• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia Já taky nebudu odcházet ! My to zlomíme ! :slight_smile:
6. bře 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jasne, spolecne to vsechny dame :wink:
6. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, co nového? pár dní jsem tu nebyla. už jsem se uklidnila ohledně mimča, až otěhotnim,tak to bude. teď plánuju cestu do Londýna :grinning:
6. bře 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice aha, tak dej pak vedet jak si dopadla.

@teok no ja myslim, ze my mame oboji dohromady...zuby i virozu. Kdyz jsem ted rano prisla od doktora, tak mela 38,8. Nastesti nurofen zabral a teplota se snizila. Radeji bych byla nemocna ja nez ona :-/. Jo prujem je previt. Tak at jsou zuby brzy venku.
6. bře 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tak nic opoustet nebudu!!!! Tady se mi libi :slight_smile:. Jen doufam, ze tu has brzy budu jako tehule.
Holky, dame to vsechny!!!! Vsechny se dockame mrnouska v brisku, jen to chce ten spravny cas.
6. bře 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr v grafech se nevyznam, ale vidim, ze teplota stoupla...to byva na dobre ceste ne? Zkusela si testnout?
6. bře 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ano test pozitivní dnes jsem to měla dostat a místo toho dvě// :slight_smile:
6. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@golymetr já furt čekám na foto :-P
@lupinpupin tak sand bude prdelka v pořádku, my když měli vysoké teploty, tak jsme také měli pátou nemoc :frowning2:
@ivet1987 tak si to tam užijte :slight_smile:
6. bře 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok foto dodám :grinning:
6. bře 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr juhůůů :grinning:
6. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to by bylo super :slight_smile: děkuji zeptej se mi prosím
6. bře 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr gratulace a závist :slight_smile:.
6. bře 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka děkuji a jak si natom ty máš po ovulce?
6. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa no říkám si že je to fakt divný... doktor tam včera ten folikul prý viděl na utz ... no tak uvidíme... zatímstále jen špiním mrcha se nerozjíždí... takjsme na to včera s mužíčkem vlítli špinění nešpinění... a jestli to bude dneska jen špinění tak zas:slight_smile: já tý mrše ukážu... prostě potáhne a už se ke mě tento rok nevrátí :slight_smile: no a holt když se rozjede zkusím to s Proverou... tak to je fajn, že tady nebudu sama Proverová :slight_smile: Jinak @golymetr moc gratuluju k čárkám.
6. bře 2014 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@golymetr no super, tak preci jen nejake vlastovky, ze to jde :slight_smile: Gratuluji.
Za jak dlouho se Vam zadarilo?
6. bře 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka napisu si blbenku, tak snad nezapomenu, clovek je po tom cekani rad, ze tam je a aby zas rychle vypadnul, tak snad nezapomenu :grinning:
6. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia snažili jsme se od konce listopadu
6. bře 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě jednou děkuju za podporu. Zákrok i narkozu jsem zvládla skvěle, dali mi nějakou hezkou, zdál se mi veselý sen:slight_smile:. Psychika je ovšem o dost horší, ale naštěstí mám obrovskou podporu v příteli, řekl, že jakmile uznam, že už by to šlo, tak se budeme snažit o další a pořád mě uklidňuje, že to bude už OK. Jen bych si teď ráda neco koupila na podporu cyklu a nevím co. Mudr mluvila o kys. listové a železu, holky si tu chválí kontryhelovy čaj, kamarádka si chválí gynex....je tolik možnosti, ale určitě není dobře to moc prekombinovat:slight_smile: Jaké máte zkušenosti vy?
6. bře 2014 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr no super, to je tak akorat :dizzy_face:
6. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ester34 Jsi sikulka statecna :slight_smile: Ja beru na doporuceni Nosifol, ale bohuzel u me zatim zadne zazraky nedela. Obe deti nam vysly na poprve, MS jsem mela pravidelnou, tak jsem si rikala, ze v mem veku to chce uz jen nejakou podporu a vyjde to a ono nic. Tak nevim jestli je to Nosifolem, nebo uz proste "presluhuju" Urcite jak pises, neprekombinovat, takze uzivat jen neco.
6. bře 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 To je dobre, ze se upnes na neco jineho. Kdy se tam chystas? Me ceka navrat do prace, pristi stredu se dozvim kdy, tak budu mit take uz zase jiny rezim.
6. bře 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jedeme až za dva měsíce, na výročí svatby :grinning: byli jsme tam teď v říjnu, ale já prostě Londýn miluju.
6. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no vidíš to...no vyrostou zuby Tynce a abych nevyšla ze cviku,tak přijde další prte....teď toho máme dost,zajišťujeme konečné svatbu,tak 6.6 snad bude mít starostka volno,tak nás odda.Jen doufám,že. bude pěkně počasí a nebude pršet.Lidi tu bude málo,ale ty vo mám nejradši a kamarádka mi i pomůže.
6. bře 2014 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak to se budes mit nac tesit :wink: Ja tam byla 2x a je tam opravdu krasne.
6. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to budete mit pekny datum, nam tenkrat sobota vychazela na 3.6. a pak se nam po letech na vyroci narodila dcerka :slight_smile:
6. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia krásný :grinning: no konečně se rozhoupal,nějak se mu do chomoutu nechce.nebo spíš nechtělo,ale teď když už čekám 3 tak jsem do toho,stihnu to do porodu a navíc datum nezamenim. je jedno jestli řeknu 6.6 a nebo 6.6. :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2014 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo jo, jedeme potřetí a už se nemůžu dočkat :slight_smile:
6. bře 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, dlouho jsem tu nebyla... měla jsem dovču a s manželem si pěkně mákla na stavbě domečku ;) tak jsem neměla čas tu vůbec psát a ani moc řešit sebe ;) přidávám graf ... ovulace tedy asi byla 28.2 takže dneska 6 DPO teplotka se hezky drží ;) tak uvidime co dál.... jinak na sobě nepozoruju VŮBEC nic :D počkáme co přinesou další dny. A co vy ostatní ?? někdo nějaké novinky ???
6. bře 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nejak moc nemam chut vas docitat...mala je v nemocnici na jipce, tak asi nejakou dobu nez budem doma moc nakukovat nebudu... snad to bude brzy.
6. bře 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Držíííím paleček, at jste v pořádku brzy doma!!!!
6. bře 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek