• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@maice tak snad už to bude v pořádku :slight_smile:
7. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka @teok @monikaklosova - taky jsem ráda, že se vám tady můžu "vykecat" holky. Kamarádka mi říká, ať to nechám být, že to přijde a že to moc hrotím, s přítelem se o tom bavit nedá, jen mu řeknu, kdy je potřeba na to "hupsnout" :slight_smile: a pak se týden ptá, jestli jsem to už dostala :slight_smile: Takže jsem za vás ráda, chápeme se vzájemně, podporujeme se a držíme si palce.
7. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@maice a ten Clostil je na co ? Já jsem zjistila, že u mně asi taky nedochází k ovu, nevím, testovala jsem se už 14 dní a pořád jen slabá druhá čárka a jinak nic. Teplota skáče nahoru dolů, takže podle teploty to taky nepoznám. V dubnu jdu k Mudr. tak uvidím, co mi řekne. :frowning2:
7. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice takže pristi Měšic je to jasný :slight_smile: :slight_smile: budem si držet palce
7. bře 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak aspon, ze se neco deje a nemas Clostil dal, kdyz je to na nic. Tak snad se to tve telo ted po novych lecich probere a to pak bude :grinning:
7. bře 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Jasny...pristi mesic :wink:
7. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Spam”
7. bře 2014 ve 14:21 • milbaby
zacina me bolet bricho a to je v pr..li
7. bře 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak uvidis, treba neni, vis, ze tehot. a menstruacni priznaky jsou skoro stejny
7. bře 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice koukala jsi jaky mas ten Nosifol? Ja ted zkusila ten jako ze novy, bez horciku a pekne hnusny. Tamten puvodni mi chutnal o moc vic. Skoda. No, mela bych brat jeste 2 baleni, tak aspon ze tak. Jak to nezabere, prdim na to a budu to resit s dr.
7. bře 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No...já už mam taky ten nový, starý byl chutově lepší...ale ted ho stejen neberu...kdyz vim, že tehu nejsem, tak je to zbytecné :(
7. bře 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to vim presne tohle jsem chtela slyset:}
7. bře 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice no to byl. Ale ten se ma prave brat jako podpora pro otehotneni, tam je ta pomocna slozka inositol, jinak pak v tehu muzes brat jakekoli vitaminy pro tehule
7. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď dpo růžový výtok, tak uvidíme co z toho bude :slight_smile:
7. bře 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak me napadlo, kdyz jsi na neschopence, to mas klasicky vychazky od do?
Je je ted mam od 10 do 12 a od 14 do 18 a fakt si to hlidam, uz mi 3x prisla kontrola. Cetla jsem, ze neomezene vychazky (jako to bylo drive) se uz davat nemohou. Treba kamaradka mela na rizikovem neomezene, tak to byla parada.
7. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je des, vid? Kazda navsteva toalety s ocekavanim co z toho bude :slight_smile:
7. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No ten podporuje dělení buněk...to je pravda, ale jelikož jsem to ještě ani nedostala a vím, že těhu nejsem...tak jsem vysadila :slight_smile:
7. bře 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je, no, ale co se dá dělat :slight_smile:
7. bře 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to jo. To jen ze me dr. rekl, at je uzivam opravdu 3 mesice v kuse, coz je 5 baleni :unamused:
Ja tajne doufala, ze mi staci malo a bude to a ono prd. Stale to nevypada.
7. bře 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já nechci moc kombinovat hormony od dr. a všechny další preparáty. Potřebuju nejdřív srovnat sebe, tak jsem pořídila gynex...a pak začnu připravovat těllo na těhu :slight_smile:
7. bře 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no to jo, to mas pravdu. Ja nic jineho neberu co se tehu tyce. Jen na vysoky tlak a snizenou funkci stitne zlazy a to se prave obavam, jestli to s tim nesouvisi. Lecim se s ni az po druhem porodu, to je jedine co me napadlo, kdyz to ted nejde a predtim hned. Ale na endokrinologii jsem to v prosinci dr. rikala, ze chceme mimi a vubec v tom nevidela problem.
7. bře 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ahoj plně tě chápu mám to doma to samé...... už je to všechno na povel.....
7. bře 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jj mam vychazky od 12do18 a zatim nikdo neprisel,ale dodrzuji to :sunglasses: ty neomezeny nejdou max 6hod ale to staci,blby je ze nemuzes nikam na vikend
7. bře 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
litam na zachod a porad nic,mokro kdyz sahnu prstem dovnitr tak husty vytok-bilkovej bilej,prsa me nebolej-minuly 2 cykly tyden pred ms bolely a ted nic-proste erupce :frowning2: :unamused: jsem proste divna :sunglasses:
7. bře 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka
@donia kde jsou ty casy, kdy jse mela neomezene vychazky, ale to nebylo na tehu :slight_smile:
7. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 copak taky uz je sex na povel?u nas uz s tim zaciname vacit-ale v dobrem minuly mesic ob den,dva a ted cekam na vysledek
7. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jj taky se mi obcas zasteskne :sunglasses:
7. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka to víš je to jak na vojně ,vždycky zavelím nástup na scénu a jde se na to..........
7. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketaema já bych neřekla, že to je vytlačený, ale zkus to za 3 dny znovu... .-) to budeš spíš vědět :slight_smile:
7. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek