• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@teok noooo tak uvidime co uvidime za pár dní ;) držím moc palečky !!! já měla včera šílený tlak v podbřišku .... jako před MS ... dneska už je to slabší .... už mě co čekání nebaví :grinning:
7. bře 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak posílám testík. ?????????
7. bře 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova přesně, mám každý den, že nějaký ten příznak je :grinning:, ale to je tím, že se moc pozoruji :frowning2:... držím palčáky, aby bylo vše jak má být :slight_smile: a našla jsi krásné //
7. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vsem moc dekuji! Spustila se ji ryma a kasel...bude to pekna viroza. Teplota v noci jen jednou sirup pomohl. Ted jsme byli na eeg tak drzte palce. Jinak zacina bastit a pospinkava. Doufam, ze bude vse ok a zitra pujdem domu.
7. bře 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teok děkuju tobě taky přeju úspěch v podobě // jsem zvědavá do kdy vydržíš netestovat ;)
7. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak to jsme dvě, co jsou zvědavé :grinning:
7. bře 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohu se zeptat - vidíte na testu ducha, nebo jen rysku nebo dokonce nic ? děkuji :dizzy_face:
7. bře 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema já vidím rysku, ale nevím co to znamená, zkus udělat test za dva dny :slight_smile:
7. bře 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema taky mi prijde, ze tam je spis otlak, nez barva
7. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to uz zni o hodne lepe, nez vcera. Tak se holky drzte a brzy domu :slight_smile:
7. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no ja beru ten Nosifol a tam je vitamin B6 a B12, tak nevim jestli to staci. Kazdopadne az pujde zase k dr. (zacatek kvetna), tak mu to opet reknu, uz to je pravidlem, ze to mam pred kazdou MS.
7. bře 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, a co mu zavolat? proč čekat do května? to jsou dva měsíce ztracené :frowning2:
7. bře 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za info. Zkusila jsem vyfotit znovu - tak ještě jednou :confused:
7. bře 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema já se v tom moc nevyznám, vidím to co předtím :frowning2:
7. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to uvidíš,já otehotnela 4 až 24 spineni,což na.hnízdění je dost pozdě a test náznak dusika až 28 :frowning2:Někomu to můžou ukázat až dyl
7. bře 2014 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 byla to čistá krev, žádná hnědá, ale dočetla jsem se, že unhnizďování si můžou nějaké ženy splést ve slabou MS, tak sem napnutá jako kšandy, dnes zatím nic :slight_smile:
7. bře 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to vis urcite, ze to bylo 4. ze to nemohlo byt dele? :wink:
a spineni jsi mela jako ze uhnizdovani pozdni, nebo hooodne slaba menstruace?
a jinak zadne priznaky nebyly?
7. bře 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě ze me tady držíte a múzu se vykecat - nechci to říkat doma tatkovi:slight_smile:
@donia
@teok
@monikaklosova
7. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka a kolikátý jsi den po ovu? třeba je fakt na test brzo :slight_smile:
7. bře 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jo to znám taky o tom doma moc nemluvim :wink: sem tam se zeptá kdy už budeme něco vědět ale podrobnosti neřešime. Od toho mám vás tady :grinning: :grinning: jsem ráda že s někým o tom všem můžu pokecat :wink:
7. bře 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok cca11dpo
7. bře 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak třeba je brzo, dokud není MS, nevěš hlavu :slight_smile:
7. bře 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no naděje umírá poslední - ale ty nervy:slight_smile: :slight_smile: já to říkala ze bude Ježíšek:slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jak jsi dopadla u dr.?
7. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já.právě na Vánoce měla čistou krev a u kluka taky :wink: možný je všechno chvíli výdrž a uvidíš co se z toho vyklube :grinning:
7. bře 2014 ve 12:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak urcite pockam, dostat to mam az v uterek :slight_smile:
@andrusinka cekani je desne :frowning2:, ale fakt vydrz a zkus treba v nedeli dalsi jestli nedojde. Jinak budou listopadovy :slight_smile:
7. bře 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia podle ultrazvuku mi to řekli,příznaky vůbec žádný jen pak spineni,tak jsem myslela,že mrcha a večer už nic...pak za 4 dny test.....ale já mám vždy ovulaci při menzes nebo hned po ní,nikdy dyl.Proti jš si nikdy nevšimla hlenu,když po menzes nemám žádný a pak když šli od týdne dál,tak nikdy nebyl plidnej.Ovulku mám souplou furt :grinning:
7. bře 2014 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mo tak držím palce at mrška nedorazi :wink:
7. bře 2014 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 děkuji, také bych si to přáala aco teprve manžel, uvidíme :slight_smile:
7. bře 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia No zjistilo se,ze na me Clostil nefunguje a ze k ovu nedochazi.Prdnul mi injekci na vyvolani a napsal leky na jinem principu fungovani...
7. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek