• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@donia :grinning: dobrý,tady se na to těším :grinning: hlavně mé ženská co vykládala z ruky řekla,že odmaturuju,maturitu mám,že budu mít 3 děti,to 3 čekám a že se vdam jen jednou a že budu mít šťastné a harmonicke manželství a nwrozvedu se...teď už jen ten 3 bod je v plánu a přítel si dělá srandu,prej už budu pan velikej,zenatej....to víš dělá tvrdaka,ale taky se těší.Navíc říkám květen a nebo červen,tak řekl červen a na matrice květen :grinning: takže se podle mě taky těší.Hlavně na.jméno bude.víc času.A navíc už je na čase,svatba už měla bejt dávno a jsme spolu 5 let.
4. bře 2014 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hele, spolu 5 let, to jste hned zadelali na prvni miminko, ne? :grinning: To je fajn, ze vam to takhle klape i s detmi
4. bře 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já s klukem zjistila,že jsem po měsíční známosti těhotná,po 7 letech mě selhala antikoncepce.1 prášek jsem zapomněla vzít a zkrátka to stačilo.No potrat neuznávám,dítě jsem si nechala i kdybych na něj měla být sama.....no a ono to vyšlo.Další už byli.plánovaný.Navíc mě táhlo na 25 a potratů jsem se bála.Nikdy jsem na něj nemusela a i když mám strop 3 děti a otehotnela znova,tak na potrat nepůjdu,uznávám je pouze z dovodu postižení plodu,to bych na potrat šla a nebo zdravotní důvody.kdy jde o život.....já vím je to brzo,ale fakt si s přítelem rozumíme,máme se skvěle a bez sebe už nemůžeme být....když někam jedu,tak si volané,volá.mě i z práce...:grinning: je to divný,ale jsme si souzeni..
4. bře 2014 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky bych se vdávala klidně znovu :slight_smile: bylo to krásné a ty šaty, vždy za výlohou salonu slintám :grinning:
4. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 my jsme měli svatbu asi okolo 30lidí a bylo to super, nic oooobr bych taky nechtěla. Měli jsme jen úzkou rodinu a užili jsme si to. Jen si užívej přípravy.
Jo a výběr šatů bych nechala taky do salonu, vybereš si které ti padnou nejvíc a paní případně poupravý.
4. bře 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to budu zítra hned načuhovat co a jak.
4. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to jsme meli stejne, nas bylo myslim 28 lidi. Kazdy byl odjinud, tak jsme to meli i s prespanim a bylo to fajn, kazdy si mohl delat co chce a odejit kdy chce. Jsem rada, ze to bylo pred detmi v klidu a hlavne mi kazde ditko nechalo nejaka kila navic, tak bych hure shanela saty :grinning:
4. bře 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no asi jo navíc budu potřebovat tehotenske,chtěla jsem se vdavat s briskem,asi jsem divná....no sestru zvát nebudu nebavime se spolu,mámu za to její chování taky ne.A Jirka sourozence nemá ani tátu,jen postiženou mámu..qq
4. bře 2014 ve 13:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a jo, vzdyt vy vlastne mate takove divne vztahy, tak to se ani nedivim, ze chcete malou. Tak to rozhodnuti je plne na miste. A budes to mame vubec rikat?
4. bře 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je právě to co nevím....a vzhledem k tomu jak se ke mě chová,tak zatím ani ne....no co by jsi dělala ty bejt na mým místě.A navíc jestli se ke mě bude chovat takhle,tak mám sto chutí ji někam poslat a nevidat se s ní.Jako to udělala sestra,ta se odrizla od naší rodiny,existuje pro ni jen mladci segra a strejda s tetou...konec.A nechat si kecat do života od někoho kdo jem heka a není spokojenej to si nenechám,na to mám dost rozum,svůj názor a hrdost mé to nedovolí.Ať se staví na hlavu,je mi to jedno
4. bře 2014 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia To já bych to špinění i brala :(
4. bře 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no vidis, co jeden nechce, druhy by rad. A tak je to se vsim.
Dnes jsem si kupovala dalsi Nosifol a uz predtim jsem cetla diskuze, kde holky resily, ze maji jine slozeni. No tak ja uz mam take to nove, bohuzel tam neni horcik, coz me dost stve, protoze zrovna ten potrebuji. Brala jsem ho v tehotenstvi, protoze me braly krece do lytek. Berou me normalne, natoz v tehu to bylo jeste casteji. Tak skoda. Ty uz mas take ty jine?
4. bře 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 me stacilo to co jsi psala, ze ti odpovedela na zpravu o dalsim miminku. Takze u me by bylo rozhodnuti asi jasne, nebrat :cry:
Treba ji to jeste reknes tesne pred, casu mas dost a uvidis jak to pak budes citit. Ale vlastni matka, ktera ti rekne, ze si to mas nechat vzit, resp. nechat se (no ted jsem to slovo zapomnela a ne a ne mi prijt na jazyk :grinning: tak to neni ten pravy clovek, ktereho bych na tak vyznamny den chtela videt. Jeste ti bude delat kazani a zkazila by ti to.
4. bře 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia na svatbu jí neberu a ani nechci.Řekla mě že bych se měla nechat sterilizovat.Taky se od ty doby s ní nebavim.Já spíš mám na mysli zda ji vůbec říct, že se budem brát.Zatím se mi nechce ji ani říkat o svatbě.Mám sto chutí ji to vůbec neříkat.Momentálně se s ní nechci ani vidět,děti ji taky neschani,bodejď by ne,když ani jedno u mě nechtěla.Může si za všechno sama,ale mě že všeho obvinuje,že se s ní Lucina nebaví a že jsme si nikdy nerozumely....no to ne,ale mohla za to svou výchovou!Mě jen schazovala,Lycine nadrzovala to je v pořádku?A co Pavlinka?Tu nechala manželovi,mě odkopla k babi a z Luciny co vychocala? no to samy co je ona,fury heka,chce litovat,všichni jsou na ní zlý,z práce je vyhazujou,už 2 roky nemá práci,nikdo jí nechce je protivna na lidi....a přítele má o 5 let mladšího,kterej ji leze kamsi a všechno ji odkejve at má klid a teď v červnu budou mít svatbu,proto ji chci v květnu.A ještě něco,matka nebyla schopna ji říct co je u nás dědičné,tak jsem ji volala,že mám myom v 28 a že je to dědičné....no Pavlinka řekla,že to řekne na gynde at jí hlídají a Lucina mě servala,že ji to říkám jako bych chtěla aby ho měla a pokud ho mít bude,tak to bude jen moje vina.... no prastena rodina.Stydím se za ně a je mi to jedno.
4. bře 2014 ve 14:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Hm, to je mi lito, ale dulezite, ze jsi ted spokojena a stastna. Asi bych ji to nerikala vubec. Kdyby mela zajem a bavila se s tebou, mela zajem o vnoucata, tak to uslysi a vedela by to. Takhle ji volat jen kvuli tomu, to bych nedelala. Kdyz s tebou nesdili ani radost z deti, vlastnich vnoucat, tak to nema cenu.
4. bře 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky si říkám...No mě to nevadí,v 15 jsem se stěhovala k babi tu beru jako mámu,vše co umím mě naučila ona.i povahu mám po ní.Jdu spíš do rodu táty a pak babi,od mámy nemám naštěstí nic.silnej materskej pud mám od táty,máma se nestarala o nic.Spíš o to,aby měla chlapa,ten je u ní na 1 místě....její boj,moje děti nestradaji,pro děti je důležitá láska,pocit jistoty a rodiče,ne její chlap ze kterého dělá dědu....děti mu tak neříkají,berou ho jako cizího... naštěstí :grinning: jsou chytrý....jo ještě mě obvinila z toho,že kvůli mě nedodelala ucnak :grinning: vyhodili ji z něj rok před tím než mě čekala!Taková je a mě je to jedno!Za to si může sama já za ní dolejzat nebudu,ani ji nelituju.nechci od ní už vůbec nic.Nemůžu říct, že mě vychovala,byla jsem furt u babi naštěstí.
4. bře 2014 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jen testuj dál, já jsem naposledy objevila čárku až po 2 týdnech testování, ovulace byla pěkně posunutá, ale byla:slight_smile:
4. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 hele a co jí poslat oznámení až po svatbě byli oddání? Já jsem zase toho názoru, že asi ať je to jak je to,tak by se to oznámit mělo. A pokud jsou vztahy jaké u vás jsou,tak bych asi udělala oznámení byli oddáni a bylo by to vyřešeno...?
4. bře 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin těžko říct....fakt tím jak mě řeklaže bych se měla nechat sterilizovat s tím mě tak nas....q, že to nemá obdoby.Navíc když ti máma řekne,že tě měla vycurat a splachnout a že určitě nejsem její,že mě museli v porodnici vyměnit...who nic příjemného to není.Furt mě jen buzeruje,pomlouvá,schazuje,chtěla spáchat i sebevraždu,ovšem tak,že věděla co dělá a nezabila se jen na sebe upozornila...teď chodí k psychologovi,Lucine řekla až v jejích 25 letech,že neví kdo je její otec....děs,fakt už je toho moc a oznámení posílat nebudu.Přátelé na fce to poznají,ti co tam nejsou tak jim to řeknu a máme to vzkazu po babi a kašlu na to.Fakt jsem vytocena.A to chce půjčit děti o který nemá zájem a hnala mě s nima na potrat???? no má smůlu,já svoje děti miluju a jí je nesverim,nemůže se hýbat no s jejima vyzranyma 140 kilama a furt pribira.... no má smůlu,děti jí nepujcim nikdy,když je nechtěla.
4. bře 2014 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ani dnes rano nic...testik bily a mrcha taky nikde...
5. bře 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice :frowning2:, tak šup k dr., ať se to řeší :slight_smile:
5. bře 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj, taky jsem pro dr. at se to nekam hne a necekas moc dlouho: Uz jsi to takhle mivala?
5. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Nemuzu ten cyklus srovnat (minulý byl 32dní)...ale vím, že 14DC už byly folikuly pryč...buď uvolněné nebo vstřebané...takže to není normální. K dr. jdu zítra, hned mě objednali...
5. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no, tak uvidíš co ti řekne a můžete se snažit dál :slight_smile:, hlavně to řešit hned a neztrácet čas :slight_smile:... tfuj, tfuj, tfuj!!!!
5. bře 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no super, tak to je dobre, ze muzes jit takhle brzy. Tak drzim palce, at uz ti rekne cokoli, hlavne, ze na to mrkne a rozhodne co dal.
5. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok co ty? Jak jsi na tom, nejake priznaky, ze by se neco blizilo? Me spineni zase na chvili prestalo, takze klasika, par dni pred MS spineni stridave jo a ne a pak se to na den MS rozjede. Hm...
5. bře 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, já jsem teprve 9DPO, nic zvláštního nepozoruji, zatím nešpiním, minulý cyklus jsem to měla dva dny před MS, tak mám čas :slight_smile:... a kolikáty DC jsi teď ty? já mám MS dostat v úterý :slight_smile:
5. bře 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok ja jsem 26DC, dostat to mam v patek. Kazdy mesic si rikam, ze to urcite vyjde, jsem pozitivne naladena a proste tomu verim, no a pak nic :frowning2: I kdyz bych rekla, ze kazdym mesicem nejak "otupuji", moc si to preji, ale tak nejak si asi podvedome rikam, ze by to bylo moc velke stesti, kdyby to vyslo.
5. bře 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia myslet pozitivně a nevzdávat se, to znám, jsem natešená a pak přijde špinění a je jasné, že je konec :frowning2:
5. bře 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja vim, kdyz ono je to tak tezke :angry:
Ja bych to take kazdemu rikala, ale pak kdyz je clovek v te same situaci, tak to proste proziva uplne jinak. Az ted po letech, kdy nam to take hned napoprve neslo, dokazu lepe pochopit kamaradku, ktera chudak cekala 8 let, nez se dockali.
5. bře 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek