• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@ircas1978 že by ovulka :grinning:
5. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ale to je hruza ,tohle sem nikdy nemela,nepamatuju to ...
5. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak se bojíte porodu? :grinning: Měly jste odvahu kouknout na nějaké videa porodu? :grinning:
5. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky pridavam se k Vam :slight_smile: od Prosince taky jedem....ale tento mesic nic :slight_smile: zatim si z toho nic nedelam.
5. led 2014 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 muj prvni porod trval 2 dny takze já doufám ze tentokrát to bude méně :slight_smile:
5. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n ted koukám na ty tvoje testíky a ty si 2.1. netestovala...možná byl ten hlavní pozitivní tam... a tudíž ovulka 3.1.? Je to možné?
5. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 měla jsem plánovaného císaře a koukla jsem se na videoo co a jak :grinning: koukalal jsem i na normální porody... no byla jsem ráda, že byl císař a doufám, že druhé bude taky císařem :grinning:
5. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin
@ircas1978 no jo, vy máte výhodu, ale co my chudinky, které to mají před sebou, bez zkušeností? :grinning:
5. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 :grinning: nevím jestli je výhoda vědět do čeho jdeš :slight_smile:
ale já tvrdím, šlo to dovnitř, musí to i ven :grinning:
5. led 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 neboj se...az te to popadne budes koukat aby bylo mimi venku :slight_smile: mluvim za sebe-ihned po porrodu jsem zapomela jak to bolelo :slight_smile:
5. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No jo, ale dovnitř to šlo v jiné velikostní formě :grinning:
5. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 trošičku :grinning:
@ircas1978 Teď koukám, na film, mamča tam umřela při porodu, najednou mě přepadla hrůza.
@lupinpupin já teda tvrdím, že jsem zažila horší věci jak porod...třeba operace zubů :grinning:
5. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Trošičku hodně, to prostě nedokážu pochopit jak může dítě tama prolézt :grinning:
5. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jééé prosimte na takový videa nekoukej :slight_smile: zákaz! pak te to vystresuje,... proleze uplne normálne....neboj se.....
5. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nene, 2.1. jsem testovala taky, ale chytře jsem si ted testík nepopsala protože jsem myslela naivně, že to bude tak jasné, že se k tomu nebudu vracet. 2.1. tam myslím byly opět dvě, ale nejsilnější byly toho 3.1. 14 DC..
Jinak já beru denně vitC a Acidofolan (listovka, železo, B12) - Femibion jsem si koupila, ale myslím že početí jako takové neovlivní ne, tak si ho nechám až budu vědět, že se podařilo.
Jinak děkuju za podporu, šance asi nějaké jsou, uvidíme, ale neupínám se k tomu. Když to nevyjde, aspoň si v dalším cyklu udělat BT graf celého cyklu a ovu si ještě ověřím :slight_smile:
5. led 2014 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin už jsem to někde četla, ale - když ovu test ukáže nejsilnější výsledek - kdy přesně si mám zaznamenat že je ovu. Ovu test přece ukazuje že do 24-48hod bude ovu. Datum si teda určujete podle posledního dne kdy se pozitivní výsledek ukázal? Jak?
5. led 2014 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n já měla pozitivní test v pátek a tak jsem určila, že ovulace proběhla v sobotu...to je nejpravděpodobnější...pokud by si k tomu měřila i teplotu,tak ta by to měla ukázat přeně...ale já neměřím, nějak si to nedovedu představit...prostě ráno vstanu a letím za malou do pokojíčku a té bych nevysvětlila, že nemůžu hned přijít, že se nejdřív musím změřit :grinning:
5. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 No já nakoukala tolik videí o porodu, připravuju se na tu událost roky, takže porodu už se nebojím, já se na něj těším :grinning:
5. led 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaela_n jo a ten Femibion není přímo na otěhotnění...jsou to vitamíny který se můžou brát už před,aby tělo mělo dostatek potřebných vitamínů pro začínající plod, protože důležité orgány se zakládají v okamžiku kdy většinou člověk ještě o těhotenství ani neví...tak já to beru jako "prevenci" zhrba ob den a k tomu tu kyselinu listovou...u malé jsem brala calibrum baby plán a brala jsem to jen 1.trimestr, pak jsem se nato vykašlala...bála jsem se aby nebyla moc velká a tak jsem do sebe hrnula ovoce a zeleninu pod tlakem :slight_smile:
5. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si koupila Kontryhelový čajík a už piju první dávku :wink: tak třeba pomůže ....
6. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak drzim pesti,ja ho piju taky-ted mam pauzu ale jsem rada,po 14dnech se mi z neho skoro zvedal zaludek :slight_smile:
6. led 2014 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n no já ho pila dneska úplně poprvé, není nejhorší :wink: tak snad ho nebudu muset pít dlouho.... :wink:
6. led 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak hodne sil do piti :slight_smile: ja jsem rikala,ze kdyz to tenhle pokus nevyjde, tak ho taky koupim :slight_smile:
6. led 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo je ted na rade v testovani? Ja ocekavam MS 17.1. Takze zak nejak budu asi testovat...
6. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já očekávám 15 DC a jsem jako na trní. Testovat testem asi nebudu dřív, zkusím jestli něco vykoukám z grafu BT - prý se to dá poznat. Před MS klesá teplota a pokud neklesá, značí to těhu...tak bych to díky tomu mohla vědět už o pár dnů dřív - jestli jo nebo ne :slight_smile:
6. led 2014 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem 10DPO a začala jsem špinit :frowning2:... mám tušení, že to nevyšlo :frowning2:
6. led 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n
@monikaklosova
holky mě ten čaj hrozně chutná:o) zravna ted ho piju:o) :grinning:

jinak si říkám, zda sen tento měsíc budu chodit. jestli se pak víc nestresuju že pořád nic,když kolem sebe tady vidím samé těhu a nebo naopak jen neuspěch a nechci aby mě to taky ted napadnulo:o) :grinning: :grinning: :grinning: Urcitě tak 3x za týden chci kouknout,ale já tu jinak jsem schopna vysedět důlek :grinning:
6. led 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to se mě právě také tento měsíc stalo. :unamused: tak třeba u tebe to bude uhnízdění :wink:
6. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek