• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin jejda, to nejsou dobre zpravy. Doufam, ze to neni nic vazneho. Drzim palce, at je brzy v poradku a doma.
6. bře 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ježíš copak ji je chudince mrnave.....
6. bře 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je hrozné ... tak se držte a brzy domů. Myslím na Vás a držím palečky !!!
6. bře 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin taky držím palečky, at jste obě ok ,o)

No teda @monikaklosova první měření a hned se to tak krásně drží hore, co! Paráda :slight_smile:

@ester34 já jsem při pobytu v nemocnici měla taky krásný sny - naposled si pamatuju ty krásný oči anesteziloga a jak jsem se mu do nich dívala než jsem usla jak šípková Růženka :slight_smile: a vzbudila jsem se tak nádherně vyspatá... psychicky se taky srovnáš.. uvidíš.. to bude dobré :slight_smile:

@ivet1987 Procházky po Londýně budou odreágováním a co Ty víš, třeba se zadaří tam .-)
6. bře 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pokud to o víkendu nedostanu, tak budu muset opět na gyn - asi na vyvolávací.. nic mi není , žádné změny- prsa nebolí, podbřuch nebolí, prostě nic a MS nikde.. dnes 37 DC.. (včera jsem se přepsala o 2 dny..) , , a než zase čekat 50 dní na příjezd červený, tak si tu včelku raději nechám píchnout.
6. bře 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa to urcite bez, kor kdyz mas zkusenost, ze to dostavas az takhle pozde, at zbytecne necekas moc dlouho. Ale podivej treba na me, ani pravidelny cyklus a ovu neni znamkou toho, ze to pujde :frowning2:
6. bře 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala chrupka a ja se musim trosku vypovidat, snad vam to nebude vadit.
Mala po odpolednim spani dostala z vysoke horecky fibrilni krece, zacala modrat a nevnimala, museli jsme volat rychlou a ty nas odvezli do nemocnice. Zitra budou delat vysetreni zda to nemohla byt epilepsie a az budem bez teplot tak muzem domu. Drzte palce at teploty klesaj a muzeme pryc.
6. bře 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin prdelinka, tak at se drzi a ty krece mivaji deti z vysokych teplot :frowning2:. Beruska jedna :wink: tak se drzte a brzo jste fit :slight_smile:
6. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin hlavně at jste vporadku!!!! A není to to co jsi psala-ani vyslovit to nechci a PS:ty jsi si tu smůlu ještě nevybrala co?:slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin myslim na vas, jste statecny. hlavne, ze jste pod kontrolou. a vi se z ceho ma ty vysoke horecky?
6. bře 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je holky testík
@teok
7. bře 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@golymetr Kolikátý den po ovu to je? já včera 10DPO jsem špinila :frowning2:, holky mě utěšovali, že je to hnízdění, tak uvidíme, dnes zatím nic, bojím se prozkoumat čípek :grinning:
7. bře 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tohle je 17DPO včera jsem čekala MS jinak já měla hnízdění 7DPO je to i v grafu jak mi spadla BT
7. bře 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr mě právě BT neklesla, měla jsem 37,1 a dnes 37, tak uvidíme co to z toho bude :slight_smile:... se asi nedočkám 17DPO, dnes jsem 11DPOta se necháme překvapit i jak dlouho vydržím netestovat :grinning:... kdy jsi dělala první testík?
7. bře 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já ho dělala už brzo 9DPO už tam byl náznak dušíka viditelného
7. bře 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr tak já jestli jsem měla včera hnízdění, kdy by tam mohl být náznak?
7. bře 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky, tak jak je berušce?
7. bře 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok počkala bych do pondělí :wink:
7. bře 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr to nedám :grinning:, v úterý to mám dostat, tak uvidíme jakou mám trpělivost :grinning:
7. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já to mám dostat dnes Rano jsem neodolala a zkusila testnout a bílo. Ovu jsem mela o cca 6 dni posunutou tak nevím je to brzo nebo spis nic - jsem sklamana,a zároveň je mi to fuk jsem divná, já jsem už rezignovala ach jo třeba mi vyjde jarní miminko :slight_smile: na zimu jsem ho stejne nechtěla-aspoň si to snažím okecat
7. bře 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jestli jsi měla včera hnizděni možna už zítra by na testu mohlo jit něco vidět ne ??? já jsem dneska 7 DPO ... teplota se drží ;) vůbec ale nevim kdy čekat (nebo nečekat) MS ...... a kdy případně testovat
@golymetr gratuluji ke krásnému testíku ;)
7. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr no krasny testik, tak jen si to uzivej. pocitujes nejake zmeny?
7. bře 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak pokud jsi mela posunutou ovu... neni nic ztraceno ;) tak vydrž ... treba se ještě // ukážou ;)
7. bře 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia děkuji
@monikaklosova holky jinak mě nic zatim nejni jen se cítim dobře,prsa mam trošku citliví a bříško tu a tam
7. bře 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@andrusinka
holky, myslim na vas. ja ted zas usetrim test, cekam to dnes uz v plne parade.
7. bře 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a furt to nedorazilo mě normálně chodí v noci a minulý měsíc byla až po obědě, ale to jsem věděla, že dorazí :slight_smile:
@monikaklosova nerada bych, abych byla zklamaná, uvidíme jak dlouho vydržím :grinning:
7. bře 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok klasika jeste ne. minuly mesic byla o den dyl, ale 5 dni pred tim spineni. ted spinim od utery. :unamused:
7. bře 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia zkus si koupit na to špinění něco :slight_smile:, co psali holky, tak vitamín B :slight_smile:
7. bře 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jooo to chápu ... no však uvidiš jak dlouho vydržíš :grinning: jinak máš nějaké zvláštní pocity ??
7. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova občas mě pobolívá břicho jako při MS, hlavně včera adnes mám pocit, jako bych měla výtok a na gaťkách nic není :grinning:
7. bře 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek