• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@andrusinka tak to tady mame asi nejake poctivce, co kontroluje, u me uz byl za stejnou dobu fakt 3x
7. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia kolegyni 2x
7. bře 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no vidis, ze chodi :grinning:
7. bře 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím po nějaké době! Já dneska /54 DC/ konečně byla u doktora. Podle uzv "nefunguju" - nízká sliznice atd... Dostala jsem vyvolávačku a doufám, že zabere. Tak jsem to nějak tušila...
7. bře 2014 ve 22:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr No to je testík! Krása :slight_smile:
7. bře 2014 ve 22:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no bych ti mohla dávat ze svý,mě zase rostla moc a vysoko,už týden pi menzea kroutil. hlavou,že je vysoká.....ale tak můžou dávat něco na podporu a růst sliznice,ne?
8. bře 2014 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjooo, zkolila mě smrtelná rýmička, břicho bolí jako při MS :frowning2:...
@andrusinka a jak jsi na tom ty?
8. bře 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja dostala kasel,nemuzu mluvit a bricho me taky lehce boli , ale mrcha zatim nikde,myslim ze to ale nevyslo nevim takovej pocit
8. bře 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka já si chci dělat v pondělí test, tak si ho uděláme spolu, jestli ani jedníé nedojde .-), mě má tea dojít až v úterý :slight_smile:
8. bře 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja to mela dostat v patek skousela jsem a snehobilo ted ho nemam koupeny tak budu testovat v utery jsem na to zvedava co se zase deje fakt uz z toho zblbnu:slight_smile:
8. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jee, tak to já zkusím v pondělí, jiestli vydržím :slight_smile:, třeba si měla hnízdění dýl a proto byl test bílý :slight_smile:
a jak dlouho jsi čekala? třeba se to tam ukázalo až dýl :slight_smile:
8. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok cely den jsem ho mela schovanej a nic,treba to fakt bylo hnizdeni-kez by taky si to tak okecavam
8. bře 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Tak to jsi na tom uplně stejně jako já :slight_smile: Jo jo, vyvolávačka zabere, mně po 9 dnech.
8. bře 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjooo, proc mam furt ruzovy vytok :frowning2:????
8. bře 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ja jsem taky po vyvolavacce a zase pro zmenu cekam...
8. bře 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no ja taky chjo, taky jsem ted nejaka "divna". Cekala jsem, ze se to vcera na termin, nebo nejpozdeji dnes na plno rozjede a ono jaksi zase nic. Tak nevim.. Ale spinim furt.
8. bře 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a zkousela jsi test? Ja zase dobry, tak se nechapu :grinning:
8. bře 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok se bojim, nezkousela :grinning: dam tomu cas jeste zitra, kdyztak bych zkusila v pondeli, ale je mi to divny, ze se to nerozjizdi. nemyslim si, ze bych byla, spis me to stve, ze uz chci mit po menzesu, at jedem na novo.
8. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vedle na diskuzi leden,unor uz jsou z poloviny tehule
8. bře 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak tohle chapu :frowning2:
@andrusinka traaapky :grinning:
8. bře 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok kasel prestava jen mam pocit ze mam horecku,ale nemam
8. bře 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já ani pomalu nevím, kolikátý jsem den cyklu, uplně jsem to přestala sledovat :grinning: Dneska koukám, hele najednou 11DC :grinning: Teplotu teda měřím, vždy jen zapíšu a dál nesleduju, neřeším :grinning:
Plánuju Londýn a mám plnou hlavu jen toho :slight_smile: Přestala jsem na dítě spěchat, ale tajně si přeji otěhotnět do narozenin :grinning: Hmm, takže už jen dva pokusy :grinning:
8. bře 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka juuu, ty se mas, ja umiram na rymicku, ale byla jsem pylna a udelala co mi tu lezi uz dva tydny :slight_smile:, takze to tak hrozne nebude :grinning:. Ja mela ruzovy vytok, ale po prozkoumani cipku jsem nic neobevila, tak nevim :slight_smile:
8. bře 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ja uz to taky nebudu moc resit-doufam nechci mit mimo na vanoce ale na jare :grinning: bud se zadari nebo ne mame v cervnu placenou Italii tak se taky tesim - doufam ze si to takhle lip vsugeruju
8. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no a zadari se uvidíš...jako já chtěla jsem to nechat na dyl,abych rodila na podzim a ne v létě a bum jsem těhotná :grinning: zákon schvalnosti :wink:
8. bře 2014 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo 16 týden? no to to utíká :grinning: buku končit 4 měsíc a nemám skoro nic.
8. bře 2014 ve 20:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 neprovokujme hahaaaaa
8. bře 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka ne u mě to fakt bude říkala jsem buď do listopadu a nebo nejdřív v lednu a nebo to nechat na květen....no a bum prosinec byl muj,prostě jsem otehotnela po vyvolavacce....a to se povedlo i kamarádce,těhotná nebyla a 10 den po ní koukala na positivní test :grinning: to byl šok a to samý já.Těhotná jsem se necítila a když mě 4 test výšek opět pozitivně,tak už bylo jasno :wink: takže termín mám 30.8 takže si léto užiju....doufám,že nebudou tropy! to asi umřu vedrem
8. bře 2014 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak hlasim, ze ja jsem toto kolo mimo hru :frowning2: , dnes se MS rozjela na plno :angry: Takze jsem mela 2 dny zpozdeni, tudiz cyklus 30 dni. Zajimave, kazdy mesic se mi to ted soupa o jeden den, tak doufam, ze se brzy zadari a ne ze timto stylem skoncim nekde na padesati :grinning:
Ted to vypada, ze uz asi pujdu do prace, tak budu mit jine starosti, tak to jeste jeden cyklus necham byt a kdyz to zase prijde, pujdu k dr. To budu mit vyuzivano tech 5 baleni Nosifolu, jak chtel, tak uvidim co kdyztak dal. Uz bych mu rekla, at se mnou dela neco vic, nebo me nekam posle, casu moc nemam. :unamused:
9. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak ja porad nic odpo pujdu koupit test a rano testnu at vim to uz musi byt neco videt.Jo a aby toho nebylo malo ve 23.30 se spoluzacce narodila dcera Eliska-ja ji taaaak zavidim
9. bře 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek