• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia já mám kamarádku která čekala 10 let a pak ji doktor řekl,ze prirozene neotehotni,ňák jí nedozravali vajíčka či co a za 2 měsíce zjistila,že je těhotná :grinning: a mě teď stačili 3 měsíce,jak jsem pokaždé.otehotnela za 1 cyklus....takže vím jak se cíts,ale já osobně teď taky otehotnela až po tom co doktor řekl,že jsem teď neplodna...vyhodila jsem to z hlavy a hned otehotnela.
5. bře 2014 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ja vim, takovych pripadu je hodne a verim tomu. Kdyz hlave proste neporucis, to musi prijit samo u kazdeho. No ja se mam stavit u dr. prelom duben / kveten, kdyz nic, tak uvidim co mi pak rekne.
5. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no jasně a začne to nějak řešit.Ale to je tak.Včera nějaká mrcha zabila novorozene a ty co by dítě fakt chtěli,tak nic!Je yo nespravedlivé!
5. bře 2014 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to by mě mrsklo :frowning2:, tak dlouho bych to asi nedala :frowning2:
5. bře 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poradíte dnes duch na testu, ale asi až po hodině. Je mi 33 let a dítě pořád nikde :frowning2:
5. bře 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ale to vis, ze dala. Clovek proste veri a bojuje furt. Kdyz nic jineho nezbyva.
5. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema Ahoj, kdyz si fotku zvetsim, tak tam pri trose snahy neco vidim. Kolikaty DC jsi dnes?
5. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes 35 DC, menstruaci mám cca co 32 dní
5. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema já ducha vidím :slight_smile:
5. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema a nejake priznaky pocitujes? Jinak ja bych urcite zkusila test jeste v patek a to uz by mela byt carka zase silnejsi.
5. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji. Já právě také, jen nevím zda to nemůže být rozmazaná barva nebo tak, prostě jsem z toho už ..:frowning2: tak zkusím třeba zítra , zda to nebude lepší . Ale duch se tam fakt ukázal po hodině, nebo teda já ho našla po hodine :slight_smile:
5. bře 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No, bolí mě prsa, ale to mě bolí před každou menstruací. Ale z ničeho nic mě 2 svědění oči a mám je jakoby suché - ale nevím zda by to mohlo být tím.
5. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj posílám test ještě jednou focený u okna :slight_smile: (jsem už z toho pako, to ho pořád točím sem a tam, zda to naivně neuvidím silnější) :dizzy_face:
5. bře 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem to dostala, ale aspoň me čeká příští mesic hodne milování :slight_smile:) takže tem co to tenhle mesic nevyšlo... Nadelime si pekny dárecky pod stromeček :slight_smile:
5. bře 2014 ve 12:23  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dnes jsem byla konečně u dr. vše je v pořádku, dokonce tam našel i dozrávající folikul... tak uvidíme... dostala jsem Proveru na tři měsíce na srovnání cyklu, takže za tři měsíce nejpozději na kontrolu no a jestli se to nepovede do půl roku tak asi na vyšetření já i manžel... a umělé oplodnění... doufám, že to nebude potřeba a zadaří se. jinak dneska jsem 13 DC možná budu mít ovolku trochu posunutou... to by byla prča kdyby se to povedlo ještě bez provery:slight_smile: jinak všem ostatním které mají před testováním nebo čekají na čárky či na mrchu držím pěsti
5. bře 2014 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky , tak co myslíte u té mé fotky - snad duch nebo rozpitá barva ? :unamused:
5. bře 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy Jj, děkuji, testuji dál a čárka sílí, dneska už snad bude dálnice. Včera jsme to pojistili a ještě to zkusíme zítra . :slight_smile: To jsou počty holky vám řeknu, kdy je nejlíp na to skočit :slight_smile:
5. bře 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketaema Jak píšou holky, něco tam je, zkusila bych nový test v pátek.
5. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema při zvětšení na rej druhej fotce vidím pididucha,...test zkus za 2 dny dřív ne.Já měla ducha sotva vidět 28.12 a 31.12 už byl líp vidět i pouhým okem,ale zítra test nedelej,je to brzo.
5. bře 2014 ve 13:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji
5. bře 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema Něco tak prosvítá, ale celkově je ten testík hodně propitý tou barvou, po celé délce...zkus testík za dva dny a budeš moudřejší :slight_smile:
5. bře 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice skoda:-/, ale drzim palecky na zitra k dr. ! Jen at se to rychle vyresi a muzes do dalsiho kola :wink:
5. bře 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema na prvni nevidim nic a na druhe pri rozostreni dusika vidim. Zkus dalsi v patek, hcg se zvysuje co 2-3dny, tak at je videt pripadne rozdil. Zitra bys moc rodil nevidela. Drzim palce at testik sili.
5. bře 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak dneska mam pulku sestinedeli zasebou :slight_smile:
5. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no vidis jak to leti. Vidis jak nam to tu jde, nebo spis nejde, takze nemusis mit strach, ze ti uteceme a budeme nejak napred. Jeste nas s tim snazenim dozenes :grinning:
5. bře 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj celkem to utika. A rekla bych, ze se chysta i ovulace....dnes male mnozstvi plodneho hlenu...nebo tvarise tak snad se vse vraci do normalu.
5. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem za podporu. Snad to vydržím do pátku :slight_smile: Samozřejmě co chvíli s testem chodím a nakláním proti světlu - zda jo, ne, jo, ne :wink:
5. bře 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak drzim palce, hlavne at telo funguje jak ma :wink:
5. bře 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketaema to jsem dělala taky,ale fakt to chce vydržet,zítra netestuj,fakt počkej,já čekala 3 dny pak byla čárka silnější :grinning:
5. bře 2014 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se z toho asi pos... zase začínám špinit a bolí mě břicho... zítra zase příjde mrcha po 14 dnech :( ach jo :( ,no tak holt zkusím tu Proveru snad se to zlepší, alespoň že jsem stihla toho dr. ale manžel bude nešťastnej.... toho tulínkování jsme si opravdu moc neužili :( nejradši bych do toho fakt kopla :slight_smile:
5. bře 2014 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek