• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Fuj tak jsem vas docetla:slight_smile: v patek bych to mela dostat,ovu byla dost posunuta cca 22dc to nemivam vždycky tak 16dc normálně me bolí prsa před MS a ted nic proste je mi fajn :slight_smile: kéž by už nepřišla :slight_smile:
5. bře 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 tak budem tu porveru brát spolu - já mám cykly rozházené také fest - dnes jsem už 38 DC, ale testy ani nedělám.. proveru jsem dostala taky na 3měsíce.. musím říct, že každých 14 dní je to šílený - ale když tam je ten folik, tak se to nemůže povést?
5. bře 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin čas letí jako voda, brzo je duben a to už to můžete zas zkoušet :slight_smile: moje segra takhle přišla po zamlklém do jiného stavu po 2M a má krásnou holčičku :slight_smile:
5. bře 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cokoladaaa máš pravidelný cyklus? když by se to povedlo za 14 dní, tak to opravdu bude vánoční :slight_smile: přitom mi přijde, že Vánočky byly včera :slight_smile:
5. bře 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa ahoj cyklus mi kolísá, ale jen minimalne cca 26,28,27 atd. Takže v tomhle smyslu pohoda. Ja teda vánoční mimco nikdy nechtěla, ale co se ma stát to se stane :slight_smile:)
5. bře 2014 v 18:57  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa byl by to malej Střelec - to je pěkný znamení :grinning: já chtěla vždycky letní mímo, ale ted už je mi to ouplně jedno, hlavně ,aby jednou aspon jedno bylo - kdykoliv! :slight_smile:
5. bře 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa no tak to je jasny :slight_smile:) ja upřímně věřím, ze všechno je spravny tak jak to je a vse ma nejaky důvod :slight_smile:) takže zimatko, letnatko to je sumak... Hlavne zdravé!!!
5. bře 2014 v 19:19  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cokoladaaa Přesně ták!!! :slight_smile: Holky, přeju krásný večer, já jdu číst .-)
5. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa no já to chci nechat na květen...v dubnu bych rodila v prosinci a přece jen si chci vánoce užít ještě s Vaneskou na plno :slight_smile: ať není šizená :slight_smile:
5. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak normálně mám doopravdy plodny hlen...ne teda v takové míře jako před těhu,ale je to tady...uplně čučím jako blázen že to tak je. Tak jen ať mi to tak pěkně pokračuje a ovulka funguje tak jak má.
5. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vzpomínám na Danielku co je s ni i Ivet tu dlouho nebyla,nějak to odpadava-tak sup holky kde jste?
5. bře 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je super tělo už zase funguje tak jak má :slight_smile:
5. bře 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jj, jsem ráda,ale doopravdy mě překvapilo, že jsem ten plodný hlen našla tak brzy....
5. bře 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jj, taky si říkám co holky asi dělají.
5. bře 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes bojovala u malého s uchem,Rano se probudil a strašné brecel ze ho bolí ouško - no rozehnali jsme to a ted spokojené chrni :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky dnes předala( na příkaz, doporučení dr.) některé své taneční kroužky svým lektorům...děti brečely, já brečela...někdy je toho na jednu bolavu duši už moc :(
5. bře 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka ty ouska jsou previti. Mala vecer mela zvysenou teplotu a tvrdila mi ze ji taky boli ousko. Kdyz jsem se zeptala jaky ukazala mi do pusy...rikam a neboli te zoubek? Pry ano...rostou nam horni spicaky a dalo se nam k tomu nachlazeni....v noci horecka, kasel, ryma...asi nejaka viroza. Mela ji ted mala od kamaradky, tak bud to mame od ni a nebo to chytly holky spolecne.
6. bře 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to me moc mrzi. Moc dobre znam kdyz se clovek musi loucit s necim co miluje! A co jeste dr. rikal?
6. bře 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No to už mi říkal minule...dnes tam jdu znovu, patrně na vyvolávačku, protože ms nikde :(
6. bře 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky, my každý zub omarodily rýmou a kašlem :frowning2:, tak to může mít k tomu :frowning2:, a nám rostou stoličky zadní a měl minulý týden průjem zase :frowning2:... tak co je lepší, ale naštěstí, kromě menších nehod vždy stihl na nočník :grinning:, máme doma šikulu :grinning:
6. bře 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je co nechápu,mala taky nocnik stíhá krásně.Je šikovná,já teď u ní čekám na poslední 3 už 14 dní netekla dasen,zub je tam vidět a ne a ne se prozezat.je to děs a to už by ji měli růst 5 :slight_smile:
6. bře 2014 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nám se spodní pětkY prořízly, ale nejsou celé venku, tak asi k tomu měl ten průjem, protože byl veselý, hrál si, nestěžoval si na nic, ještě vrchní a máme chvilku klid :grinning:
6. bře 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak na dnesniho dr. drzim palce. pak dej vedet. me se pomalu, ale jiste rozjizdi ms, takze tento mesic zase nic. no, jedno pozitivum to ma, usetrim za test :grinning:
6. bře 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka uz sis nejak zjistovala tu nemocenskou?
6. bře 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojky,nezjistovala asi budu muset někam zavolat a udělat ze sebe blbce ty nevis?
6. bře 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no me rikal, ze po pul roce ted socialka posila sveho dr. na prezkouseni stavu, ze drive to bylo az po roce, ted je to zmena. max. se ti muzu zeptat pristi tyden, az pujdu na kontrolu, at mi to poradne vysvetli.
6. bře 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jeee,to je skoda...ale alespon vis na cem jsi. Dam vedet jak jsem dopadla...
6. bře 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia To není možné holky, ta naše skupina je asi nějaká zakletá. :frowning2: Dívala jsem se na snažilky leden/únor a tam holky hází samé pozitivní testy ! :slight_smile: Ale my se taky dočkáme, všechny !!!!!!! :slight_smile: Já tento měsíc poprvé dělala poctivě ovu testy a nevím, co si o tom mám myslet. Žádná pořádná dálnice jako tady mají holky se nekonala, nejsilnější čárka byla asi v úterý, ale čekala jsem, že ještě zesílí a včera už nebyla tak výrazná, takže jsme to ani s milým nepojistili, tak tento měsíc z toho taky asi nic nebude. Zkusím ještě dneska test, ale už nevěřím, že by zesílila. A chlap mi odjel, takže je to stejně na prd. :unamused:
6. bře 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ja si zrovna rikala, ze uz by to cekani a neuspech mohl nekdo prorazit. ale jinam kvuli tomu urcite prechazet nebudu, tady se mi libi :grinning:
6. bře 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek