby se snad dálnice ukáže. Děkuji a držím nám palce. :slight_smile:
3. bře 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaropa já mám kamarádku 1 dítě má,po porodu asi 3 měsíce otehotnela,samovolnej potrat a pak po x letech zase asi v 9 tt zamlklej potrat.Takže má jen jedno dítě a už nechce,tomu klukovi je už 10 let
3. bře 2014 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak aspoň, že mají dvě dětičky....horší by bylo kdyby neměli žádné dítko.
3. bře 2014 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ester34 není zač, držím palce ať je vše v pořádku. Bohužel se to stává a to dost často. Četla jsem že to je každý 4 těhotenství což mi připadá hodně... Vážně se ničeho neboj nic to není, nic nebolí...dej pak určitě vědět co a jak. A příště se nám to povede a bude mrňousek v pořádku uvidíš :wink: smůlu už máme vybranou.
3. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf já měla pozitivní ovulační test až 19DC (ovulace 20DC) každá to máme jiné...já to mám takto dýl protože i cyklus mám delší...
3. bře 2014 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin ahoj, muzu se zeptat, jak dlouhy mas cyklus? Ja ho mam tak asi 34-35 dni, tak jsem si rekla, ze zacnu testovat az dneska a slaba carka na ovu testu. Takze to jako pozitivitu neberu. Ale hlen by odpovidal presne, tak nevim jestli jsem to nahodou neprosvihla :slight_smile:
3. bře 2014 ve 21:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky hlasim stale nic.... :frowning2:
4. bře 2014 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinka186 ja mela cyklus nejakych 31, 32 dni....nekdy 35. Ale do doby nez jsme si rekli ze jdeme do druheho mimi jsem ho mela pravidelne 28dni. :grinning:
4. bře 2014 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice stale mrcha nikde? A nebo myslis test?
4. bře 2014 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
A kolísá vám cyklus ?? Ja mám třeba 28,27,29,25,27,... To je asi normální ne???
4. bře 2014 v 08:27  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Mrcha nikde :frowning2:
4. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,něco málo se mi tvoří na břiše,když ležím....no 15 tt po 3 těhotná,je na čase :grinning: jinak zvedla jsem si rodicak můžou mi dát max 11500 tak stejně přijdu o peníze a konečně se chlapovi hnula mysl a budem se v květnu brát.To budu mít 3 měsíce do porodu,tak to ještě půjde :grinning:
@maice to je něco s tebou a test jsi dělala?Nebo pockáš do pátku třeba?
4. bře 2014 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 Tak moc gratuluji k té svatbě !!!! :slight_smile:
4. bře 2014 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 To tam toho teda moc nemáš, to mám větší břicho..ale fakt je, že mé vypadá spíš nafouklé. Už jsem konec 11. týdne, letí to...příští týden screeningový ultrazvuk a pro ostatní těhulky - u Apolináře se neplatí:o) A taky Ti gratuluju k svatbě:o)
4. bře 2014 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 gratuluji!!!
4. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cokoladaaa normalni to byt muze, zenske telo neni stroj, me dr rekl, ze maloktera to ma vzdy presne 28, ze se jedna spise o mensinu. I mereni bazalni teploty je individualni a zastarala metoda, ze se dle ni moc ridit nemam... Takze zkousim vse dohromady :slight_smile:
4. bře 2014 v 10:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 takovej pidipupik...to ja v tom 8tt mela vetsi :slight_smile:. Gratuluji ke svatbe!
4. bře 2014 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice drzim palce!!!
4. bře 2014 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf ,
@vercik83 ,
@teok ,
@lupinpupin. já vím,taky se divím 3 těhotenství 15 tt a nic moc....ale teď tehotensky šaty,půjčit asi ze salónu co?Kupovat přes net se mi nechce,prej na obrázku pěkný a pak nic moc,nenazehlim to a oni to můžou i opravit....no uvidím
4. bře 2014 v 10:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Tak určitě půjčit, upraví ti to na míru a nemusíš stresovat.
4. bře 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf taky si myslím.No máme na to 3 měsíce :grinning:
4. bře 2014 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 já bych si taky raději nějaké zkusila, a ev. ti je mohou upravit pak. I když bych spíš si zvolila nějaké od prsou dolů volné....kde to budete mít, už víš?
4. bře 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Gratuluji ke svatbe :slight_smile: testik zkusim zitra...jinak uz mi asi jebne fakt!!!
4. bře 2014 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice no jasně,zkus ať se to konečně rozuzli.
@vercik83 na úřadě,v pátek se za oddani neplatí,tak pohoda.Sama matrikarka to navrhla.A taky bych radci volnější,bříško už zachvili poroste víc...no utíká to a do porodu to chci mít za s sebou :grinning:
4. bře 2014 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice Jo, tak to me asi taky. Dnes mam den blbec, nic me nebavi, nebyt toho, ze jsem musela na RHB, tak jsem radsi zalezla doma a hlavne od rana se objevilo spineni :angry: Tak to mi vubec nepridalo. Na uhnizdovani uz je to dlouho, takze cekam, ze v patek normalne dorazi MS
4. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 taktez gratuluji, to bylo nejake prekvapko od pritele, nebo jak to probehlo? Z pujcovny je to nelepsi, upravi ti to jak bude potreba, pak to jen vratis a oni to vyperou a nemusis mit doma za draho saty, ktere se ti pak uz nebudou hodit. Tak muzes vyrazit obhlizet pujcovny :wink:
4. bře 2014 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no už dávno jsem říkala,že by jsme se měli vzít,furt až bude barák opravenej.Ale teď je vše zajištěno,hlavně Pata půjde od září do školky a hlavní argument bude delší čas na výběr jména :grinning: a tak teda včera jsme jeli na matriku a ve středu tam pojedeme domluvit termín.Najednou z ničeho nic souhlasil.Na zasnuby nejsme a vezmem to formálně,jen my,svědky a konec.Užijeme si krásný den,velkou svatbu jsem nechtěla a přítel už vůbec ne.Navíc tě to vyjde na pár korun a uzijes si krásný den s zenichem.q.vím co holky měli velký svatby,všechny toho litujou....kdo to měl malý,tak mají krásné vzpomínky z nádherného dne...a já jsem za to šťastná :grinning:
4. bře 2014 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 to urcite, jestli mala nebo velka je fuk, hlavne takova, jakou ji chteji oba mit, to je jasny. My mame take krasne vzpominky, vzdy rikam, ze to bylo tak krasne, ze bych se klidne vdavala znovu :grinning:
4. bře 2014 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek